Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Poslednja izmena:
Ko još uvek ima probleme sa touchem na pie, ovo je zvanično mesto i način za dokumentaciju problema.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSceLrZL5XOe3MZrFdXZCI6Ntkbko6zfcEPc6gPXuwldWlCLIw/viewform
966c2fd276e98a017c9033b2e2ee0515.jpg
2f7f9bc49194f81916aad961d12e7f81.jpg
c4bab64e7a6bc2e58bdeef0e58d77715.jpg
 
Poslednja izmena:
Ne radi wifi na miui pie romovima na miui oreo i aosp los pie radi, a još uvek je rano za neke utiske tek je sinoć izašla prva verzija Franco kernela.

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Jel ima neka sređena gcam za oreo? Od kada sam na pie nisam pratio a treba drugu sutra da podesim njegov poco.

Gesendet von meinem POCOPHONE F1 mit Tapatalk
 
Digni i njemu na pie iovako mu je nov telefon, kasnije nek dobija samo update bete i gotovo. Manje cimanja, a lepo će raditi uvek.
 
I od mene preporuke za Nillkin Qin.
Jedva sam ga našao na KP.
Odlično radi uz podešavanje "pametna futrola".
6ecabf4847c49d1ba7ff2498ec098419.jpg
bf2d11bd6e33bbe1d9f94de5217702cb.jpg
1b69e23b86578a7cb062479d97544518.jpg
 
Sve zavisi ako kupiš smartwatch onda jeste, ali ako qpis onda malo teze će ići povezivanje.
 
Ja imam povezan gear s2 i sve radi u najboljem redu.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
I meni sa frontier om. Uzimaj slobodno

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi, uzeo sam danas crveni Poco, i baš sam zadovoljan, po mom mišljenju izgleda baš dobro i ne deluje od plastike, deluje mi baš lepo odrađen. Pratio sam temu, ali ne baš pažljivo, zanima me kako da ga apdejtujem na android 9, i ako ga sad apdejtujem, da li ću moći posle lako da predjem na stable verziju, jer mi se bar sad ne rutuje telefon ne provodi mi se previše vremena na podešavanja. Hvala unapred!
7a9b165f0aed1eaa56af41efe48c92af.jpg


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Cestitam na kupovini, dugo da te sluzi!
Pozdrav ljudi, uzeo sam danas crveni Poco, i baš sam zadovoljan, po mom mišljenju izgleda baš dobro i ne deluje od plastike, deluje mi baš lepo odrađen. Pratio sam temu, ali ne baš pažljivo, zanima me kako da ga apdejtujem na android 9, i ako ga sad apdejtujem, da li ću moći posle lako da predjem na stable verziju, jer mi se bar sad ne rutuje telefon ne provodi mi se previše vremena na podešavanja. Hvala unapred!
7a9b165f0aed1eaa56af41efe48c92af.jpg


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Mozes za sad, Poco jos uvek nema anti rollback. Ja bih ostao u beta kanalu, koristio sam beta xeu romove mesec-dva, rade super.
Moja topla preporuka su svakakvo aosp pie romovi, sad kad je sve ispeglano, vredi izdvojiti vreme definitivno.

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Hvala ti na savetima, svakako ću probati, Pixel Experience bih probao jer sam do sad bio na 5X i najdraži mi je stock Android. Ali pored ovih početnih podešavanja telefona mnogo me mrzi da dodatno trošim vreme na to, a i probao bih Miui jer ga nikad nisam do sad koristio.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Hvala ti na savetima, svakako ću probati, Pixel Experience bih probao jer sam do sad bio na 5X i najdraži mi je stock Android. Ali pored ovih početnih podešavanja telefona mnogo me mrzi da dodatno trošim vreme na to, a i probao bih Miui jer ga nikad nisam do sad koristio.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Posle godina na Samsungovom TachWiz-u i posle jedne godine AndroidOne programa, mene je MiUi prijatno iznenadio. Stock mi je dosadan i suvise siromasan, Samsungov TW suvise bagovit i vremenom sve sporiji i na dobrom hardwear-u. U Miui kad jednom podesis i malo se naviknes sasvim je pristojan skin. Daje mnogo opcija a dovoljno je fluidan, plus cesti update-i da malo razbiju monotoniju.Tako da moj savet ti je probaj MiUi.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Na kraju sam obišao sve radnje i nema nigde da se proba. Ima ponegde izložen u vitrini, ugašen i sa stikerima preko. :/
 
Ivan[emoji2400 je napisao(la):
;5670548]Na kraju sam obišao sve radnje i nema nigde da se proba. Ima ponegde izložen u vitrini, ugašen i sa stikerima preko. :/
Aman, imaš koliko hoćeš ovde korisnika, zar je problem da se dogovoris sa nekim i pogledaš uživo...
Ja sam juče ceo dan bio u Bgu, da si pomenuo samo, lako bi se dogovorili...

F1
 
Klinci igraju PUBG na pf1 i deo ekrana je skriven iza notch-a. Googlovao sam kako da se dimenzija ekrana smanji sa 18:9 na 16:9 za potrebe igre i nema rešenja. Kažu da je miui krivac za to. Na drugim telefonima sa notch-om nema tih problema.
Stvarno vise ne razumem proizvođače zbog čega moraju tako duboko da menjaju android.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Taman htedoh da kupim poco, i saznam da nema nfc, sto je meni deal breaker. Koji telefon moze biti alternativa? Da ima nfc i nema staklena leđa.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Mda. Ne gotivim futrole. Navikao sam na n5x koji kao da je u futroli. Blago gumiran. Šteta što ne prave telefone od tog materijala al kapiram da im se ne isplati. Sad prave telefone za slikanje a ne za upotrebu.
Mi 8 sam i uzeo u razmatranje, al ta leđa..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno