Šta je novo?

Xiaomi Mi9

Kupovina Mi 9 SE nece biti besmislena iz prostog razloga sto je to telefon koji ima takav format/velicinu, dakle bas kompaktan fon, super za sve koji zele "manji fon" za koriscenje jednom rukom.
Dalje, lagano najelegantniji fon i fon sa najboljom izradom u klasi oko 250e. Mi9 Lite nije ipak nije taj nivo, bez obzira koliko fino izgleda. Na kraju, videcemo za kamere do sada mi 9 se je imao najbolje u tom cenovnom razredu, nocu pravi bolje nego mi 9t npr.
 
Slazem se za SE model. Itekako ce i dalje imati svoju publiku. Verovatno jedan od najboljih kompaktnih mobova na trzistu. [emoji4]
 
Ne stižem sa pohvatam, hoće li imati OIS? I šta još donosi... Na blic sam video belu boju, baš jutros guzva i ne stižem da propratim...

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Bela boja definitivno i baš lepo izgleda [emoji16]

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Koliko vidim nema ois . Znači i ovaj se preskače :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Meni je bukvalno samo ois potreban :) Ocigledno cuvaju za mi 10 ois i sa ovim novim 102mpx senzorom

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Bojim se da cemo ostati zauvek zakucani sa mi 8 :D

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
A onaj prototip mix ima ois :) tačno ova kamera ide i na mi10

It uses a 1/1.33-inch outsole sensor, 1.6 micron large pixel size, intelligent detection of dark light environment, support for 4 in 1 pixel, as well as four-axis optical anti-shake (ball motor), ISOCELL Plus (low refractive index) Pixel isolation), intelligent ISO.

Edit: evo i potvrde da nema ois :/ , bednici
https://www.mi.com/mi9pro/specs

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Onda tek od MWC stizu telefoni sa 1/1.33 senzorima. Bas me zanima kakve fotografije bi ispale sa 6MP - 16 in 1 pixel. :D U tom slucaju bi 1 pixel ispao 3.2 mikrona naspram "standardnih" 1.4 u danasnjim telefonima. Dobra stvar je i to sto su izgleda unapredili "zidove" piksela...
 
Sta je bre sa ovom baterijom, evo nije ni podne a meni vec baterija 72%.. dal je moguće da za jedno prepodne isisa toliko, a nit sam ga čačkao nešto puno.
 
Na kojem si romu?

Meni na MiRum 9.8.2 skroz normalna. Od jutros 1h40m SoT, 88% baterije ostalo. Sve vreme wifi.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Ah taj mi rum, super mi radi i global, al me vec kopka da ga malo ozvezim ovim :))
Bat inace kod mene na global 6 do 7h sot uvek, 50:50 wifi i 4g

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Što reče @2SaiNt4U ne treba na Mi 9 očekivati bateriju sa Redmi ili 9T serija. To su telefoni za dva dana, među najjačim baterijama na tržištu. Mi 9 je odličan kada se poredi sa iPhone, S, Pixel, itd serijama.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Nisam ocekivao neku bog zna kakvu bateriju, ali ovo je uzas... Ne smem ni da zamislim tek onda ive Iphone S, Pixel i te gore nabrojane ako je ovo jos super za njij
 
od jutros 2sata sota, a baterija na 73 %Globsl rom


Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Nema pojma, skoro 2 sata sota na 12% baterije nije moglo da se izvuče ni na Mi Max 2 sa sd625 i 5300mah baterijom
 
U redu, lažem. :)
QgOJTyy.jpg

9JQo5ST.jpg

61mT2fF.jpg


Sent from my MI 9 using Tapatalk
 

Prilozi

  • Screenshot_2019-09-24-16-12-08-284_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2019-09-24-16-12-08-284_com.miui.securitycenter.jpg
    25.4 KB · Pregleda: 121
  • Screenshot_2019-09-24-16-12-29-197_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2019-09-24-16-12-29-197_com.miui.securitycenter.jpg
    26.5 KB · Pregleda: 120
Poslednja izmena:
Od tih 6 sati koliko je bio van punjača, gledao si u njega 4h [emoji16] Prva 2 mesta YT i Chrome, tako da ovo nije nemoguće... Ja na primer kada gledan filmove/serije nabijem SOT 9+h, ali to ne uzimam za regularan skor [emoji16]

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Plus si dopunio 4,5% :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Tako je. Ja ni ne tvrdim da je baterija ekstra (kao na 9T, 9, Redmi) već da je u rangu nekih flegšipova Samsung, Apple. Baterija za 7-8icu da tako kažemo.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Ne razumem izlazak mi9 pro 5g modela, nista posebno ne donosi osim 5g-a.
Cak ni mrtvi ois nisu ubacili.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno