Šta je novo?

Xiaomi mi3/mi4

Izvinjavam se sto prekidam ovu divnu pricu o futrolama :)

Jel probao neko AOSP 4.10.9 ?
 
[YOUTUBE]xr59PcQ6i_E[/YOUTUBE]

mi band review
 
Izvinjavam se sto prekidam ovu divnu pricu o futrolama :)

Jel probao neko AOSP 4.10.9 ?
Evo koristim par dana prvo sam radio samo update ali je znao da se zaglupia pa sam uradio format sistema Google tastatura izbacuje force close (posle tri pokusaja) pa sam je obrisao sa titanium i instalirao SwiftKey, nema nikakvog napretka vibracija i dalje jaka sve isto kao i na prvoj verziji.
 
Poslednja izmena:
Ja sam i dalje na 4.9.16 i super sam zadovoljan. Meni cak ni ta jaca vibracija ne smeta.
Baterija je vrh i prakticno nema bug-ova.
 
Drugari, prezadovoljan sam redmi noteom, ali jel zna neko kada i da li izlazi kitkat i/ili miui v6 za isti ?
 
Imam jos 1 pitanje, ortakinja uzela redmi note isto i da dodje da joj namestim kad ono koliko sam video na blic pisalo je na system update (stock) valjda miui 37, ja sam na 29 ali rutovan. Odem na supersu da ga unrutujem, unrutujem i nece da mi da opciju da ga "legalno" updatujem na taj 37, pa sam morao da uradim whipe svega i vrnem na v29...zanima me gde sam pogresio i shta donosi taj 37? (posto je i dalje android verzija 4.2.2)
 
Lol, da li bi nosili ovo???

Ovo je samo napravljeno da bi ste prepoznali ultra-geeka na ulici.
 
Ja sam koristio sony smartband kupio je za 60 prodao za 40 za nedelju dana ovo je ista glupost samo duze traje baterija.
Jedina korisna opcija je vibracija za notifikacije i nista vise i danas mi je zao sto nisam dodao jos malo i kupio samsung gear fit ili nesto slicno.
Evo da se pohvalim
Danas napokon stiglo extra lezi na telefonu
b689c1b6a4a0fd18985245b2c61e5f3a.jpg
 
Poslednja izmena:
Na to pitanje samo ti možeš odgovoriti... gde ga ima po toj ceni?
 
ima na aliexpress!3 gb rama,reklo bi se da je ubica e sad vrijedi li dati te pare za kinesku marku?
 
A pdv i carina ? Na kraju lagano moze da ti izadje oko 390e,sto je previse
 
nije ni to previse ako je taj xiaomi pouzdana marka,pa samsung s5 je 500 sa 2 gb rama a ovaj ima 3 gb
 
Stoji.. Ali je ovo kinez,tesko ces ga popraviti ako se nesto pokvari. Inace,nema logike da bacis na njega 380e ako je on u kini 320 dolara..
 
Na kp cena za 16gb model 350e
 
U bilo kom divljem servisu.. Ako nista mnogo vise tutorijala na youtubu ima za njega nego mi4,da ne pricam o rezervnim delovima na ebayu itd..
 
Poslednja izmena:
Ja bih ovo pazario bez razmišljanja da imam viška 300+ jura :D. Nadam se da će naši provajderi imati sluha za mi4 i da će se naći u ponudi kod nekog. Iako sam se zarekao da posle ZTE više neću se igrati sa ne ispitanim brendovima, ovaj bih momentalno kupio to je to.
 
Tesko da ce da stigne kod nasih provajdera ne zato sto je ovo Srbija nego sto sam Xiaomi ima takvu politiku prodaje.
 
xiaomi je treci u svijetu po prodaji tel,njihov forum ima preko 30 miliona registrovanihh korisnika to bi trebalo da znaci da je pouzdana marka
 
Link ti je u reci, prestigli su ga Lenovo-Motorola udruzivanjem u jednu firmu...
 
Nazad
Vrh Dno