Šta je novo?

Xiaomi mi3/mi4

Ja sam ga uzeo sa KP od NS prodavca, i zadovoljan sam. Čovek je čak i postovao u ovoj temi.

A i preko kineza je opcija, ali ima dosta kopija, pa vodi računa da te ne pređu.
 
Pa zato i pitam. Nije to neka razlika da bih se cimao. Uf, nikako da odlucim sta da kupim tu do 300 evra. Te hocu Nexus, te G2, te kineza,... Muke! :) Hvala vam na odgovorima.

Moja preporuka ti je Xiaomi Mi3, za 300e moze cak i nov kod nas sa 2 godine garancije mada mozda i bolje sa KP, ustedeces dosta a rizik je mali po mom misljenju. G2 bih ja zaobisao, naletao sam na primerke koji imaj neke fleke na ekranu, nznm kako bih ih drugacije nazvao a Nexus ne znam kakav je pa ti vidi sta ti najvise odgovara.
 
Imao sam i G2 i Mi3. Oba su odlična telefona. Kada bih sada birao između ta dva, izabrao bih Mi3.
 
Prodao si svoj Mi3?
 
Onako, znam da si bio prilično zadovoljan.

Šta si uzeo umesto njega?
 
Stvarno odličan telefon. Trebalo mi je novaca(kao i uvek :)), pa sam ga prodao. Posle sam uzeo Huawei G700(takođe vrlo dobar telefon). Sad imam polovni S2 sa Saletovim 4.2.1 NeatRom-om, sasvim zadovoljan.
 
Bitno da si zadovoljan. Ja ovaj moj ne menjam :)
 
Poslednja izmena:
I ne menjaj ga. Apsolutno nema potreba bacati novce na skuplje telefone(pričam iz iskustva).
 
Četvrti dan isprobavam novi Stock Android 5.0.2 i sve vrhunski radi. Rom je totalno stabilan nijedan restart dosad, baterija standardno dobra, deep sleep radi. Jedini bug , ekran je aktivan prilikom razgovora (on-off dugme rješava problem)
Root lako SuperSu radi, xposed framework radi, 1.2Gb+ slobodne memorije po podizanju sistema

1.png 2.png 3.png

Jedino što mi se ne sviđa je što su google aplikacije smeće u odnosu na MIU6 rješenja, a nemogu da se uvezu u lolipop. Hvale mnoge funkcije i prečice kako u podešavanjima sistema, tako i u samim aplikacijama koje MIUI ima.
Ko voli suvi android, moja preporuka za AOSP stvarno radi, nema bagova koje prate druge marke telefona sa cijeđenjem baterije i iznenadnim restartovanjem sistema
 
fGeIcs6.jpg
 
Kako mi se svidja ovaj telefon, elegancija, izgled sve bas... i citam jako pozitivne komentare za mi4.. Definitivno cu izgleda ovaj tel. uzeti na a ne Z2 ili HTC One kao sto sam prvobitno naumio
 
Видим у неком каталогу Mi4 64 12x9000 дин.
Скупљи је од S5 LTE.
 
U vezi pominjanja LG G2, Nexus5 i Mi3; ako već koštaju tu negde, mislim da sada ne bi trebalo kupovati Mi3 i zbog novih 4G (LTE) mreža koje treba da puste u rad za koji mesec.
 
Ja mislim da je Mi3 bestbuy, LTE mene licno ne zanima mnogo i 3g mi je dovoljno brz. Ja ga nisam uzeo jer mi je presirok
Napisao sam u drugoj temi, uzeo sam Mi4 (LTE :D mada to nisam ni znao ). Detaljno cu napisati za koji dan,mada za sad nemam nikakve zamerke. Ako nekog nesto konkretno zanima neka pita.

Rezultati antutu testa
11014734_918570241523304_2083716080_n.jpg
11040767_918570231523305_600801086_n.jpg
[/quote]
 
Jel ima jeko preporuku za pouzdan sajt gde kupiti mi4 64gb , pozeljno bi bilo da ima isporuku za Nemacku do 10/15dana.


Hvala!
 
^^ to ona fora platis 30$ preko on ga prvo posalje u skladiste u spaniji pa posle odatle do eu zemlje ?

Znam da par prodavaca sa alija ima tu opciju
 
Poslednja izmena:
ma možda i jeste u odnosu na druge prodavce (vidim kod fantacyja je 505 npr), nego generalno ludačka cena, 480$ + troškovi jbt... manje više isti hw kao opo, z2, g3 koji su 300-350€ ovde...
 
Yup, neko reče pre dan-dva za mi4 da je best buy.

Dajte ljudi uozbiljite se...
 
Zavisi kako za koga.. Kao za svaki mob. Npr meni jedina mana mi4 sto ima samo 16gb .
od opo je bolji jer nije cigla i ima bolji displej a losiji zbog 64gb,zvuka i aosp softvera kog evropljani preferiraju.

Za nekoga ce biti best bay a opet za nekog drugog to je opo,z2,s5 itd itd
 
Poslednja izmena:
I "samo" to što je skoro godinu dana mator telefon.
 
A opo,z2 ,s5 su mnogo mladji ?

I taj stari mob kako ti kazes ce imati mnogo duzu podrsku kineza nego ovi nabrojani..
 
Ma taj od 16 GB je ok, 335 ovde. To je jeftinije od svih u klasi, tu je negde sa OPO. 64 GB je bolesno skup...
 
Pa gde si video da sam rekao da je oppo best buy? Moje neko ubeđenje je da u ovom trenutku, pred sam početak MWC-a, ne postoji nešto što je best buy. A to pogotovo nije mi4 od skoro 400$.

Koliko za mesec dana će tržište biti preplavljeno sa modelima sa 810 SoC-om.
 
Bice preplavljeno ali ce kostati oko 600e :)
 
Nazad
Vrh Dno