Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Lici kao da puca grafika... Pokreni Antutu i isprati da li ce tokom testa da se javi jos i da li ce zavrsiti test...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk


Zavrsio test bez problema, i nije se pojavila fleka nijednom, pokrenuo sam i lcd test isto bez problema
b4f5e6cdb08869a162659f3d2013a6d0.jpg




Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Ako zavrsi test i nema restarte, trebalo bi da je sve ok... Obicno kada grafika krene da zeza, nece da zavrsi 3D test ili se restartuje u toku testa...Prati koliko cesto se javlja problem, da li samo na odredjenom mestu ili se pomera..


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ako zavrsi test i nema restarte, trebalo bi da je sve ok... Obicno kada grafika krene da zeza, nece da zavrsi 3D test ili se restartuje u toku testa...Prati koliko cesto se javlja problem, da li samo na odredjenom mestu ili se pomera..


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Sinoc sam primijetio to prvi put, pojavljuje se na par mjesta koliko sam primijetio za sad, mozda nekih 4-5,sta sumnjas da moze biti ako nije grafika

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Nije do ekrana, da je do njega ne bi mogao na SS da se vidi problem kada uslikas.Ili neki softverski bug , ili GPU pocinje lagano da odlazi. Odradi backup, pa mu odradi factory...Ako i onda budes imao iste probleme, ja ne vidim sta moze biti sem grafike.Jel igras igrice cesto ? Jel se greje telefon ?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nije do ekrana, da je do njega ne bi mogao na SS da se vidi problem kada uslikas.Ili neki softverski bug , ili GPU pocinje lagano da odlazi. Odradi backup, pa mu odradi factory...Ako i onda budes imao iste probleme, ja ne vidim sta moze biti sem grafike.Jel igras igrice cesto ? Jel se greje telefon ?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Igrice ne igram ali nikako, nemam nijednu instaliranu, sto se grijanja tice nisam nijednom do sad primijetio da se ugrijao. Ostavicu koji dan ovako, pa ako se bude ponavljalo odradicu factory

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Jel igras igrice cesto ? Jel se greje telefon ?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Ako iko ubija telefon to sam ja igram po 5 sati dnevno fwd assault i tih 5 sati je telefon non stop na oko 49° cak sam morao da snizim u podesavanjima setovanje za prikaz grafike na najmanje jer je dolazilo do pucanja igrice verovatno zato sto je temperatura prelazila i 60°. Jos nikakav problem nisam primetio sa ekranom ili nekim cudnim fragmentima kao kod kolege na njegovom primerku. Doduse imam oridjidji miui samo rutovan. I ja mislim da bi trebalo biti do roma. Probaj da stavis oridjidji pa ces videti.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ko prodaje Xiaomi sa foruma :)

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Eno ga čovek par postova iznad :)

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Posalji mu pp :) evo ti ga par postova iznad

Edit: Zileeee, los15 ili cardinal? :)

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Probacu, samo znam da ce probijati burn-in :/

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Onda stavi oreo kernel i podesi RGB vrednosti na 240.

Stormguard ili Chewy.

Los15 ima najmanje opcija, nedovršen je.
 
Izasao novi build za pixel experience, sredjen bug pri otkljucavanju

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ostavi ss od sigurnosnog broja, desifrovace ti neko :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Izvinjavam se sto upadam,možda nije pravo mesto... Treba sestri da uzmem neki fon pa sam mislio neko Xiaomi. Šta je najbolje u rasponu 10-15 hiljada a da ima ekran ne veći od 5 inch-a,2-3gb rama.Ne bih uzimao iz Kine već ovde sa kp najverovatnije pošto bih uzimao u januaru verovatno?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pogledaj redmi note 5a za te pare

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pogledaj xiaomi redmi 4a, on se uklapa.
Note 5a je veci.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Pogledaj xiaomi redmi 4a, on se uklapa.
Note 5a je veci.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Reci mi jel ima nekih različitih verzija, na šta bih trebao da obratim pažnju? Tipa različiti procesori ili tako neka stvar, kao što je kod ovog u temi verzija sa Snapdragon-om bolja...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Snapdragon su, postoje 2/16 i 2/32 verzije.
Najbolje je da nadjes "Global Version", jer ima podrsku i za LTE800

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno