Šta je novo?

Xiaomi Mi9

Ljudi galame jer ne znaju, dosta njih koristi divlje sajtove koji nisu zvaničan vanced sajt, a isto tako dosta njih na zvaničnom sajtu ne zna da klikne na link i skine stariju verziju po želji. Lakše je galamiti nego naučiti...
https://vanced.app/
2cf70d06ec926bd5660016f8bab7f6ea.jpg
 
Ne znam na šta se odnosi ovo: "Ljudi galame jer ne znaju" ... ne znaju šta? Da je potrebno skinuti staru verziju, jer je u novoj uvaljen autoplay koji se ne može isključiti?! :smash: :wall:

Bem ti ja takvu aplikaciju.
 
Poslednja izmena:
Ja sam nju izbacio čim sam kupio telefon :p
Hoćeš reći da Vanced mora da prati izdanje youtube aplikacije ... mislio sam da oni prave aplikaciju nezavisno od YT.
 
Aha ... kapiram, ma ništa ti ja o njoj ne znam.
Za ovu aplikaciju sam čuo, kada ju je neko ovde pomenuo - na moj komentar da youtube puštam preko Samsung Internet Browser-a.
A koliko vidim, neću ni da se nešto upoznajem sa njome, ne da mi ne donosi prednost u odnosu na pomenuti pristup kroz browser, već naprotiv - samo mi ide na živce.
 
Instalirao sam, po vašoj preporuci, aktuelnu verziju Vanced-a (originalni youtube nemam, uklonjen je čim sam kupio telefon).
Da li mi možete reći kako da sprečim auto-play na početnom (Home) ekranu ... ili da brišem ovo đubre sa telefona?!
Ono što se preporučuje na reddit-u, samo isključi ton.
Ja imam zadnju verziju Vanceda.Odes u opciju Vreme gledanja,i tu imas mogucnost da se iskljuci pustanje videa jednog za drugim,ako si na to mislio.
c2b26eac5d7e87fcffc9babc063ee3d1.jpg


Послато са Redmi K20 Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ne, već na sprečavanje da video sam započne play - čim uđeš, u Vanced tkz. Home screen.
 
Maxer,ovako nesto?Na ovaj nacin sam ugasio auto play na home u YTV.
9257f0b38e4bc5ea9b5d58c3b41207e9.jpg
1260d70e95812eaf125919104feaf2d2.jpg
 
Instalirao sam tu zadnju 14-ticu, i isključio taj autoplej. Probaću Vanced da vidim da li se mogu naviknuti na njega (za sada, nije to - to, ali ko zna ...).
 
dobiste li OTA update za beta MIUI 12 , kakvi su utisci ?!?
 
2d 1s 41m, 47%, SOT 3s 6m, tel.spikerfonom 52m, Play Store update 27sec.







 
Evo posle 3 dana i 4s 45m SOT-a (ostali potrošači - vidi prethodni post), sišao je sa 96% - na koliko je bio napunjen, na 19%.





P.S.
Telefon star nekih godinu i mesec ili jače, ne sećam se. Slabljenja baterije, fala bogu - nema. Obično ga ne punim preko 80-85% ali evo pade mi na pamet da vidim dokle će da gura, zato je ovo urađeno.
 
Poslednja izmena:
Isparila mi je ikonica za ciscenje nepotrebnih fajlova. Jel se desavalo nekom to?

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
 
Upravo skidam, nisam hteo da eksperimentisem sa kineskim betama, cekao zvanicno. A i malo fresh look-a, dosadio miui 11 kolko dobro radi :))

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Ovaj MIUI 12 izgleda osetno smanjio potrošnju: posle SOT-a od 4s i 30m sam na 55% baterije (automatska osvetljenost je bila na nekih 45%, što me je brinulo, jer je to ranije bilo na 1/3 obično).






 
Kako to?
Da li si kliknuo ručno na "check update"?
 
Ja tel. imam od 4/2019, a ti?
Možda ima veze sa time kada si ga prvi put aktivirao tj. prijavio ga na MI nalog?!
 
Od 1.7.2019.
Mozda i to, nemam pojma

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Evo siđoh na 50% baterije (punjen do 95%): 5s 16m SOT ... ovo baš obećava :)



 
Nazad
Vrh Dno