Šta je novo?

Xiaomi Pocophone X3 NFC

Stabizacija je ok na poco. Na rn9 pro nisam nesto ni snimao, tako da ne mogu da tvrdim nista u vezi toga. Imao sam ga kratko pa menjao za poco.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
Da li se isplati prelazak sa RN9 Pro,na Poco X3?

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Sta znam, meni je vise legao poco. Na note mi je smetao ne ispeglan softwer, sve je nesto seckao i radio generalno usporeno. Pre nejega na kratko imao note 8 pro. Ispeglan softwer, sve je radilo glatko i bez trzaja. Mozda su sad sredili malo to na note 9 pro. Takodje i ovde isto sve radi kao podmazano, jos lepo izgleda 120hz, kad skrolujes, milina za oko. Prodao note 9 pro i dodao nesto sitno i kupio poco. Bolji ekran, kamera, stereo zvuk, malo bolji cipset.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Ok.A baterija?

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Jel ludost prec sa mi 9t na x3? :D Probao bih cisto iz dosade. 9t je kod mene skoro godinu dana, pa eto da probam nesto sa vecim refreshom... Jel presao mozda neko?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Gubiš AMOLED, dobijaš bolju bateriju, 120 Hz, rupu na većem ekranu (i možda minimalno bolju kameru?).
Po meni ne vredi prelaziti. Sačekao bi neku bolju ponudu. Izbacuje Xiaomi bar jedan novi telefon mesečno...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Baterija mi je I na ovom odlicna. Pre svega bih presao zbog 120hz I stereo zvucnika (ako nisu neki krs).

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nisu krš, fantastični su. Imao sam i Mi 9T i X3, vrijedi preći na X3 itekako.

Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
 
Jel ima nesto da ti je smetalo kod displaya, da ima neku ocitu Manu u odnosu na amoled (ako izuzmemo aod, to ionako ne koristim),sa obzirom da si presao sa mi 9t, sveze ti je. Ako hocemo realno nije isti amoled na mi 9t I na samsungovim jacim telefonima... tako da ni razlika ne bi trebalo da je velika.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ako ti je do promene već, a ako nisi vezan za Xiaomi ja bih ti pre preporučio da pogledaš Realme 7 Pro, čiji sam vlasnik od jutros (imaš utisak na Realme 6 temi). Zadržavaš amoled, doduše ostaješ na 60Hz, isto imaš stereo zvuk, istu glavnu kameru, bolju prednju kameru, 65W punjenje, lakši i ugodniji telefon...
 
120hz mi je znacajan faktor, ali hvala svakako..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel ludost prec sa mi 9t na x3? :D Probao bih cisto iz dosade. 9t je kod mene skoro godinu dana, pa eto da probam nesto sa vecim refreshom... Jel presao mozda neko?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Samo znaj da je telefon nesto veci od 9t i da je tezi i licno mislim da se ne isplati prelazak sa mi 9t na poco x3 nfc. Jer to ludilo koje se dogodilo pa sada ljudi prosto luduju ako telefon nema 90hz ili 120hz osvezenje ekrana koje bukvano vidis samo kada skrolujes tipa u facebook, instagram i to samo ako ga ubacis u 5 brzinu pa hoces da dodjes do nekog posta koji je objavljen pre 5 dana, ovako ne vidim svrhu tog 120hz osvezenja.

I sto ovde jos gubis telephoto cameru koju imas, mozda je ne koristis ali svakako je dobro sto je imas. Dok kod ovih sada telefona sto ubacuju ove makro i senzore dubine je tek jos veca glupost. Bolje da onda stave samo dve kamere em lakse masku uklopis em telefon izgleda elegantnije. Ovaj sistem kamera mi je bas ruzan pozadi na telefonu.
 
Da li je moguće da ne može da se definiše sa koje kartice da uvek šalje SMS ili sam ja glup? Za pozive i za mobilni internet se sa lakoćom podešava na očekivanom mestu u podešavanjima. Šta je sa SMS porukama? Ljudi sa kojima se dopisujem verovatno misle da sam retard, jer jedna poruka ide sa vip a druga sa mts kartice, osim ako baš obratim pažnju sa koje ide pre nego što pritisnem send.
 
120hz mi je znacajan faktor, ali hvala svakako..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Ja bih sacekao jos malo.
Ima najava da ce Realme izbaciti u decembru svoju X7 seriju global. Tu bi ti Pro model bio vrh upgrade sa Mi 9T.
E sad i po oglasima ne treba ocekivati ispod 350e za njega.
 
@branaaa Hvala veliko na detaljnim savetima, odlučio sam se za X3 [emoji4]

RN 5 Pro
 
Nema na cemu, mislim da neces pogresiti. U svakom slucaju tel je best buy.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Baterija je stvarno zverska. Ovo je sa 60Hz, i 90% vremena bio sam u zatvorenom, ali ipak je sjajan rezultat. Nisam koristio nikakve režime za uštedu baterije, dosta aplikacija radi u pozadini ,mnoge su izuzete iz miui optimizacije i bude sistem prilikom sinhronizacije. Uglavnom je korišćenje bilo browsing preko Chrome, Viber, WhatsApp, pozivi, YouTube, GPS navigacija. Igrice ne igram.
 

Prilozi

  • Screenshot_2020-11-04-08-48-05-602_com.asksven.betterbatterystats_xdaedition.jpg
    Screenshot_2020-11-04-08-48-05-602_com.asksven.betterbatterystats_xdaedition.jpg
    381.2 KB · Pregleda: 238
Poslednja izmena:
A koliko je bio kod nas na akciji i dal se zna kad stize novi kontigent [emoji848]

RN 5 Pro
 
Odlicna cena

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Kad se placa karticom banke intesa dobije se jos 2000din.popusta pa izadje oko 250€
 
Ja sam narucio za 259 evra plus dostava sa dve godine garancije pc centra vakum pack 6/128 30600 kosta plus 610 dinara kurirska sluzba dostava
 
U mi Store u Bg stize za 15ak dana nova tura, juce Sam pitao
 
Ja dobio juce telefon iz G, konacno sam sve podesio i prebacio sa starog. Fenomenalan telefon, jako fluidan, nijednom mi nije stucnuo a otvoreno mi svasta, cackam ga non stop, displej podesen na 120hz, to nisam menjao. Kamera odlicna po danu, nocu jos nisam slikao. Sve u svemu, za sad sam prezadovoljan sta se dobija za ove pare, vredi mnogo vise od toga.

Jedina stvar na koju se jos nisam navikao je tezina, tezak je poprilicno u odnosu na moj stari Huawei. Stari kad podizem sa stola kao da dizem vazduh, a ovaj bogami osetim da ga ima. :D
 
Jel su stigle kod nas u radnje neke kvalitetnije maske?

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Uzeo sam nillkin superfrost sa KP, maska je odlična, super leži i odličan je osećaj u ruci i kompaktnije je

Lepo štiti ekran i kameru, tj taj deo nije nikad sporan kod nillkina. Sve rupe i dugmad su odlično isečeni. Ima i onaj stalak...

1. I dalje je okrugla rupa za kameru, što bi Peca rekao, mamac za prašinu. Moguće da tako mora, onda su one maske sa poklopcem jedino rešenje
2. Telefon mi je plav, maska crna. Štrče plavi delovi..
3. Osetim prelaz između ćoška maske i folije. To je verovatno rešivo ili hidrogel ili nillkin staklom

Znam da joj je okvirno rok trajanja 6 meseci, onda se izguli textúra, pa posle toga stradaju ili coskovi ili deo za dugmice, bar je dosad bilo tako. Problem je što Xiaomi za 6 meseci izbaci nove telefone i onda za tekuće nema više dobrih maski...

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno