Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 5 / Redmi Note 5 Pro

Ni ja nesto nisam zadovoljan sa Havocom, tromo mi ulazi u aplikacije, probao sa par kernela ista stvar.
Cekam veceras da izadje nova xeu pa da vidimo ili da probam liquid remix sada.
 
+1

2.4 verzija je radila odlicno, ova trenutno jok, i ja cu verovatno da zapecatim sa xeu stable i to je to do zamene telefona.
 
Ja sam na poslednjem Masik-u.Fino radi,baterija mi je bolja nego na PE Caf za nekih 30ak%.Telefon je star godinu i 2 meseca,ja prezadovoljan [emoji2]
bafddd47211b48a91110df2a23602469.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Xeu stable terao par dana..jutros flashnuo mi-globe da probam..verovatno vracam Xeu stable..i to mu je to

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Xeu beta od 26.7 ko hoće miui. Sve posle toga su upropastili.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ima li neko slučajno sačuvanu tu dobru verziju XEU beta

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Na ovoj beti mi ne radi coa patch za gcam..ni gcam 6.3

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Meni je najnormalnije radio, vidi da nije nešto do magisk-a? Koju verziju koristiš?

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
 
I ja cu 9.6.27 da stavim. I meni je trom postao Havoc, baterija slabija. Vracam se uskoro. Mozda i veceras ako me ne mrzi.
Ali odradicu clean flash, cak i internu brisem, mora sve da se procisti :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Magisk 19.3 cam GCam-6.2.030_Arnova8G2_Urnyx05-v1.6..patch nije radio,magisk ga cita kao uspesno instaliran..kada sam pesaka ukljucii camera2api..night mode i prednja kamera ne rade..probao jos par verzija kamere..isto..mozda da preinstaliram rom?
I ja bih clean flash uradio..ali ne moze posle da se instalira [emoji24] ako obrisem system ne bootuje miui..a mrzi me na miui flash tools da ga drndam
Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Magisk 19.3 cam GCam-6.2.030_Arnova8G2_Urnyx05-v1.6..patch nije radio,magisk ga cita kao uspesno instaliran..kada sam pesaka ukljucii camera2api..night mode i prednja kamera ne rade..probao jos par verzija kamere..isto..mozda da preinstaliram rom?
I ja bih clean flash uradio..ali ne moze posle da se instalira [emoji24] ako obrisem system ne bootuje miui..a mrzi me na miui flash tools da ga drndam
Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Stavio si prednju kameru nexus 5?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Masik odlican...audio processing je anfakabl..[emoji106]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Izašao novi Havoc sa Illusion kernelom, isprobaću ga

##### Havoc-OS 2.7 Official Build #####

Xiaomi Redmi Note 5 Pro (whyred) Update 02-08-2019

Maintainer: @notallowedontelegram

Changelog: https://t.me/Havoc_OS/1319

Device Changelog:
• Added overlay to set white color unconditionally
• Allow 120fps video recording
• Illusion Kernel prebuilt

Thread Link: http://bit.ly/Havoc-Pie-Xda

Download Link: http://bit.ly/2Yl5DQh

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Imam ja jedno pitanje zena ima ovaj telefon i njoj sve odgovara fabricki ali se meni ne svidjaju slike. Da li ima neka funkcionalana Gcam za redmi note 5 da radi sve da ne puca izd itd. I da li sada Gcam radi sa obe kamere? Pitanje jeste cudno ali kada su poceli sa dve i vise kamera da izbacuju telefone znam da je bilo problema sa Gcam pa otuda i pitanje.

Sent from my Redmi 5 plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dosta ispeglanije u odnosu na period kada sam poslednji put koristio oxygenOS. Daily driver bez problema.
fbe4c93dde963289bab74809d21fc8b9.jpg


Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
 
Odličan OOS, flešnuo danas, svi pečevi rade...
Danas testiram bateriju

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
 
Znaci nikako da skinem OOS..puca download..

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Povratak ipak na posljednju stabilnu XEU betu

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja pomalo, prvo mi je Google Photos curio bateriju u pozadini, sad je okej ali preko noci je skinuo 5%

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
 
Beta xeu je jadna postala, lock screen notifikacija ne prikazuje sadržaj. To me jako nervira.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Što prelaziš na poslednju betu kad možeš na stabilnu verziju i čekaš redovan update?

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
Zato sto je beta mnogo bolja od stable verzije. To stable nista ne znaci. Mada su i betu upropastili poslednjih par verzija. 9.6.27 valjda radi dobro. Pricam za xeu.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Beta xeu je jadna postala, lock screen notifikacija ne prikazuje sadržaj. To me jako nervira.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Nema ni na stable verziji. Sad dođoh da pitam jel ima kakvo podešavanje za to? Stoji mi ono prikaži sva obaveštenja i njihov sadržaj na zaključanom ekranu. Upropastili su sve sa 9-kom.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Zato sto je beta mnogo bolja od stable verzije. To stable nista ne znaci. Mada su i betu upropastili poslednjih par verzija. 9.6.27 valjda radi dobro. Pricam za xeu.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Da, to je verzija koja je bolja od svake stable... za sada

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno