Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 2

Aha zezno sam se, posle sam procitao.
1. MIUI 7 based on Android 6.0 Marshmallow for Mi 3 W/C, Mi 4 3G/4G and Mi Note has been released to beta testers and will be released for public in the near future after it's stable enough with the help of beta testers. Please stay tuned.
 
Pa pise mi note, u ovom citatu. Sto ne bi, sad im je izasao note 3 pa da ga promovisu sa novim miui, a onda bi i mi dobili sigurno.
 
Pa pise mi note, u ovom citatu. Sto ne bi, sad im je izasao note 3 pa da ga promovisu sa novim miui, a onda bi i mi dobili sigurno.
Već sam pisao o tome.
Mi note nije isto što i redmi note.
Mi serija im je kao flagship i ako pratiš malo Miui forum videćeš da oni forsiraju tu seriju u svim sferama.
Redmi serija budžetska, skoro svi uređaji iz te serije su za kinesko tržište,
tako da ako dodje Marshmallow za rn2 ne očekujem ga pre jula
 
Ja sam isto video na nekom sajtu da mi note 2 dobija 6.0...ne znma koji moze da bude drugi sem naseg
 
http://www.ibtimes.co.in/list-andro...-get-android-6-0-marshmallow-os-update-643594

Xiaomi:

Just days ago, the Chinese company unveiled the new MIUI 7 based on the Android 5.1 Lollipop. Xiaomi will release this update to Mi4, Mi4i, Mi3, Redmi 2, 1S, first generation Redmi Note (3G & 4G) starting on 24 August.

Since Android M is expected to be released in September/early October, Xiaomi might take two or three months to release this version, probably in the form of MIUI v8.0 to Xiaomi Mi 4i, Redmi Note 2 and other devices in December.

posto se nista nije desilo mozda bude mozda ne :)
 
Pritiskaju ih korisnici u kini zato sto su mnogi uredjaji na 4.4 androidu.. Cenim da ce zbog toga svi flagshipovi uskoro na 6.0 ali za redmi budzet seriju nisam bas siguran.

Tu postoji problem i mtk,da li on uopste moze da se digne na 6.0.. Ovi snapdragoni (s810,s801,s808) su sigurica.
 
Poslednja izmena:
pa kad tamo bude pisalo onda ce svi znati nece ni imati potrebe da govoris drugima
 
Odradio sam poredjenje Redmi note 2 prime i apple iphone 6 plus. Sve u svemu posto sam pre toga radio poredjenje sa letv x500 redmi note me je ostavio malo razocaranim. Krcka, stucka, ekran ima slabo osvetljenje.

[YOUTUBE]K1wTSXgst6Q[/YOUTUBE]
 
И шта сад, да купимо 6+!?

Поредиш уређај од 140$ са уређајем од 500, 600, колико ли је.
 
Poslednja izmena:
Hehehe aj što je različit cenovni rang već i potpuno različit OS. Iako sam protivnik Apple zbog cene i zatvorenosti sistema koncept iOS-a je dobar i normalno da se očekuje dobar rad.
Kopmania je, ja mislim, razočaran poređenjem letv x500 sa rn2 pošto imaju sličan hardver a opet letv je u cenovnom rangu sa rn2 prime.
Mada mislim da je više fer uporedjivati letv sa rn3 prime verzijom jer je isti antutu score.
 
Neeee bas naprotiv. Kad uporedite cenu redmi note 2 prime i iphone 6 plus dolazite do toga da je poredjenje nebo i zemlja. Ne sporim da je iphone u svemu za nijansu bolji ali da li to vredi 400 eura vise, mislim da ne.

Sto se tice poredjenja x500 i redmi note 2 prime. Uporedicu i njih, pogotovo sto imaju gotovo iste karakteristike i cena im je slicna. Ali ovako na prvi pogled mislim da je x500 bolje utegnut telefon. Pre svega mislim na to sto note 2 malo skripuce pod rukom dok se x500 ne mrda. Softver kao softver ja uvek izbacim launcher i ubacim novu tako da je on skoro pa isti.

Sve u svemu dobra kupovina ce biti redmi 3 :D
 
Supruga imala 6+ zamenio joj za RN2. Posle par nedelja, iako kuka da joj baterija malo drži, neće ni pod razno nazad na iPhone. Toliko.
 
Gde da upalim ono da mi sam predlaže reči dok kucam poruku, na osnovu prethodnih poruka? Imala sam to al mi se nekim ažuriranjem izgubilo i sad ne mogu da nađem...
 
Gde da upalim ono da mi sam predlaže reči dok kucam poruku, na osnovu prethodnih poruka? Imala sam to al mi se nekim ažuriranjem izgubilo i sad ne mogu da nađem...
Settings - additional settings - language input - keyboard (зависи коју имаш, Гугл или неку другу)
 
Sto se tice poredjenja x500 i redmi note 2 prime. Uporedicu i njih, pogotovo sto imaju gotovo iste karakteristike i cena im je slicna.
Ovo obavezno, a očekujemo i neku dobru muziku u pozadini. ;)
 
Sto se tice poredjenja x500 i redmi note 2 prime. Uporedicu i njih, pogotovo sto imaju gotovo iste karakteristike i cena im je slicna. Ali ovako na prvi pogled mislim da je x500 bolje utegnut telefon. Pre svega mislim na to sto note 2 malo skripuce pod rukom dok se x500 ne mrda. Softver kao softver ja uvek izbacim launcher i ubacim novu tako da je on skoro pa isti.

Sve u svemu dobra kupovina ce biti redmi 3 :D

pa po meni RN3 treba porediti sa X500 a ne RN2. mislim da je cena x500 blisa RN3 nego RN2 a i materijali u izradi :-devil-:
 
Gde da upalim ono da mi sam predlaže reči dok kucam poruku, na osnovu prethodnih poruka? Imala sam to al mi se nekim ažuriranjem izgubilo i sad ne mogu da nađem...

gle,gle.. ima ovih koji obožavaju words prediction:S:

ja sam par puta umalo upucao moj telefon zbog tog smora :-devil-:
 
pa prosvetli i nas kako se isključuje na SwiftKey :p:-devil-:

i mene nervira ali mi se sviđa SwiftKey :wall:
 
Vrh Dno