Šta je novo?

Xiaomi Pocophone X3 NFC

Ok, hvala.
Da dodam, zena ima Note 9S i dobila je redovan apdejt, global. Takodje ima slicne bagove, dark pod, ne pamti zadatu melodiju za sms i sl.
 
Slicno i kod mene, nisu isti bagovi ali ih ima.
Eto @mlsradic je odradio hard reset i nije pomoglo.
Obavestenje: "Xiaomi telefoni dobijaju globalnu verziju MIUI 13 ROM-a koja ispravlja sve bagove prethodnih MIUI verzija i dodaje neke nove funkcionalnosti."
Ala su ga opravili svaka im cast..😁
Da,da uradio hard reset i nije pomoglo.
Sad imam i novi problem.U Google crhome hoće da zabode .Otvoriš i neće da skrola.
Naravno i baterija je sad katastrofa,baš se dosta brže potroši.
Ja sam isto kucao onu šifru za Volte
Ma uvek bilo,najbolje fon radi sa onom verzijom Androida kad izađe na tržište
 
Mogu i ja da potvrdim, da imam navedene bagove sa Miui13 EU rom, instalirao sam redovni update, ne preko drugih regiona, i vratio na fabricka podesavanja. Dakle tamni mod brljavi, zvuk zvona i obavestenja se povremeno smanji, i YouTube oficijelna kao i Vanced radi skroz lose, ako se pusti klip,pa se skroluju komentari. Koristim Poco launcher 4.38. mislio sam da je do njega, ali nije. Osim toga sistem je generalno fluidniji.
 
Otkako sam azurirao aplikaciju bezbednost pre par dana, ne prikazuje uopste potrosnju ekrana u bateriji.
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-09-17-20-07-09-875_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-09-17-20-07-09-875_com.miui.securitycenter.jpg
    34.3 KB · Pregleda: 50
I kod mene na Redmi Note 9 Pro. Posle ažuriranja na MIUI13 i A12. Pre Factory reseta, a po ažuriranju, još je bila prisutna ta stavka, posle reseta je nema više...
 
I kod mene na Redmi Note 9 Pro. Posle ažuriranja na MIUI13 i A12. Pre Factory reseta, a po ažuriranju, još je bila prisutna ta stavka, posle reseta je nema više...
Kod mene je bilo i posle azuriranja na Miui13 A12, i reseta, a nestalo posle azuriranja aplikacije bezbednost, zato sumnjam na nju.
 
Bilo je i kod mene posle ažuriranja MIUI13 i A12, nestala je posle fabričkog reseta...
 
Drugari od danas Poco je otišao kod drugog vlasnika. Prodat
Drugi uređaj je došao u međuvremenu
 
Moze li neka preporuka za foliju/staklo za ekran ili je sve to isto?
Ova fabricka folija se raspada posle godinu i po
 
Imas na Aliju stakla 5D ili 9D za 2-3€ i resio si problem bar jos toliko koliko je trajala folija.
P.S. naruci uvek jednu cise za rezervu.
 
Poslednji oficijalni global rom, dobar ? Ili sacekati jos da ga ispeglaju ? Posto sam i dalje na 11-ici
 
Na 13.0.3.0 Global sam od kada je izasao. Meni je bas sve ok. Nema zakucavanja, nema trokiranja, random reboota niti bilo sta slicno, ne znam da li te interesuje nesto bas konkretno?
 
Dal ce mi se zeznuti bank app nakon upgrade-a na noviju verziju androida? I jel su popravili dark mode, pisali ste da je bilo problema sa time?
 
meni još nije stigao MIUI 13 🙁
global, kupljen on-line preko zvanične prodavnice
 
Nisam primetio da se nesto baguje sa dark modom. Ranije sam ga drzao na schedule dark mode, ali u poslednjih par meseci sam na dark mode only, ne zbog problema, vec mi se tako vise dopada. :)

Sto se tice bank app-a, ne znam. Meni se ni jedna aplikacija nije zeznula prilikom upgrade-a. Sve je nastavilo tamo gde je stalo, pa i (mobi) bank app.
 
Ja sam na 13.1 i pola app ne radi u dark modu, mozda su popravili sa novim apdejtom.
Bank app rade posle apdejta, normalno nisam radio hard reset.
 
Hvala ljudi. Onda cu i ja sad da ga azuriram.
 
I ja ću ga ažurirati,samo moram ga dočekati da stigne :)
Greška u koracima,mislio sam da je tema o RN 9
 
Odradio. Sve je ok za sad.
 
Novi update za EU rom, 13.0.3
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-11-07-21-48-48-518_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2022-11-07-21-48-48-518_com.android.updater.jpg
    38.2 KB · Pregleda: 20
  • Screenshot_2022-11-07-21-48-33-385_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2022-11-07-21-48-33-385_com.android.updater.jpg
    43.6 KB · Pregleda: 32
Na 13.0.3.0 Global sam od kada je izasao. Meni je bas sve ok. Nema zakucavanja, nema trokiranja, random reboota niti bilo sta slicno, ne znam da li te interesuje nesto bas konkretno?

Ooops, tek sada kapiram da sam na temi x3 NFC, a ne x3 pro :/
Greška, izvinjavam se i drago mi je da je update, na moj "nagovor" kod @Gimp suit prošao ok.
Izvinjavam se još jednom.
 
Novo azuriranje.
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-12-12-17-17-41-667_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2022-12-12-17-17-41-667_com.android.updater.jpg
    42.9 KB · Pregleda: 20
  • Screenshot_2022-12-12-17-19-37-635_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2022-12-12-17-19-37-635_com.android.updater.jpg
    44.1 KB · Pregleda: 19
Samo za EU Rom,za sada.....da li dolazi samo zakrpa ili jos nesto?da li je napokon izmenjen problem sa dark mod-om?
 
Problem sa dark modom je ispravljen u proslom azuriranju 13.0.3. Ali nije povremeno utisavanje zvuka obavestenja i ringtone. Zakrpa je ista od oktobra.
 
Kod mene je i dalje 13.0.1 Global Rom(MI)
 
Nazad
Vrh Dno