Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

nije mi xeu opcija,ne bih ni twrp pa flash jer necu imati kad da sednem,odradim bekape pa flesujem,tj da imam upisao bih ga cisto sa xiaomitoolsv2 svakako jer je nova android revizija,jedino mi klasicni apdejt igra trenutno.pre par nedelja sam se lomio da predjem na xeu ili miroom,odlucio se za miroom a ovi prestali da podrzavaju fon...
 
Izasao je mirrom 20.1.21 za poco

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
ma jasno,ali nedelju dana je zaista previse...plus sigurno im nije nista manje zauzece servera,ovo ne sluzi nicemu.
 
Pa gde gori, je l' ti ne radi telefon bez apdejta na Android 10?
Kao da se nešto epohalno dobija apdejtom androida na telefonu koji ima MIUI.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
najvise notifikacije,sekundardno bih da ja odredjujem kad cu da radim apdejt.naravno da ne gori,radi kao besan,samo nervira.
 
I kakva je baterija pre svega?
Meni nakon godinu dana i dalje sot oko 6h 4g i wi fi, a samo wi fi i do 8h..

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Koja je razlika izmedju 9 i 10 dje vas toooliko zuri ? :D Kakvi su noviteti
Ja sam na Pixel experience rom-u(trenutno 9 plus) i 10-ka mi se vise svidja zbog gesture-a, jer ima opciju full screen gesture. Extra je fluidan tako, a sto se androida 9 i 10 tiče uglavnom nema neke razlike, a i na 10-ci samo može imati više problema tj. da neke stvari ne rade ili je komplikovanije aktivirati ih...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
ne mogu se porede,bar meni,stock gesture sa cak i a10 i miui,miui su mnogo bolje.

inace rom koji su izbacili ne moze da se upise cisto,posto je jelte recovery (za cisto mora fastboot koji jos nije izasao nigde).recovery ne moze da se upise ni sa xiaomi adb tools,miflash i xiaomitoolsv2 tj ja ne znam za nacin ni cisto sem preko twrp-a.meni je to bilo previse,neka vijaju indijce sa ovim batch-evima otkljucavanja,prelazim na xeu samo da se skine.
 
Dobijate li notifikacije za mejlove na Gmailu? Ja sam na stock global romu, 11.0.5 i već desetak dana mi ne stiže ništa.
Čačkao sam po podešavanjima ali bih rekao da je sve uključeno.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Gmailu kad ukinem data restriction prikazuje ih kad opalim data restriction nemam notifikacije. Baci tu pogled.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
moguće da je placebo jer sam gazio global stable preko global stable-a otkad imam fon,ali bih se zakleo da xeu radi i to primetno brže.sad,jel do toga što je simultano i a10 apdejt,ko će mu ga znati...

ali opet,ni na xeu notifikacije nisu baš sad ludilo,tj nema neke prevelike razlike,android style emulira donekle sa klota,ali nema svajp za ekspand i ne stekuje ih i onda i dalje mora da se uđe u aplikaciju da bi se videlo sve preko linije dve teksta i to do nekih 15tak karaktera...tako da i dalje ostaje žal za klot androidom samo zbog ovoga. :)
 
šteta što ovaj fon nije izašao kao android one, ili da su barem izbacili dve verzije, jednu sa miui, a drugu sa stock androidom.
 
Ima krš aosp romova koji su bolji/brži 10 puta od android one-a.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Gmailu kad ukinem data restriction prikazuje ih kad opalim data restriction nemam notifikacije. Baci tu pogled.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Probao, nema rezultata nikakvog. I dalje ne dobijam obaveštenja.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Probao sam da uključim autostart, ali iz nekog razloga Gmaila nigde nema u onoj listi aplikacija kad u uđem u podešavanja za autostart aplikacija.
Kako god, deinstalirao sam ažuriranja i ponovo sve radi, izgleda je do aplikacije same problem bio.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Drustvo, jel zna neko gde mogu da kupim originalni kabl za punjac za Pocophone F1? Pun ih je Aliexpress, ne verujem bas u izjave o originalnosti.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
ako ne možeš da čekaš jedino golf 5a (velt*h,450din,u majci firmi 350din ali su mislim na kraj borče ili tako nešto),verujem da možda i može da se iskopa neki baseus,ugreen na kp ali su većinom baš bezobrazne cene.
 
Nazad
Vrh Dno