Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Telefon mi se juce poceo gasiti sam od sebe. Sumnjam da je do baterija koja je menjala, jer kada je na punjacu ne gasi se uopste.
Ima li neko neku ideju?
 
Da li neko zna kako da resim problem sa punjenjem baterije?Naime baterija nece da se napuni do kraja,stane na 98 posto i to je to.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kod mene je to isto bilo, resili su, ali dok nisu samo izvadis punjac i vratis odmah ti pokaze 100%...mislim nije neko resenje ali ako bas hoces da pise 100% :D
 
Samo restart telefona dok je na punjacu.

Da li, ako, uradim root i twrp, mogu da radi OTA na Note 4x? Hvala :)

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Imaš objašnjenje ovde.
 
@zile Hvala ti za tutorial, sad mi je jasno.

Da li se kod nas moze kupiti punjac za Xiaomi? Kanda je ovaj moj (mi Max) punjac crkao jer stalno pokazuje slow charge. Kad uzmem zenin, pokazuje rapid charge. S obzirom na situaciju sa postom, zeleo bih da izbegnem Aliexpress, jer nece stici do februara :)

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Je l' moguće da su izbacili "Cast" iz "Toggle positions", kome to smeta, svašta.
 
@zile Hvala ti za tutorial, sad mi je jasno.

Da li se kod nas moze kupiti punjac za Xiaomi? Kanda je ovaj moj (mi Max) punjac crkao jer stalno pokazuje slow charge. Kad uzmem zenin, pokazuje rapid charge. S obzirom na situaciju sa postom, zeleo bih da izbegnem Aliexpress, jer nece stici do februara :)

Sent from my Mi Max using Tapatalk

Jesi probao drugi kabal?
 
Mislim da je baš do kabla, uzecu od autopunjaca kabel. Punjac je takodje qualcomm 2.0

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Jel moze neko da mi potvrdi da se ne prevarim kad budem kupovao maskicu. Jel ova globalna verzija redmi note 4 ima isti raspored rupica na kucistu kao redmi note 4x?
 
Jel moze neko da mi potvrdi da se ne prevarim kad budem kupovao maskicu. Jel ova globalna verzija redmi note 4 ima isti raspored rupica na kucistu kao redmi note 4x?
U 99% slucajeva svi su kinezi sazvakali tu temu pa imas i same slike u postovima ispod koja je maska za koji telefon i ako imaju vise upucuju te koju da kupis.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jeste, za globalnu verziju ide od Note 4x.
 
Nije ista maskica, razlikuju se Redmi Note 4X 64/4 MTK i Redmi Note 4(X) 32/64 SD.
 
Није иста маска...може да се натегне...али не пасује баш како треба....
Успут имам два нилкина црни и бели за МТК и једну црну мсии за Сд верзију ако некоме треба за неке смешне паре...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
@Zile995 kakvo je trenutno stanje sa oreom? :) Je l' si probao crDroid? Sta je trenutno, da kazem, najbolje?

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
@Zile995 kakvo je trenutno stanje sa oreom? :) Je l' si probao crDroid? Sta je trenutno, da kazem, najbolje?

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
@Zile995 I sta bi na kraju sa "Imal' kave, a jel Frankova". U ovom slucaju je "kava" kernel :)

Sent from my Redmi Note 4x
 
Nisam video da je zvanično odlučio da kupi RN4 SD, samo je pitao. Nadam se da ćemo dobiti zvaničnu podršku. :)
@Zile995 kakvo je trenutno stanje sa oreom? :) Je l' si probao crDroid? Sta je trenutno, da kazem, najbolje?

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
Dele isti source, samo se razlikuju po opcijama i izgledu.

Ne koristim ih zbog burn in-a, jer normalnog kernela za 8.1 još uvek nema. Sve radi za sada, osim VoLTE posle restarta :D

Pixel Experience je lepo odrađen ROM.

c0281109248a82f2456050d51ac39961.jpg

736c51cdd413f63611b54544587b3112.jpg

1847e11938763741007434f2a4216209.jpg

e6dccd205e8c7e9b1d9f0feb9e041e79.jpg

ccd41008a5fcda7cbd96177e7ce241a6.jpg

481f905a61e257d49dc464cecebf5b3c.jpg

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Evo skoro mjesec dana prodje i pocese neke fleke ili sta vec da se pojavljuju po ekranu na raznim mjestima, kad skrolujem te flekice trepere. Nisu konstantne, pojave se pa nestanu, pa se opet pojave na nako drugo mjesto. Evo par slika pa pucajte sta da radim, sta ovo moze biti, jos mi se ovo nije desavalo ninajednom telefonu, fon je kupljen online na geekbuying
e67ccd96d19f5e1f19d4d94dbe158e5c.jpg
16f88476d2e014a18a659cd09d32ff27.jpg
4efaa00b59c57081c3cdadd22dd36e38.jpg
0fe1b8a5933627a491f9990ee0a70286.jpg


Redmi Note 4 Global SD je u pitanju
 
Poslednja izmena:
Verovatno neki bag u softveru. Odradi čistu instalaciju, flešuj neki novi ROM.
 
Lici kao da puca grafika... Pokreni Antutu i isprati da li ce tokom testa da se javi jos i da li ce zavrsiti test...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Vrh Dno