Šta je novo?

Xiaomi mi3/mi4

Baš počeh da gledam po oglasima gde ima Mi4 za 245e... :)
 
Pa nema za te pare ni u kini.
Izvinjavam se sto pravim pometnju
 
steta sto nema niko mi 4 da cujemo utiske, kazu kamera je br 1 na trzistu
 
Sa miui 5 je bila u top 5 po rusu na mobile review com sajtu. Ako je sada ista u miui 6 stable verziji onda je jedna od boljih. Naravno nikako najbolja.

Mada mislim da je test radio dok jos na trzistu nije bilo ip6.
 
Poslednja izmena:
znači,globalna isporuka njihovih telefona će biti tek kada se popnu na tron najvećeg proizvođača smartphona
krastavac
 
Pozdrav svima!
Imam jedno pitanje, na kupujem-prodajem Smiljana iz Subotice prodaje MI3 za 235 evra (ima u ponudi i druge telefone), svih 127 ocena kupaca je pozitivno. Jeftinije od ovoga nisam pronašao, uglavnom se kreću 250-255 evra. U nedoumici sam da li da naručujem tel. jer Subotica mi je jako daleko, jedino kurirskom službom mogu. U mom okruženju ih niko ne prodaje. Da i je ovo ok cena u smislu da nije neka prevara? Još bolje ako je neko od vas kupio MI3 od nje...
 
pa ako ima 130+ 0- teško da su prevare. pluseve ako si psihopata i možeš da lažiraš al kako da sakriješ negativne :)
 
Jos samo da ga nadjemo za 320-400 USD, kako kazu tamo :)
 
Slab zvuk kako god da okrenes. Ali generalno iz zvucnika za uvo dok razgovaras sa nekim.

Redmi 1s sam samo zbog toga prodao,a svi reviewi pisu da im je zvuk ispod proseka. Gsmarena npr.



http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_3-review-1115p6.php

Baci pogled na voice.. Ispod proseka.
 
Poslednja izmena:
Ja sam inače na desno uvo gluv oko 30%, ali na Mi3 mi razgovor nije predstavljao problem. Ovako preko zvucnika nisam probao, pa o tome ne bih da sudim...
 
Pozdrav drugari, nov sam na ovom forumu. Pratim temu vec neko vreme pa bih hteo par saveta od vas. Naime video sam na nekom od prethodnih postova da je spomenuo na kp da ima kod Smiljane telefon, e sad nazalost ih nema vise :( . Da li mi mozete reci jos nekog pouzdanog za prodaju istih?? Hteo bih da kupim Mi3. Hvala unapred
 
Xiaomi Mi 4 Review:

[YOUTUBE]q64BcEbjCRE[/YOUTUBE]
 
Instalirao sam lollipop na mi3. Radi ok za sada i ako ima bugova.

Bugs available:

- Video cannot be saved - resenje: instalirati one plus one camera
- NFC does not work
- Random auto reboot - resenje : instalirati wake lock by darken i zakaciti partial wake lock i nema vise restarta.
 
Drugari, prezadovoljan sam redmi noteom, ali jel zna neko kada i da li izlazi kitkat i/ili miui v6 za isti ?
Ja sam pazario pre nedelju dana Redmi Note 4G, preoduševljen sam telefonom, radi glatko, ekran mu je odličan, baterija mu tera 6-7h sot-a, nemam reči za koje pare se dobija ovakav kvalitet. Izasao mi je na kraju 160e ali sam uzeo i slušalice, koje si takođe neverovatne za pare, i kožnu futrolu, sve sa šipingom me na kraju izašlo okruglo 200e. Ja srećan ko malo dete!
Što se tiče MIUI6, stigao mi update OTA pre 3 dana. Još ga nisam digao jer sam jednostavno prezadovoljan kako mi radi na MIUI5 a čitao sam po forumu da iako je ovo sada zvanična stable MIUI6 verzija ima još bagova sa GPS npr. Napominjem da je ovo samo za Redmi Note 4G jer je on na KitKatu i ima Snapdragon 400 pa su valjda lakše implementirali poslednji softver. Ti verovatno imaš 3G verziju za koju se još uvek ne zna kada će dobiti KitKat.
 
Poslednja izmena:
Ja sam se u zadnji cas odbio od kupovine xiaomi note nekako mi je prevelik
 
Nazad
Vrh Dno