Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 2

Ima na Xiaomi.eu beta, verzije androida su ostale iste kao i za MIUI7.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 
Cini mi li se ili vise jema onih nedeljnih azuriranja na miui?kod mene 6.5.5.stoji nedeljama
 

Pa to mu dodje danas?

June.17th - MIUI 8 Weekly ROM will be officially released.
Supported devices:
Mi 2/ Mi 2S/ Mi 3/ Mi 4/ Mi 4C/ Mi 4S/ Mi 5/ Mi Max/ Redmi series/ Redmi Note series/ Mi Note series

https://xiaomi.eu/community/threads/6-5-26-last-miui-7.31811/
 
^Yup.

Ovo je download stranica: http://www.miui.com/zt/miui8/dev.html Za sada samo kineskim ROM, ali nadam se da ce uskoro biti izbacena i globalna verzija.

Kao sto sam i rekao u nekom od proslih postova, Note 2/3 i dalje na 5.0, nismo dobili ni 5.1. Ali dobro, i pre nego sto sam uzeo telefon ocekivao sam da se tako nesto i desi, Redmi note 3g/4g je i dalje na 4.4.
 
Spasavajte, imam problem sa YT od prvog dana, nikako da ga resim. Zaledi mi YT svakih tri cetri otvaranja, tjs kad pustim video zaledi i nece da pusti isti.
Vracao na fabricko tel par puta i nista nije pomoglo, a apk yt nece da instalira tjs nece ni jedan apk, i ako sam omogucio u podesavanjima.

Model je prime.
 
Koristim YT svakodnevno i to bas cesto, imao sam nekoliko verzija MIUI i nikad nisam imao slicnih problema, YT app uvek na poslednjoj verziji. Koju verziju ROMa imas?
 
ne znam sta je s ovim forumom, treci put mi brise poruku.
dakle verzija 7.0.99.99 poljska.
ne znm sta da podesim u miui da prihvati apk?

drugo, kad ubrzam na klizacu video zaledi sliku ima ton, isto ponekad kad uvelicam video isto se desi.
 
Koji je razlog za koriscenje tog ROMa? Original global ili EU, pa cak i one custom ruske verzije (miuipro) su sasvim OK ali stvarno ne vidim potrebu za koriscenjem nekakvog custom MIUI ROM... Stvarno ne znam sta bi moglo biti problem, jedino ako ti je iskljucena opcija unknown sources?
 
pa kupljen je s tim romom, nisam nista dirao, ne volim da se zezam s romovima ako sljaka ok.mada yt od prvog dana ovako, iskreno mrzelo me da brisem silne slike i sve..mada ubija ovo s yt vise.

gde da skinem taj eu rom?
 
ok hvala proucicu, verovatno ima dosta sa ovim problemom i poljskim romom.
 
Drugari jos uvek upoznajem telefon i ne mogu da resim neke situacije ,

Da li neko moze da mi pomogne oko sledeceg :
1. Kada mi stigne poruka na viberu jednostavno ne dobijem obavestenje kao sto mi se to desavalo na samsungu , vec samo kad udjem direktno u viber onda mogu da vidim poruke koju su mi poslate
2. Da li je moguce da ovo Back dugme , podesim tako da ne vibrira svaki put kada se klikne ?
 
resenje za viber

Mene je to izludjivalo danima.
Ides u settings, battery and performance, menage apps battery usage, choose apps, viber, izaberes custom i stay connected i allow background location.
To isto uradis i za ostale programe koji treba da rade u pozadini.
Miui zbog cuvanja baterije gasi skoro sve procese u pozadini.
 
Hvala na odgovoru , upravo sam probao , ali kod mene je izgleda drugacija verzija , kada idem u choose apps , imam samo da selektujem ili odselektujem , i kada odselektujem viber ponovo se nista ne desava , ali npr sa mesindzerom je sve ok , cak sam i telefon restartovao 2 puta ali nista ...
 
Za pomenuti psy rom bolje instalirati 8 alpha verziju a ne 2.5 beta. About i Second space daju FC ali bez njih se i moze a sistem radi besprekorno.
 
Za pomenuti psy rom bolje instalirati 8 alpha verziju a ne 2.5 beta. About i Second space daju FC ali bez njih se i moze a sistem radi besprekorno.

Nemoj samo i ti ko neki xda useri kad se zale " fc when i enter about phone :-D "
 
Koji rom preporucujete,da nema bagove sa wifi-jem i da je ostalo ok?i ako moze link?
 
Izasao novi apdejte za global stable.
Strasno me nervira sto se sam apdejtovao i opet mi obrisao i root i twrp.
Kako to da sprecim?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Kakav crni mi recover u kome nemas nista, pa to svakako vec imas?

Bez veze sto sad moram ispocetka, kako da sprecim apdejt?


Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
ja instaliram samo ove probne verzije. mada sam na miui 8 instalirao super su iz twrp-a, jer sam dobio obavestenje da rom nije rutovan nakon instalacije, i radi sve super.
 
Kakav crni mi recover u kome nemas nista, pa to svakako vec imas?

Bez veze sto sad moram ispocetka, kako da sprecim apdejt?


Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Pa to I kazem, nego me mrzi da rootujem I trazim TWRP svaki put kad ovi update-uju...[emoji35]

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Pomoc ljudi ubacio sam danas drugu karticu u telefon a posto ce mi trebati u crnoj gori probao sam da stavim manualni izbor zeljene mreze medjutim od tada on vrti da trazi mreze i za obe kartice i to ne mogu da prekinem cak ni resetom telefona . Ako neko ima resenje bio bih zahvalan jer mi je to veliki problem
 
Nazad
Vrh Dno