Šta je novo?

Xiaomi Redmi 4, 4A, (prime, pro)

Uh, uh, to je to, još malo i imaćemo telefone koje punimo jednom nedeljno...15h SOTa, ne treba mi više :)

Mi MAX
 
Nije jos, po nekim pricama za 20 dana izlazi.Ali Xiaomi.eu bas lepo radi, tako da...ja cekam CM ili neki njegov derivat :)

Sent from my Redmi 4 prime
 
@Kidence
Kakav je utisak sto se tice memorije kad su u pitanju tvoja dva xiaomi-ja, jel ima znacajnije razlike?
 
@Kidence
I u cemu je toliki problem oko nabavke i cene za modele u crno sivoj boji? Ako im vec prave razliku u ceni tj. ako su vec skuplji zar nije poenta da ih uvek ima jer se traze i prodaju. Ovako, dzabe sto su najlepsi i najskuplji kad ih malte ne i nema ili ako se slucajno i pojave cena im je veca i od cene za sledeci jaci model, malo bezveze?
 
Ne znam koliko si pratio RN3 temu, ali na MIUI ROM-u sa stock setovanjima nema razlike izmedju 2 vs 3 GB... Previse je agresivan.Ali uz par trikova i setovanja moze se popraviti malo stanje.
Kapiram da ce brzo CM za ovaj fon, tako da tek ce onda zasijati u punom sjaju... inace, MIUI vremenom dosta napreduje...Od verzije 7.0.19.0 kada sam ja usao u Xiaomi svet(prva verzija za RN3 MTK)MIUI je bas, bas dosta ispeglan.Ima i dalje bug-ova, ali svaki Android je takav.Nece ga nikada napraviti da bude kako treba. ;)

Crni model prave najmanje, ne znam ni ja tacno razlog...Ali bice da ima neka prica oko procesa proizvodnje, tako mi lici...Mada ima tu i malo kineskog sujeverja, sudeci po svemu.


Sent from my Redmi 4 prime
 
Poslednja izmena:
Samo malo da vam zagolicam mastu ;)

ad555ec4eb59498739b8ed05821f334d.jpg


Sent from my Redmi 4 prime
 
I ja na 6s izvucem otprilike isto toliko,doduse sa 124% potrosenih umesto 24 [emoji23] brutalan rezultat,kako god da si ga koristio.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
TT, pozivi, Viber, Boat browser,YT, klasicna upotreba...


Sent from my Redmi 4 prime
 
Ufff...brutalan sot. Ja na mom g flex 2 toliko za celo punjenje od 0-100% sa slicnom upotrebom. Po ovome ladno bije na preko 10h sot?
 
Ja na rn3 pro tučem 10h sot, na ovom manjem bi trebalo 12h lagano :)

Sent from my Redmi Note 3
 
Samo da potvrdim Kidencetove tvrdnje [emoji2]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Taman resio da posle redmi 3 ostanem na note 3 ,vi mi tu skacete po SOT-u :)
E necu i njega da uzmem , necu...
Cekam note 5 :)
 
Kad vidis ovo promenices misljenje
ba9b1218367b2f773370d83bada9ef43.jpg


Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Kad ide za EU onda nema carine? Jos kad bih imao nekog tamo xD
 
ma znam , cek da kidence okaci svoj sot . Necu vise mali tel , cekam note 5. I ovaj mi izgura dan sa datom ceo dan i ocajnim signalom ,tako da ...
Dosao mi je jos jedan note 3 sada pa ce na oglase uskoro .
 
Kakvu posluku porati... ;)
Mala azdaja...3 dana usage i 12h+ SOT...




Sent from my Redmi 4 prime
 

Prilozi

  • a8af411f1724a38b46bb108167f549f2.jpg.png
    a8af411f1724a38b46bb108167f549f2.jpg.png
    62.8 KB · Pregleda: 258
Poslednja izmena:
Na koju foru? :D

Ja sa 3s sam jednom samo uspeo 3 dana sa 7:20 sot. Evo i sad ce za sat i po 3 dana, al trenutni sot mi je 5:35 i 7% baterije. Klasicno koriscenje, ne igram igrice.
 
Pa drugi SOC, noviji, manji potrosac...Moj setup MIUI-ja...Mnogo faktora.
Ali zanimljiv ovaj SD 625...
Slabiji malo u sigle nego 650,ali izgleda da dva dodatna jezga izvlace stvar u multi...
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    207.9 KB · Pregleda: 208
Naravno kad je 650 u 28nm a 625 u 14nm, inače su neuporedivi (barem na papiru) 650 ima dosta jača (vodeća) jezgra (A72 vs.A53), podržava i veću rezoluciju displeja, ali je zato 625 noviji sa USB3.0 podrškom kao i open gl 3.1...Grafika bi takođe trebala biti na strani 650...
Ipak gledajući realan rad, i ekonomicnost, pre bih se odlučio za 625...

Mi MAX
 
Koji je tip slanja?
 
To je to
2ed970ba721dcbaad2a9e58a8d273ec4.jpg


Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
@Kide, Dacke
Ako je moguće da postavite neke dnevne i noćne fotke urađene ovim telefonom.Sve deluje savršeno, ali me Kinezi izluđuju što uz sve karakteristike Xiaomia očito ne umeju da srede tu kameru.
 
Nazad
Vrh Dno