Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

Preporuka za neki ultra tanki providni bamper?
Ovaj fabricki je ocaj, svlaci se, labavo stoji.
 
Za tanki ne znam, ali Nillkin clear stoji odlično, i uz to štiti kameru.

Face unlock radi odlično, dobro je da ima opciju da se preskače lock screen i odmah ide na glavni ekran.
 
Restart je resetovao deo teme tako da su se notifikacije sredile. Ikona baterije se vratila na stock što je [emoji2957]
 
Jeste, to je ta, ima i dodatno ojačanje za ćoskove, odlična. U istoj radnji sam naručio, bila je skuplja 1$.
 
Planiram da kupim ovaj tel. Sa A2 da predjem na ovaj. Procitao sam temu.... Na kraju koji model da kupim kako da proverim da je ok verzija sa dobrom kamerom... Note 7 ili note 7 pro... Na sta da obratim paznju.
Hvala.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Vodi računa da je global version (mada ne znam ima li kod vas kineskih, iz BiH sam pa nemam pojma, a moj prošli Xiaomi je bio indijska verzija čak :D ), njoj je kamera 48+5 pa ni tu ne bi trebao imati problema...

Naručen Nillkin clear, fabrička maska mi je ok ali štrči kamera baš, jedna maska poput Nillkina mi je i trebala :)

Kad već pišem, sad na 10.3.6.0 ima animacija za punjenje koju vidjeh i na temi Pocophonea, eto novosti :D
 
Jel postoji neki auto-hide mod za dugmiće?

Ili full screen bez swipe funkcije levo/desno makar za back :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 
Ovako izgleda deo oko kamere i ćoškova.
4997984e5d023ffe29082b57a685e9f7.jpg
d4fb0adb9b0df3d1570890714d8176de.jpg
 
Odlicno izgleda ova maska a ima i ojacanja na uglovima.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Jel to one sto ne zute vremenom, posto obicno takve maskice pozute?
 
Požute. Košta 4$, kad požuti za par meseci kupiš novu i to je to. Nema leka za to, ako se dobro sećam, menjanje boje je reakcija na masti sa kože.
 
Mislim da je i od sunca, jer sam video neotpakovane (u kesicama) u radnjama koje su pozutele.

Procitah nekad na forumu da ne zute i da Nillkin daje garanciju ako pozute, mora da je bila dezinformacija :D
 
Hvala Mitre na slikama, definitivno se necu pokajati sto sam je kupio [emoji106]
Ja sam na proslom telefonu (Redmi 4X) imao i obicnu prozirnu silikonsku maskicu od 1$, trebalo joj je oko pola godine da pocne zutjeti, ako i ova bude slicno trajala ja zadovoljan [emoji4]

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
 
Kako nije, zaštitno staklo odradilo posao, imam novo u rezervi treba da zamenim.
 
Kako da sprecim gcam da pravi poseban folder kad slikam portret mod? Ne pakuje slike u camra folder vec pravi neke bzvz img23456-186
I kako iskljuciti da slika i jednu obicnu sliku pored portret moda, tj burst mode?
 
Da li je 10.3.4.0 najsvežija stable verzija za EEA (PFGEUXM) ROM? Je li isprobao neko?

I ja sam uzeo Nillkin Nature (sivu) masku i odlična je. Jedino su Power i Volume tasteri sad tvrdi za pritisak...
Naručio sam još nekoliko maski sa Aija, imaću celu kolekciju, heh...kad stigne, uslikaću, ako ne zaboravim.
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko da je presao sa mi a1 na ovaj note 7? Kakvi su utisci, vredi li upgrade ili da cekam nešto drugo?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ako ti ne smeta Miui vredi, naravno. Veliki ekran, radi primetno brže, Gcam se instalira na klik.
f7d158622212896b84df292601588bd2.jpg
 
Uzeo sam ovaj mobitel plavi global 4/64GB i na njemu su stalno stizala azuriranja za sve i posto sam ga malo izgrebao odlucim da ga prodam i uzmem drugi isti medjutim na ovom novom nikakva azuriranja uopste ne dolaze pa u cemu moze biti problem? MIUI je na 10.3.2.0 i nema ponudjen novi update
 
I kao na Google Crome-u da podesim da mi izbacuje nase vesti a ne strane?

v1Yrbj5.png
 
Postovanje i mene interesuje u GCamu kako da ne bude taj burst mode na portraide modu, tj da ne pravi dve fotke umestno jedne! Sto se tice Gcam Night sight IZUVA ali bas, oduseljven, sto se tice stock kamere selfie i Gcam, GCAM ubija isto! Da li mi treba neki drugi APP za 4k frond i back video na Redmi note 7! ?
 
Uzeo sam ovaj mobitel plavi global 4/64GB i na njemu su stalno stizala azuriranja za sve i posto sam ga malo izgrebao odlucim da ga prodam i uzmem drugi isti medjutim na ovom novom nikakva azuriranja uopste ne dolaze pa u cemu moze biti problem? MIUI je na 10.3.2.0 i nema ponudjen novi update

Verovatno imaš evropski (PFGEUXM) ROM kao i ja, ni meni ne nudi apdejt. Mada, ne žalim se, i 10.3.2 radi lepo i nedavno sam izvukao 12h SOT...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno