Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

koja je zadnja xeu beta za poco?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
jel imao neko problem sa xeu stable 11.0.6 da ne vidi backup sa mi clouda kad udjem u retore backup,a na cloudu stoji da ima backup file sa 2.32gb?
650722ac3c308af2195028f7f6bce2f7.jpg
6f029858836aed4636005bacf83b37f1.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Hteo sam da instaliram novi YouTube Vanced. Sada pri instalaciji traži da se instalira SAI pa preko njega aplikacija.
Ne uspevam nikako da ga instaliram.
Jel instalirao neko skoro poslednje verziju?

Gesendet von meinem POCOPHONE F1 mit Tapatalk
 
jesam na sve proslo ok

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Sređeno. Mora samo da se isključi optimizacija Miui u opcijama

Gesendet von meinem POCOPHONE F1 mit Tapatalk
 
Citam teme nekih extra skupih telefona i upisao sam se.. [emoji1787][emoji23]
Poco nakon nekih 15 meseci brz kao prvog dana, juce baterija 40% 5h sot-a iskljucivo na 4g (bukvalno 5h unistavanja baterije, na poslu nema posla [emoji38])
Vrednost mog telefona, pa recimo nekih 100e [emoji1787], izguljen, izubijan, pukao malo ekran u donjem levom cosku, ali necu ga menjati dok baterija ne rikne skroz..
Drugi Xiaomi koji koristim vise od godinu dana, pre F1 Redmi 4 Pro (koji je i dalje kod druga) i prezadovoljan sam..


Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Nesto dobro kao poco sa istom cenom kao sto je bio poko nece vise nikad napraviti.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ni ne mora, meni bi i redmi 8 pro, mi9 lite i sl. bili sasvim dovoljni, sta vise hteo sam da menjam f1 za mi9 se zbog velicine , ali me odvratila nesto slabija baterija..
Videcemo kakvih ce sve modela biti do kraja godine [emoji3]

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Jeste ali ce biti poprilicno skuplji u odnosu na poco kada je izasao.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ni ne mora, meni bi i redmi 8 pro, mi9 lite i sl. bili sasvim dovoljni, sta vise hteo sam da menjam f1 za mi9 se zbog velicine , ali me odvratila nesto slabija baterija..
Videcemo kakvih ce sve modela biti do kraja godine [emoji3]

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
Apsolutno se slazem Redmi note 8 pro je vise nego dobar telefon. Mozda se Poco nikada vise nece desiti ali i dalje ima odlicnih kupovina.

Tapatalk from Poco loco
 
Jel zna neko,ako se aplikacija deinstalira,ili flesujem telefon, da li ostaje u pro verziji? Dobio sam redem code za jednu apk i otkljucao premium verziju.
 
Poslednja izmena:
Kolega je primetio na svom poku, na ekranu ima kao neki ram oko celog ekrana,najprimetnije na levoj ivici, debljine oko 3mm. Najvise se primeti na sivoj boji i tamniji je od test sive boje. Nije ono klasicno prosvetljavanje ekrana koje skoro svi imaju. I kod mene se vidi, ali malo manje. Ima li jos neko ovaj problem? Fts-ts panel
 
Poslednja izmena:
okači test sliku,na nekih par što sam našao ne vidim razliku...kod mene je bislim boe panel,model je iz kasnijih serija gde je navodno rešen panel,tj koliko sam ja ukapirao ide boe panel koji uglavnom nema problema...
 
Evo je, moj je dsi eebg, fts touch. Na sivoj se vidi
 

Prilozi

  • IMG_20200326_135605.jpg
    IMG_20200326_135605.jpg
    295.9 KB · Pregleda: 146
Poslednja izmena:
Stvarno je upadljivo, vidi se. Kod mene toga nema ni na jednoj boji podloge.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
kakvi,to je baš ekstremno...ni kod mene nema ničeg ma kakvu boju/sliku koristio.
 
Na svakih par dana telefon mi se sam od sebe restartuje u recovery, poslednji miui stable, sta li moze da bude problem?
65491bc2e418ec57c266f2f87dbcf567.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
ili ti je kontakt baš na volume down i poweru problematičan,što je verujem manje od mikroskopske šanse,ili je neki softverski problem.

kao i za svaki softverski problem prvo ga eliminišeš sa resetom na fabrička,pa ako ne pomogne sa čistim upisom stock softvera sa miflash/xiaomitoolsv2/xiaomi adb tools.ne postoji magični štapić,skriveni taster.
 
Verovatno loše povukao update. Probaj factory reset, ako ne pomaže flešuj preko miflash novi rom. Mada se ne bi cimao flešuj odmah novi rom uz full wipe i završi posao.
 
Kontam da je do softvera, ali bih da izbegnem factory reset, videcu ako se bude češće ponavljalo odradicu ga

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Možeš da flešuješ i rom a da ti ostanu podaci. Bar je moglo na Mi flash-u. Proveri.
 
Za pocetak skini taj case i vidi da li ce da ti se desava...

Drugar kupio neku masku i stalno mu se gasio telefon, promenio 3 telefona, dok mu nisam rekao da skine masku, loseg kvaliteta bila, pa stiskala dugmice.
 
Potvrđujem da može biti do maskice, imao isti problem

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Mogu da probam da skinem maskicu, imam je odavno a od skoro je počelo da mi se dešava

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Скинем малопре неку заштитну фолију...у шта сам ја гледао све ове дане, као други телефон...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Stavi staklo. Jako se lako grebe.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno