Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Postoji brdo servisa koji nisu zvanični. Mnogi rade bolje, kvalitetnije, brže i jeftinije od zvaničnih servisa.
Ja se sećam da je moj drugar menjao komplet ekran na P20 Lite za 40e dok je zvanični servis tražio 14k za ekran sa frejmom. Ne verujem baš da je taj ekran 3 puta kvalitetniji od ovoga.
 
Da li neko zna mozda kako da vratim.funkciju senzora za otkljucanje(prstom), promenio sam senzor, ali ga i dalje ne cita?
 
Ne moze da se zameni bilo koji deo u ovlascenom servisu i razloga sto telefon mora da je kupljen kod nas, a ne na kp ili u inostranstvu. Traze imei da provere i odgovore da uredjaj nije na listi i samim tim nije ga moguce servisirati. Jedini kontakt je moguc preko mail-a. Nece ni da prodaju deo, rade samo servis. 10 dana sam ih smarao ali nema sanse.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Мени су рекли да пошаљем телефон да замене дисплеј за 7900 динара, телефон је купљен на КП, немам никакве гаранције.
Једини услов је био да је уређај намењен за подручје ЕУ тј. Глобал.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
koliko je i LOS fluidniji od XEU, prosto za nepoverovati...

nego, imam problem sa gcam, ne može nikako zadnja verzija od BSG da se instalira, uvek izbaci poruku "aplikacija nije instalirana".

od drugih developera bez problema se instaliraju.
 
interesatno, na LOS neće da se instalira zadnja verzija BSG, dok na crdroid instalira bez problema.

inače, BSG zadnji ne radi još uvek slow motion snimanje, dok kod san1ty-a radi.
 
Da li neko koristi PixelExperience obicnu ili plus verziju? Kakav je sistem u odnosu na stock miui? Baterija, performanse, da li ima snimanje poziva, radi gcam?
 
Ja sam koristio PE plus, generalno je fluidan i baterija je bolje drzala nego na stock ili xeu miui. Gcam dobijas instaliran us PE, mene je jedino iznerviralo sto kada je dosao OTA update odradio je sam enable encryption. Zbog toga sam se vratio na xeu.
 
Добар је Пе, ја ти препоручујем да пробаш corvus ром. Бољи се није појавио после ПЕ

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Ja sam već duže na HavocOs i moja preporuka za njega, ima svakojaka podešavanja, radi super, baterija okej, bsg gcam poslednja radi super...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Kako da zaključam ovog gugl asistenta koji mi se pojavljuje 2 - 3 puta dnevno? Ništa ne diram, sam mi iskoči i postavlja mi neka pitanja...Sigurno sam otključao nehotice nešto u setingsu ali ne mogu da provalim šta?
 
Kod mene isto iskace google assist. Skapirao sam da kad iz donjeg coska povucem rukom on se pali. Takodje mu nisam davao dozvolu da reaguje ali nesto od zadnjeg update-a se javlja.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ima li neko rešenje za problem "zakucavanja" google chroma... Naime, dešava se da mi se hrom zakuca i jedino rešenje je da zaključam telefon, otključam i sve bude ok.
Na poslednjem stable update-u sam...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
I meni se to desava od skoro ali ja ga bacim u pozadinu i vratim ga i onda sljaka. Kapiram da ce to biti popravljeno uskoro.

Tapatalk from Poco loco
 
Meni to traje vec malo duze vreme,nije od skora,isto samo izadjem,udjem opet i bude ok

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
meni san1ty na poslednjem global stable xeu radi ubija.jedini bag je što iz aplikacije neće da otvori galeriju,tu opciju svakako i ne koristim.
 
meni san1ty na poslednjem global stable xeu radi ubija.jedini bag je što iz aplikacije neće da otvori galeriju,tu opciju svakako i ne koristim.

ne kažem da ne rade, nego ne radi sve 100%. probaj usporeno ili ubrzano snimanje i videt ćeš bug sa treperenjem.

koliko vidim najviše pažnje poklanjanju razer phone-u, poco f2... kao da od poco f1 odustaju lagano.
 
Meni poslednja Bsg radi super na HavocOs...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Pitbull 1.8 verzija takođe radi odlično.Screenshot_20200609-131151.jpg

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
rekoh,nije mi bitno pa se nisam bavio,koristim je samo za point and shoot pa mi quickshare i sl ne treba.

ono što mi treba je informacija jel' radi 27w punjenje na bilo čemu sem na stock ROMU-u?čekao sam da osposobe na xeu i očigledno ništa od toga...
 
Evo sad cu probam mi 10 punjac na miroomu pa javljam rezultat.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
na miroom 11 ili 12?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
12 ali ipak necu sad probati na 83 posto sam pa nece biti pravi rezultat.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
hoće,nevezano na koliko MIUI rom bi trebao turbo charge animaciju da izbaci ako može da povuče više od 18w.ja sam probao sa nekim starim mirum miui11 romom i par poslednjih xeu i trt,samo na stock global stableu sam imao 27w.
 
OflUnkM.jpg


nije loš.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno