Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

evo ga i meni [emoji3]
aca086ce31c5eb61fad90e1e39a72a56.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
ja,kad sam već pobekapovao sve rekoh da vidim kako radi mirum...znam da je dev i to port sa nečega ali dilbrejker je što ne radi ni cloud ni lokalni bekap,jedino guglov.

ima još sitnih stvari koje su pokvarene,wallpaper carousel npr ali i globalni dark mod koji radi,više opcija generalno npr i za notifikacije,da izbaca na lokskrin sve (vrlo korisno) i generalno nije to loše ali ipak značajan pad u upeglanosti u odnosu na xeu i global stable.

neki moj rezon je da je ovo za nekog ko hoće da ima najnovije i nedeljni apdejt (ako nastave podršku) a xeu za ostale.
 
Ima li do sada primijecenih nekih nedostataka, da nesto ne radi i sl, na novom update-u?
 
Ima li do sada primijecenih nekih nedostataka, da nesto ne radi i sl, na novom update-u?

jok,kao i uvek na miui-ju vece razlike su sa prelaskom na novu verziju miui-ja nego samog androida.sve radi kako treba,novi fontovi,koja opcija vise i najveca promena graficki drajveri.meni je cak prosao i dirty flash preko twrp-a sto je medju gorim varijantama kad gazis sa nnovom verzijom androida,na papiru nisu razlike od treble-a pa naovamo ali u praksi pre sa osmice na devetku znalo je na raznoraznim fonovima da bude problema,nema nekog jasnog pravila.
 
Pojavio se update i sad je nestao, standardno [emoji4] Jel ima neka fora da se inicira ponovo?
 
da li bi trebalo bese da ima global dark mode na 11.0.4.0 global

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ima li do sada primijecenih nekih nedostataka, da nesto ne radi i sl, na novom update-u?

Jedine razlike koje sam ja do sada primetio je da mi više ne radi PIXEL launcher i ranije notifikacije su bile pored sata do dva komada a sada su notifikacije umesto sata pa ih stane više.
 
Opet su povukli update? Znaci ne verujem. Pise da ima, kliknem i izbaci da nema.

Tapatalk from Poco loco
 
Meni nema notifikacija posle novog update na Nova launcheru...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
...a na xeu nema qc 4+,samo 3.0. :'( nisam se setio da proverim na mirumu.probacu koji dan da vidim dal' mogu da se provucem sa 3.0 ali mislim da mi sad vec nije bilo brzo dovoljno (15tak posto za 10tak min onako bas odokativno).
 
Kad li ce opet izbaciti azuriranje i sto ga tako stalno povlace? Jel moguce da ima grescica pa i njih kad isprave od povratnih info onda puste konacno bez povlacenja?

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Ma jok, skini ga sa linka gore i instaliraj rucno.
Ne znam sta je promenjeno, ne primecujem nista novo. Kao da nije ni bilo update-a.
Nema razloga za kukanjem, nista posebno. Veci je update kad se miui unapredjuje kod xiaomi-ja.

Tapatalk from Poco loco
 
Da li neko ima problem sa Mi Band-om posle update-a? Meni ne prikazuje obavestenja na Bandu, a isao sam unpair dva puta.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Obrisao sam,nasao sam kako odraditi rucno. Zanima me samo kad ovako odradim azuriranje,jel mi ostaje sve na mobu ili se brise?
 
Poslednja izmena:
Da li neko ima problem sa Mi Band-om posle update-a? Meni ne prikazuje obavestenja na Bandu, a isao sam unpair dva puta.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Imao sam ja, onda sam provalio da je paring restrictions bilo ukljuceno u aplikaciji. Iskljucio to odradio enable svih permisija koje ima mi fit, restartovao telefon i to je to.
 
Imao sam ja, onda sam provalio da je paring restrictions bilo ukljuceno u aplikaciji. Iskljucio to odradio enable svih permisija koje ima mi fit, restartovao telefon i to je to.
Probao sve to i opet je isto. Ne znam u cemu je problem.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Da li jos neko ima problem sa whats app, kada je telefon samo na vibraciji ne vibrira kada neko zove, a kada poruke stizu, uredno vibrira... probam sam sa stariji verzijama whats appa, nema razlike.
 
Da li neko ima problem sa Mi Band-om posle update-a? Meni ne prikazuje obavestenja na Bandu, a isao sam unpair dva puta.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Probaj unpair pa isključi-uključi bluetooth, pa onda probaj da ih spojis. I vidi tamo gde se podešava dal je kao standalone app ili koristiš uz MiFit...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno