Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Probaj unpair pa isključi-uključi bluetooth, pa onda probaj da ih spojis. I vidi tamo gde se podešava dal je kao standalone app ili koristiš uz MiFit...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
Uspeo sam na kraju. Sve sam pogasio, pa ukljucio sve ponovo i evo sad radi.
Hvala.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
utisci o desetki nakon factory reseta iz recovery-a:

- posle prvog reseta fon je zapao u bootloop, pa je morao ići drugi reset;

- kalendar aplikacija često puca i izbacuje poruku da se pošalje report, par puta se isto desilo i sa facebook aplikacijom;

- interfejs deluje fluidnije, konačno radi podešavanje "one hand" mode-a, na 9ti je samo izbacivalo iz tog menija.
 
Ja kako ubacih ovu 10-ku pocela igrica da mi steka,a nikad nije,a nije zahtevna...haos.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Nije igrica optimizovana za 10-ku. Sve nove igrice na 10-ci su pocele da koriste novi Vulkan API, tako da igrice samo mogu brze da rade. Naravno koje su update-ovane.
 
Zna li iko kad ce update stici na global? Proveravam vec par dana i nista...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Stigao je, pa je povucen.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Može li neko da testira gcam, deluje mi kao da se kvalitet slike pogoršao na 10-ki...
 
utisci o desetki nakon factory reseta iz recovery-a:

- posle prvog reseta fon je zapao u bootloop, pa je morao ići drugi reset;

- kalendar widget često puca (force stop) i izbacuje poruku da se pošalje report, par puta se isto desilo i sa facebook aplikacijom;

- interfejs zna malo štekati, recimo prilikom ulaska u app drawer ili menjanja ekrana na home page-u;

- konačno radi kako treba podešavanje "one hand" mode-a, na 9tki je samo izbacivalo iz tog menija.

utisci editovani.

očekujem novu verziju što pre.
 
Postoji li mogucnost da se pojaca zvuk slusalice prilikom poziva ? Trenutno sam global xeu poslednji...
 
Koji radi na Android 9(poslednji magisk)?

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Koji modul radi na poslednjem magisku i poslednjem androidu za pojacavanje zvuka tokom poziva ?
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Ne ne mikrofon je vise nego korektan, gornji zvucnik zeza, slab je tokom poziva samo, ne cujem u gradu npr kada sam, automobili i sve to
 
očisti pažljivo i speaker grill,i ja pričam dosta u gradu i gsp-u,nikakvih problema nemam.
 
Menjao sam, izgleda da su stavili malo losiji zvucnik slusalice, ps samim tim ne moze toliko glasno da se cuje...
 
Ima li aplikacija za xiaomi da prebacim sve na komp podatke pa bekapujem u telefon ?
 
u suštini to bi trebao local backup da odradi,ali pri restoru fajl/folder mora biti na fonu,i nisam primetio neku razliku u odnosu na cloud backup,čak štaviše cloud+google backup vrati sve,a muziku/video ručno.
 
Menjao sam, izgleda da su stavili malo losiji zvucnik slusalice, ps samim tim ne moze toliko glasno da se cuje...
Moras gril da ocistis, veruj mi. Meni je isto u poslednje vreme bio tisi telefon,, ja tripovao da je do drugih. Igrom slucaja slomio sam digitajzer pa sam menjao sebi ekran i kad sam vec rasturao fon ocistio sam i gril na zvucniku. Skoro potpuno je bio zapusen od prljavstine. Posle toga cujem duplo jace. Bukvalno sam u toku prvog poziva morao da smanjujem zvucnik koliko mi je glasno bilo.

Tapatalk from Poco loco
 
Moras gril da ocistis, veruj mi. Meni je isto u poslednje vreme bio tisi telefon,, ja tripovao da je do drugih. Igrom slucaja slomio sam digitajzer pa sam menjao sebi ekran i kad sam vec rasturao fon ocistio sam i gril na zvucniku. Skoro potpuno je bio zapusen od prljavstine. Posle toga cujem duplo jace. Bukvalno sam u toku prvog poziva morao da smanjujem zvucnik koliko mi je glasno bilo.

Tapatalk from Poco loco

A kako da ga ocistim ?
 
Samolepljivim jastucicima. Ja sam kupio u knjizari.
 
Sad nista, ovo je najbolje, ja tako cistim.

Sutra kad ustanes, usput skoknes do knjizare i to je to.

SF_tJMC9WwTWB-i84KQpR6E61Jz_mCNOR9mpx4XkRfPc4-z_FQqLJUA0h8Tp-tZ98Glp03DSwdybUwwS
 
zna li neko smem li vratiti prethodnu stock verziju (11.0.5, android 9) sa en.miui.com preko ove nove stock verzije (11.0.4, android 10)?

fon je sav stock, bez ikakvih modifikacija.
 
Nazad
Vrh Dno