Šta je novo?

Xiaomi Pocophone X3 NFC

Probao sam ovo. Ugasen mi je rezim za citanje, zuta nijansa je samo kad otvorim Chrome i google app (poruke i nalog) sa telefonom ja sve normalno. Ranije je moglo u podesavanju chrome da se ovo ispravi (disejbluje se opcija za colors gamut. Sad nema te opcije.
A za not.icone sam mislio na auto hide. Sad su non-stop prisutne na ekranu, koliko se secam spustale su se same, a ja sam ih po potrebi podizao.
For those who have problem with yellow screen in Chrome, try disabling #dynamic-color-gamut in Chrome... chrome://flags and search #dynamic-color-gamut

Za ovo drugo idi u system navigation iz settingsa
 
Vec sam napisao.. nema vise opcije u chrome flags za color gamut.
Za tastere imam samo ovo..
Screenshot_2023-10-07-12-59-36-275_com.mi.android.globallauncher.jpg
Ne nalazim auto hide opciju.
 
Jel menjao neko ekran? Ako jeste da li je stavljao onaj sa alija kopiju ili original? Ćaletu zveknuo telefon, pa mora ekran da ss promeni, pa se razmišljam koji ekran da mu stavim. 3000 razlika izmedju kopije i originala.
 
Da li je neko ubacivao ovaj ArrowOS rom?


 
taj video je za X3 Pro 🤔

za X3 (NFC?) poslednja verzija je 12.1 iz novembra prošle godine. ne bih ovo isprobavao.
Screenshot_2023-10-22-13-44-09-937_com.android.chrome.jpg
 
Poslednja izmena:
Evo bas gledam,nema vise podrske od njih.
Koliko vidim rade jos crDroid i Paranoid.

Od ovog indijskog me bole usi i mozak.🤣
 

Prilozi

  • Screenshot 2023-10-22 at 13-51-26 X3 _ X3 NFC (surya) Paranoid Android Download Center.png
    Screenshot 2023-10-22 at 13-51-26 X3 _ X3 NFC (surya) Paranoid Android Download Center.png
    85.8 KB · Pregleda: 24
  • Screenshot 2023-10-22 at 13-51-41 crDroid.net - Download crDroid for supported devices.png
    Screenshot 2023-10-22 at 13-51-41 crDroid.net - Download crDroid for supported devices.png
    146.3 KB · Pregleda: 30
Čitam ovde temu i vidim da je većina na Poco X3 dobila Android 13 i MIUI 14 a na mom Poco X3 Pro stoji i dalje Android 12 i MIUI 13.4 i nema dostupnih ažuriranja (tel uzet u Telenoru ) ... da li je moguće da još nisu pustili Global update 🤔
 
Prebaci region u telefonu na neki drugi i dobićeš ubrzo apdejt, vidi par strana unazad pisali ljudi o tome.
 
Kod mene je ova verzija i kad pokrenem MIUI Downloader aplikaciju izbaci mi:
received_861045258754750.jpegreceived_348477864240147.jpegreceived_1703871666692958.jpeg
 
Ja sam regularno (bez promene regiona) dobio adejt za miui 14,android 12.
Screenshot_2023-10-25-11-53-00-440_com.android.settings.jpg
 
@zoreli_ dao sam ti link ka temi za X3 Pro. ovo je tema za X3 (NFC). to su dva različita modela
 
Hvala @momsab , pomislio sam da pošto su istog naziva , (samo ovaj bez Pro) da bih mogao ovde dobiti savet.
 
Poco X3 NFC stavljen na EOS(End of support) listu, nece dobijati azuriranje
.https://xiaomiui.net/xiaomi-eos-list-15845/
 
Na svom Poco X3 NFC imam problem sa dolaznim i odlaznim pozivima, nije problem u sim kartici promjenjena je. dolazni negdje zvone ali ja niti ih cujem niti imam bilo kakvu obavijest, svaki deseti poziv se registrira mozda a kod odlaznih dobrih 30 sec treba da uopce cujem signal da zvoni.....da li vracat na tvornicke da li bi moglo pomoci ili servis lagano
 
da li se to dešava na više mesta?
 
Pozdrav društvo. Pošto je naš telefon postao neželjeno čedo Šaomi i Poco grupacije ukidanjem daljih nadogradnji, možda će neko biti zainteresovan za ovu aplikaciju. Bez obzira na prekid podrške za ovaj telefon, moram priznati da je zadnji global update 14.0.2 popravio sve bagove i najbitnije, telefon je fluidniji nego ikada ( kada su nas već "odbacili" makar su se udostojili da zadnja nadogradnja bude dobra ). Našao sam na ruskoj telegram grupi portovani Poco Launcher sa Hyper OS sistema, testiran na Poco X3 Nfc telefonu. Po meni bitna stavka, iz prostog razloga zato što sam Poco Launcher najviše i utiče na fluidnost samoga sistema, intefejsa, animacija.
Osim karakterističnih Poco ikonica, sam launcher više podseća na MIUI launcher kod Redmi serije. Stvarno fluidnost, animacije, brzina otvaranja i zatvaranja aplikacija je dostigla vrhunac od kada imam ovaj telefon ( tri godine i mesec dana ). Teško da ovaj čipset i memorija i mogu bolje od ovoga. Ja sam u medjuvremenu odradio i factory reset pa je rezultat još bolji. Pa da makar još neko vreme ( do kupovine novog telefona ) uživam u korišćenju ovog telefona, koji se stvarno pokazao kao sjajna kupovina.

Ostavljam link ko je zainteresovan, instalacija je klasični update već postojeće aplikacije. Mislim da su dostupne i nove stilizovane ikonice i folderi, nisam probao zato što mi izgledaju odvratno :D

 
Koristim ovaj telefon evo četvrta godina i sve je funkcionisalo super. Pre par dana sam instalirao neke hyperos aplikacije, vreme, kalendar, Poco launcher i sl. i telefon mi je zablokirao i stalno se restartovao. Uradio sam fabrički reset i sad je sve u redu, telefon je kao nov. Ponovo sam instalirao sve aplikacije kao i viber i whatsapp. Pošto sam na yettelu pogledam aplikaciju i vidim da mi je tog dana naplaćeno sedam međunarodnih sms poruka po ceni od skoro 17 din. sa nekih brojeva koji počinju sa 44. Ne znam šta je to, da li je ponovna aktivacija vibera i whatsappa ili nečeg drugog? Jel možda zna neko šta bi to moglo da bude?
 
Koristim ovaj telefon evo četvrta godina i sve je funkcionisalo super. Pre par dana sam instalirao neke hyperos aplikacije, vreme, kalendar, Poco launcher i sl. i telefon mi je zablokirao i stalno se restartovao. Uradio sam fabrički reset i sad je sve u redu, telefon je kao nov. Ponovo sam instalirao sve aplikacije kao i viber i whatsapp. Pošto sam na yettelu pogledam aplikaciju i vidim da mi je tog dana naplaćeno sedam međunarodnih sms poruka po ceni od skoro 17 din. sa nekih brojeva koji počinju sa 44. Ne znam šta je to, da li je ponovna aktivacija vibera i whatsappa ili nečeg drugog? Jel možda zna neko šta bi to moglo da bude?
Juče mi je ponovo naplaćeno za dve međunarodne sms. Mislim da je to povezano sa Xiaomi nalogom jer mi je stizalo obaveštenje da Xiaomi ne može da verifikuje SIM karticu pa sam dva puta to pokušavao.
 
To bi trebalo da isključi kako ti ne bi izlazilo stalno.
 
Evo upravo sam isključio, mora da se uđe tamo gde su lozinke i bezbednost pa da se to isključi, jedva sam našao, nadam se da više neće dolaziti. Bezobrazluk da tako naplaćuju nešto što uopšte nije potrebno za funkcionisanje telefona.
To bi trebalo da isključi kako ti ne bi izlazilo stalno.
 
Nazad
Vrh Dno