Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Ljudi sta sve treba da dozvolim u app i podesim da bi mi ta app radila u pozadini i dok je mob zakljucan?
Skinuo sam onu Glook app koja daje bodove dok setas,vozis i sl. na predjenu udaljenost,ali me nervira svaki put kad zakljucam ekran,a ona aktivna ne hvata dobro nego uspori visestruko,tek kad je pustim da radi aktivno sa upaljenim ekranom radi dobro sa dodavanjem bodova.


Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Planiram da kupim polovan poco, nasao sam jedan sa dobrom cenom, ali prodavac kaze da baterija kratko traje iako je zamenjena pre neka 2 meseca, prosecno 3-4h aktivnog koristenja (android 10). Da li se neko ranije susretao sa ovim problemom?
 
Jel probao neko?
8dcc0915d518f2d42794c5003b61d158.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Planiram da kupim polovan poco, nasao sam jedan sa dobrom cenom, ali prodavac kaze da baterija kratko traje iako je zamenjena pre neka 2 meseca, prosecno 3-4h aktivnog koristenja (android 10). Da li se neko ranije susretao sa ovim problemom?

Sigurno ima dosta ciklusa punjenja. Postoji mogucnost da je baterije unistena i od igrica ili cestog praznjenja do nule.
Pogledaj moju statistiku(4-5 odgovora ispod) na Nitrogen OS posle godinu i po dana starosti telefona.
 
Sto se tice baterije i trajanja od ~4h je 99% zamenjena sa nekom divljom kao sto sam i ja uradio. Ne znam koliko je OEM baterija ali vredi dati duplo vise od ovog divljaka.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Sigurno ima dosta ciklusa punjenja. Postoji mogucnost da je baterije unistena i od igrica ili cestog praznjenja do nule.
Pogledaj moju statistiku(4-5 odgovora ispod) na Nitrogen OS posle godinu i po dana starosti telefona.

Obratio sam paznju na jos par mesta i video da je sot odlican i za oficijalni rom. Cudno je da baterija koja je kupljena pre 2 meseca toliko losa pa me brine da nije neki drugi problem u pitanju.

Sto se tice baterije i trajanja od ~4h je 99% zamenjena sa nekom divljom kao sto sam i ja uradio. Ne znam koliko je OEM baterija ali vredi dati duplo vise od ovog divljaka.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Rece da je sa kp, ono sto sam ja tamo nasao su samo teracell plus, nemam pojma kakav im je kvalitet.
 
Poslednja izmena:
Mozda je neka fuš baterija...

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
 
Ima slika nije teracell. Samo cu reci teski krs. Moracu videti u ovlascenom servisu koliko kosta baterija.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
@Sre10

Ako je baterija zamenjena, postoji mogućnost da je ugradjena loša baterija. Nekad čak ni baterije iz ovlašćenih servisa nisu kao one(prve) koje dolaze uz telefon.
Meni je sot na stock romu bio oko 5 do 6 sati. Nitrogen je priča za sebe i kernel koji dolazi iz njega je odrađen vrhunski.

Preskoči taj telefon. Ako nisi siguran bolje je da kupiš nov telefon. Ne mora da bude poco f1.
 
Koji je kernel na tom Nitrogenu?

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
 
Hvala svima, videcu sutra sta mi je ciniti, pokusacu da kontaktiram pc centar da vidim imaju li oni baterije i koja je cena. Stvar je u tome sto covek kaze da je u pocetku kad je stavljena sve bilo okej i da je od skoro bas oslabila.
 
Na mi maxu sam tri zamenio i odustao, batali taj fon. Bolje neki mi cloud lockovan da kupis.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi,vec duze vreme furam Xeu Beta 9.6.27 i vec polako pocinje da zeza. Koji bi rom preporucili,ne znam da li bih jos prelazio na A10,mozda bih vise voleo da ostanem na A9. Kakav je MiRoom,vidim da ga dosta hvale. Svaki savet je dobrodošao!

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja sam na poslednjem Havoc-u, mogu reći da super sve radi, ako se neko razmišlja da zna...
Probao sam i Nitrogen ali mi se tamo ne sviđaju dialer, messages, calendar, clock app(neke sam menjao za google-ove, ove koje su mogle), inače mi je bio dobar. Što se fluidnosti ticeHavoc I Pixel Experience su mi najbolji, po mom nekom iskustvu sa istima...

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
 
Mi account se moze ukloniti ?

Послато са Redmi 8 уз помоћ Тапатока
Moze xiaomi support da ukloni ukoliko imas dokaz da si kupio. U mom slucaju fiskalni racun, slike kutije sa matching imei brojevima.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Uglavnom ga dopunjavam povremeno u toku dana tako da nemam neku predstavu. Od juče ga nisam dopunjava pa evo ti ss da pogledaš...


Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
af841e2bbbaffbf0ac5432fd906abe7d.jpg
75ab518bf03ecbf24ccdf7de8f40a20e.jpg
b71110959ef1c52da057ed5046e7f1e4.jpg
 
Poslednja izmena:
Danas dobio poruku o propustenom pozivu a bio kuci. Jos se to desavalo par puta. Lineage 16 Mi8, jednostavno nedopustivo.

Imaju li ostali ROMovi (tipa Havoc, PE) problem sa divljanjem mreze (moze li screenshot iz BBSa). Nekad sam koristio PE 9-ku mislim da nije imao taj problem.

MIUI derivacija mi je zadnja opcija... [emoji24]Screenshot_20200319-150653_BBS.jpg

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Danas dobio poruku o propustenom pozivu a bio kuci. Jos se to desavalo par puta. Lineage 16 Mi8, jednostavno nedopustivo.

Imaju li ostali ROMovi (tipa Havoc, PE) problem sa divljanjem mreze (moze li screenshot iz BBSa). Nekad sam koristio PE 9-ku mislim da nije imao taj problem.

MIUI derivacija mi je zadnja opcija... [emoji24]Pogledajte prilog 282936

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Мреже се распадају због ове колере што ће да нас сатре...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno