Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Nije glupost, to nisu oznake da je internet aktivan nego oznaka na koju mrezu je nakacen. Aktivan net ima dodatne oznake.
Znam, ali ako se ne varam, pre je bilo da se tekst 2g, 3g, h+, gprs, lte, itd. pojavi samo kad upalim "mobile data". Sad imam utisak da je stalno upaljen - a nije.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nema još nove bete [emoji34]

Gesendet von meinem POCOPHONE F1 mit Tapatalk
 
Ta beta 8.11.23 je povučena? Ja sam juce uspeo da predjem na 8.11.15, nova beta kažu za vikend neko pominje krajem dana
 
Tako je, po nasem vremenu u petak popodne.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Obično sam ih dobijao već u četvrtak po našem vremenu. Treba mi taj fix da bih normalno kucao na tastaturi. Btw stigla mi je i zaštitna folija za kameru tako da od danas furam poco bez zaštite tj bez kejsa [emoji41] Napred zaštitno staklo, nazad folije za poklopac i za kameru. Nadam se da se neću pokajati [emoji6]

Gesendet von meinem POCOPHONE F1 mit Tapatalk
 
Koju foliju si uzeo za kameru?

Gesendet von meinem POCOPHONE F1 mit Tapatalk
 
Izašlo novo ažuriranje za Poco launchera, sada pozadina app drawer može da se promeni u tamno i prozirno. Piše da imaju i neke gestures, ali ne znam gde je to.
 
Quick functions se nalaze gde i widgeti
3ecb18307a4ece0c9709404cd28d69c4.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Izašao 8.11.29 beta, za sada koliko vidim jedino apdejt kroz TWRP.
Ne kucam brzo, pa ne mogu da potvrdim da je problem rešen sa kašnjenjem...za sada sve smooth...vratio sam se na stock sa LinageOS 16.Screenshot_2018-11-30-18-00-06-601_com.android.settings.jpeg

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja sam na NOS+sphinx kernel 2.0 beta, nije loše.
Substratum radi kako treba, bez restarta. Gcam radi, mada nisam puno isprobavao.

Uskoro bi trebalo i Franco da izbaci svoj kernel, čekam i to čudo da isprobam, nisam imao šansu do sada.

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Neki indijac overklokovao extreme kernel [emoji1787]
a88ce2056f2e5a52e19d657ab3f66392.jpg
1faf2727c4c6ea632cd22da66c54dff3.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ekstra, moram kupit jos jedan Poco da ga spalim i ja.:D Stavicu mu 4-5 heat pajpova, mozda mu pomogne. :)
 
Note 7 je bio falican fabricki, ovaj je sam flesovao indijski no-name kernel i shebao. Zato se drzim proverenih developera, a ne indijskih bubuljicavih klinaca koji mole za donacije..[emoji23]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Note 7 je bio falican fabricki, ovaj je sam flesovao indijski no-name kernel i shebao. Zato se drzim proverenih developera, a ne indijskih bubuljicavih klinaca koji mole za donacije..[emoji23]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Nisam pratio cene petardi i vatrometa, mozda se vise isplati da nakupujem desetak kila Pocophona za Novu Godinu.:D
 
AlekDev, Makedonac. :) Nije to do kernela, taj lik je nešto menjao bez znanja, verovatno je ugasio thermal driver.

Franco

IMG_20181130_200755_008.jpg
 
Na xeu .29 kada je izabran LTE prebaci se na 4G na sekund i onda ostaje na 3G. Neka potvrdi neko ako je tako.
Izbrisan dalvik i cache pa flešovan .29 preko .23 ali nema razloga da je zbog toga...
Edit: Restartovao telefon još jednom, vratilo se u normalu.
 
Poslednja izmena:
AlekDev, Makedonac. :) Nije to do kernela, taj lik je nešto menjao bez znanja, verovatno je ugasio thermal driver.


Ma ko zna sta rade, cim vidim indijac caprkao, ne moze biti normalno...
Super, samo da dobije bgcnm i jos par njih iz Los tima, i to je to. Sad kad su sredili IR kameru i touch, vredi se prebaciti na aosp na duze staze.
@SilentBobStrike
Uzmes 3 Poca za Novaka, pogasis sve u kernel aplikaciji, sibnes min freq na 3ghz, max na 4ghz i ubacis kutiju petardi [emoji91][emoji91][emoji91]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Izašlo novo ažuriranje za Poco launchera, sada pozadina app drawer može da se promeni u tamno i prozirno. Piše da imaju i neke gestures, ali ne znam gde je to.
Tri stvari da sam ja primetio

Prikaz free mem na multitaskingu, transparent BG na drawer (ili crn), i neke nove shortcute na App Vault.
d8de3013a4f7402b911b863c244d475f.jpg
b06fc2d83395db51056c1aba1a975dc2.jpg
eacddee9940cc08e01cdec6fae677b8a.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jel zna neko kako da proverim zvucnike? Posto sta god pustim, radi samo desni, a trebalo bi da ima dva zvucnika dole, i to stereo... Ako se ne varam.
 
Pa dole ti samo desni i radi, ovaj levi je ukras i mikrofon ako se ne varam. Trebalo bi da radi desni plus ovaj za razgovor.
Može link za proverenu GCam?
 
Hehe, sto se nasmejah za ovaj stereo. Jedan zvucnik je dole desno, a drugi je gore na sluslaici. Jako je slab... Ali ajde stereo kao...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno