Šta je novo?

Xiaomi Pocophone X3 NFC

Cek kako izrada katastrofa a ti odusevljen? Malo je kontradoktorno.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Napisao je da je očekivao da će biti katastrofa, a da nije...
 
Izrada telefona je odlična, mene je telefon oduševio, ne može bolje do 300e.
 
Tako je ocekivao sam losu izradu telefona pozadi, ali sam se prevario, odlicna je uzivo , dosta bolje nego sto pisu na netu! Problem kod ovog telefona je bio taj sto niko nije mogao da ga vidi tj proba uzivo! Telefon kida uzivo, kida!
 
Ja imam utisak da je zvuk prilikom razgovora malo slabiji. Kada sam u nekoj gužvi baš se naprežem da čujem sagovornika. To je jedina stvar koja mi smeta kod ovog telefona.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Nisi ti probao iPhone SE da vidis sta je saputanje na uvo...

Sent from my Poco X3 using Tapatalk
 
Samo da znate da je Poco X3 nfc,dosta izdrzljiviji od RN9 Pro.Na svim drop testovima je bolje prosao.Ja licno vise volim tu plastiku iza,nego ovo staklo.Ko da nosim casu sa sobom [emoji3] I za ovu masku Nilkin CamShield se ne razmisljajte uopste.Koristim je dva meseca na telefonu i odlicna je.Zatvoris poklopac i nema cimanja dok je fon u dzepu ili na stolu.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Slažem se, uvek sam za izdržljivu plastiku pre nego za staklo. I hvala ti, zahvaljujući tebi uzeo sam baš ovaj model, a ne Redmi Note 9 Pro i oduševljen sam telefonom. Čak mi je i ova ružna maska iz paketa sjajna - izgled mi ništa ne znači kod telefona, a maska deluje jako izdržljivo.
 
Ok sve, 2 godine garancija, .... ali ja stvarno ne razumem kako imate snage da se borite sa nasim prodavnicama?

Ni ja ne kontam to,nazvao sam lika sa oglasa, ima na stanju ,reko pokupiću posle posla,i nešto me zub zaboleo preskočim taj dan kad sutradan vidim na stanju u Tehnomaniji i odma pozovem da mi ostave razlika u ceni je 2500 dinara te sam se opredelio za fiskalni i 2g garancije,da nije bilo na stanju u Tehnomaniji pokupio bi sa oglasa ne bi se maltretirao.
 
Slažem se, uvek sam za izdržljivu plastiku pre nego za staklo. I hvala ti, zahvaljujući tebi uzeo sam baš ovaj model, a ne Redmi Note 9 Pro i oduševljen sam telefonom. Čak mi je i ova ružna maska iz paketa sjajna - izgled mi ništa ne znači kod telefona, a maska deluje jako izdržljivo.

Drago mi je da si odabrao Poco X3 NFC,i sto te lepo sluzi.Da tako bude i u buduce.Ne znam samo kako sam uticao da odaberes ovaj model?:D
 
Napisao je da je očekivao da će biti katastrofa, a da nije...

Izrada telefona je odlična, mene je telefon oduševio, ne može bolje do 300e.

Tako je ocekivao sam losu izradu telefona pozadi, ali sam se prevario, odlicna je uzivo , dosta bolje nego sto pisu na netu! Problem kod ovog telefona je bio taj sto niko nije mogao da ga vidi tj proba uzivo! Telefon kida uzivo, kida!

Izvinjavam citao sam dijagonalno :banghead:
 
Drago mi je da si odabrao Poco X3 NFC,i sto te lepo sluzi.Da tako bude i u buduce.Ne znam samo kako sam uticao da odaberes ovaj model?:D

Imalo je više poruka na tu temu, npr.:
Ne znam gde gledate cene i odakle vam te informacije da je Poco X3 Nfc skuplji za 50 evra.Realnost je da trenutno Poco X3 Nfc 6/128 kosta 32000 din,a RN9 Pro 6/128 35000 din.Nigde veze svezom.Poco je bolji skoro u svemu,a jeftiniji.Ako hoces bas Xiaomi,uzmi Poco X3 Nfc.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Iz Kine ide svuda po Evropi isporuka, ali uz to ide i carina, iz Španije za Rvacku na primer ne isporučuju.

RN 5 Pro
 
11.11. telefon ce na Aliju biti za nekih 150 eura uz neke kupone, ne znam koliko je to ostvarivo iz Srbije ali ima i onih van nje.

https://www.aliexpress.com/item/400...&terminal_id=c62ecc329f444497a4d0ec582cca0a78
Sa ovog linka ne salju za srbiju. A i sada su podigli postarine, tako da se ne isplati nikako. Jedino ako bas ubodete sa malom postarinom. Ali posto ide zima i verovatno pogorsanje sa koronom i sve sto ide uz nju, ne nadajte se brzom stizanju paketa.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Evo i treci update.
8f46ec6bea0d6e97c80ef42bc7084d2e.jpg


Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Upravo i meni, preuzeto! Da li ste aktivirali preko game turba one opcije za ekran da ekran bude skoro ako ne isti kao i amoled, ali na nekim aplikacijama kao sto su instagram , you tube music, mx player , kao i na svim igricama sa play stora "?? Jako fino to izgleda
 
Upravo i meni, preuzeto! Da li ste aktivirali preko game turba one opcije za ekran da ekran bude skoro ako ne isti kao i amoled, ali na nekim aplikacijama kao sto su instagram , you tube music, mx player , kao i na svim igricama sa play stora "?? Jako fino to izgleda

Je l preko wifi mozete skinuti, meni stoji na 0 posto, tako i prosli, samo preko mreznog interneta?
 
Meni je prošlo preko wifi. I prošli put je, al iz nekog 5og pokušaja

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Pogledaj u download, mozda ti tamo preuzima. Meni je tako radio na Mi 10 5G modelu.
 
Kod mene bez problema prošao i ovaj i prošli update. Čini mi se da je neko pisao o sličnom problemu za prošli update. Valjda je prošao update sam od sebe posle gašenja telefona koliko se sećam.

Klasična fora iz The IT crowd :)

Sent from my landline using Tapatalk
 
Kod mene bez problema prošao i ovaj i prošli update. Čini mi se da je neko pisao o sličnom problemu za prošli update. Valjda je prošao update sam od sebe posle gašenja telefona koliko se sećam.

Klasična fora iz The IT crowd :)

Sent from my landline using Tapatalk

Nema nista, skinuo preko mreznog neta bez problema, sta znam, videcemo sl. update
 
Ja imam utisak da je zvuk prilikom razgovora malo slabiji. Kada sam u nekoj gužvi baš se naprežem da čujem sagovornika. To je jedina stvar koja mi smeta kod ovog telefona.

Sent from my landline using Tapatalk

Change the region to increase the sound :
Xiaomi has a presence in practically the whole world and its devices adapt to the needs of each country and region, that is why in countries of the European Union such as Spain, we have a series of restrictions unlike what we find for example in India. These restrictions affect sound, as the European Commission regulates sound limits to protect consumers.
However, bypassing these restrictions is very simple, we just have to go to Settings> Additional Settings> Region and change it for a country like India. Just by making this change we will have access to some extra functions and also the sound levels of our Xiaomi mobile will increase , a simple adjustment that not everyone knows.


Probaj nešto drugo ako nećeš baš Indiju :) Sv.Jelena, Island ...
 
Meni je glasno sa Srbijom odabranom kao region. Čak i preglasno - čuje mi žena sagovornika sve kad je na najjače (kad smo u stanu u istoj sobi,naravno).
 
Kakva je kamera u poređenju sa Redmi Note 9 Pro, uz GCam naravno kad se instalira [emoji848]

RN 5 Pro
 
Razlika je primetna u nocnim slikama u korist poco x3, preko dana skoro da nema razlike.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
A video zapisi, pogotovo stabilizacija (elektronska)? Isto sa 9 pro poređenje?
 
Stabizacija je ok na poco. Na rn9 pro nisam nesto ni snimao, tako da ne mogu da tvrdim nista u vezi toga. Imao sam ga kratko pa menjao za poco.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Gledajući razne filmiće sa YouTube-a, pobednik je ubedljivi X3, identični snimci sa devetkom odaju utisak drmusanja slike na 9 Pro modelu. A gledajući fotke po danu su tu negde, stim da mi se cini da 9 Pro pravi bolju makro fotografiju.

RN 5 Pro
 
Nazad
Vrh Dno