Šta je novo?

Xiaomi Redmi 4, 4A, (prime, pro)

Pa da, cesta pojava.

E sada, da li tu problem pravi 8.2.1.0 koji je povucen ili nesto drugo.Rekao bih da je ovaj 8.2.4.0 isti kao 8.2.1.0 samo ispeglan...

Ti si bese na 8.2.1.0. ?

Probaj da ocistis cach and data za Updater app, restartuj telefom, skini opet update na fon sa sajta preko telefona i onda pokreni manuelno update.


Edit:

Takodje probaj da skines Mi pc suite, pa preko njega da odradis update ako ti ponudi i ako nece ova varijanta sto sam ti napisao.

Sent from my Redmi Note 4X
 
Poslednja izmena:
Pa da, cesta pojava.

E sada, da li tu problem pravi 8.2.1.0 koji je povucen ili nesto drugo.Rekao bih da je ovaj 8.2.4.0 isti kao 8.2.1.0 samo ispeglan...

Ti si bese na 8.2.1.0. ?

Probaj da ocistis cach and data za Updater app, restartuj telefom, skini opet update na fon sa sajta preko telefona i onda pokreni manuelno update.

Sent from my Redmi Note 4X

Da, 8.2.1.0
Sad cu da probam, ako nista otkljucacu bl i uflesovacu ceo rom. Reci mi samo za otkljucavanje vazi li stara dozvola ? Imao sam za rn3 pro dozvolu, mora li opet da se trazi ako je isti nalog?
 
Vazi stara, samo proveri tako sto ces se ulogovati na Mi unlock tool..Desava se nekada da je ugase.

Sent from my Redmi Note 4X
 
Ako otkljucas BL, flesujes preko fastboot...Aktiviraj u Dev.options OEM unlock i usb debugg. Ne znam koji Mi Flash koristis, rekao bih da se zadnji "ne voli" sa W10 x64.Ako imas onaj moj modovani iz aprila 2016, radi i dalje kao sat :)

Sent from my Redmi Note 4X
 
Poslednja izmena:
Ako otkljucas BL, flesujes preko fastboot...Aktiviraj u Dev.options OEM unlock i usb debugg. Ne znam koji Mi Flash koristis, rekao bih da se zadnji "ne voli" sa W10 x64.Ako imas onaj moj modovani iz aprila 2016, radi i dalje kao sat :)

Sent from my Redmi Note 4X
Ma za fles znam, pitam za unlock citao sam da pominju i oem unlock da mora ali evo proslo je bez toga. Hvala

Edit: @Kidence, nesto opet nece u recovery :D Sve sredjeno ali cim probam da udjem samo restartuje uredjaj.

Jos jedan edit, do starog je update-a, 8.2.1.0 su nesto zahebali opasno, vratio sam na poslednji fastboot rom i update je prosao bez problema.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kupio fon za snajku i izvukao slot da vidim koja kartica ide i kad sam ga vracao nekako ga zaglavim i sad ne mogu da ga izvucem :( Sta da radim?

Sent from my Le X620 using Tapatalk
 
Pa okrenuo si ga kontra, kartice idu ka ledjima okrenute, a ne ka ekranu... Napravio si veliko s..., ako si ovo uradio...

Sent from my Redmi Note 4X
 
Izgleda jesam. Sta sad? Da ga nosim kod majstora da otvara? Da li moze da se nadje novi slot da se zameni ovaj.

Sent from my Le X620 using Tapatalk
 
Tj. rupica ide ka Mi logu

Probaj napraviti trake od tanje ali čvršće folije i tako odmaknuti kontakte od SIM slota.
Ima na YT snimaka za stuck sim tray. Ideja je ista...

Via RN4x
 
Poslednja izmena:
Pa problem je izvaditi, telefon ne moze da se otvori ako se sim slot ne izvadi, a kao drugo, velika sansa je da prilikom vadjenja sim slota tako kontra okrenutog polome ili iskrive pin-ovi unutar sim slota.Ufff , ne znam sta bih ti rekao... Samo nemoj nista na silu, mozes napraviti jos veci problem...

Sent from my Redmi Note 4X
 
Nosim posle kod drugara majstora pa ce da vidimo, **** sam mu kevu znaci :(

Sent from my Le X620 using Tapatalk
 
Ako ti je rupica za iglicu na gore okrenuta, onda si zaglavio sim slot i vazi sve ovo napisano...

Sent from my Redmi Note 4X
 
Rupica za iglicu uopste nije na slotu vec na samom telefonu zato sam izgleda i pogresio.

Sent from my Le X620 using Tapatalk
 
Da,da...kod Note serije je na slotu, moja greska...Vidi, pa javi sta si uradio...

Sent from my Redmi Note 4X
 
Uspeo drugar da ga izvadi :D uffffff kakvo olaksanje.
Mada su slepci jer nema nikakve oznake koja je strana gore.
 
Moze li mala pomoc nekoga ko imao Redmi 4x? :)

Kupujem u ponedeljak ali se cisto jos malo raspitujem pa biram izmedju

Xiaomi Redmi 4X ili Huawei P8lite
Posto su u tom nekom cenovnom rangu.
Pa ako je neko imao iskustva cisto da me posavetuje :)

Ili da uzmem Redmi note 4x - Huawei P9lite posto mi ta razlika u ceni ne igra toliku ulogu sem velicine telefona :D
 
Hah pa video si valjda kada si vadio kako stoji pa da tako i vratis :)

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Sorry za 2 posta note 4x ili redmi 4prime uzmi 5.5 vs 5 incha sta ti lezi bolje, oba odlicna

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Imam redmi 4x nekih 13 dana,i sve radi kako treba,medjutim imao sam jedan bag.Na standby je bio i hteo sam da ga otkljucam,nije reagovao,i dva,tri puta sam stisnuo power dugme,i upalio se..To je bilo jutros,evo sad radi normalno ceo dan..Jel je imao neko ovaj problem?Trenutna verzija 8,8.2.7.2 global.E da jos jedna stvar..Kad je na silent modu,jedino vibrira samo na pozive,na poruke ne,i na viber,fb mesendzer,itd..


Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Imam redmi 4x nekih 13 dana,i sve radi kako treba,medjutim imao sam jedan bag.Na standby je bio i hteo sam da ga otkljucam,nije reagovao,i dva,tri puta sam stisnuo power dugme,i upalio se..To je bilo jutros,evo sad radi normalno ceo dan..Jel je imao neko ovaj problem?Trenutna verzija 8,8.2.7.2 global.E da jos jedna stvar..Kad je na silent modu,jedino vibrira samo na pozive,na poruke ne,i na viber,fb mesendzer,itd..


Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
Tako se i mom komsiji desavalo dva dana pre nego sto mu je crkao :(

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Jel me zezas brate :D?? Valjda nisam toliki baksuz :(

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
Ma salim se bre, nece on jos dugo ne brini. To je izbagovao miui nesto, ne brini se. Zna svaki android nekada da zakuje. :D

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ma salim se bre, nece on jos dugo ne brini. To je izbagovao miui nesto, ne brini se. Zna svaki android nekada da zakuje. :D

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Dobro je,nemam rezervni fon,samo bi mi jos to trebalo :)..Jos jedva stvar,mozda je glupo pitanje,ali na punjacu kod usb porta imam neki miris,kad se ne puni oseca se neki miris iznutra,ne oseca se na paljevinu,jel je to normalno,tj nece mi riknuti punjac?Izvini ako sam malo smorio,ali interesuje me da znam,da se ne sekiram :).Hvala unapred
 
Dobro je,nemam rezervni fon,samo bi mi jos to trebalo :)..Jos jedva stvar,mozda je glupo pitanje,ali na punjacu kod usb porta imam neki miris,kad se ne puni oseca se neki miris iznutra,ne oseca se na paljevinu,jel je to normalno,tj nece mi riknuti punjac?Izvini ako sam malo smorio,ali interesuje me da znam,da se ne sekiram :).Hvala unapred
E krastavac legao sam, pomirisacu sutra :D desava se, kinez krastavac

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno