Šta je novo?

Xiaomi Mi Watch

Juče naručen.. čekam da stigne.. Lično sam bio zagrejan za GT2, ali cena i ono što očekujem od ovog sata je presudilo tj. koje su mi funkcije potrebne. Video sam dosta recenzija naravno pre kupovine, čitao vaše utiske... nzm videćemo :geek:
 
Stigla zaštita danas sa Aliexpresa.
Kada se uklopi ne primećuje se razlika osim što je sada plići pritisak na bočna dva dugmeta, ništa ne smeta da budem jasan. Zaštita je lepo fiksirana i deluje da lepo prijanja.
Touch isti kao i bez zaštite, još ne primećujem da bilo šta koči.
 

Prilozi

  • IMG_20211020_193842.jpg
    IMG_20211020_193842.jpg
    309.7 KB · Pregleda: 103
  • IMG_20211020_193826.jpg
    IMG_20211020_193826.jpg
    121.2 KB · Pregleda: 72
Dodatak u vezi zaštitnog stakla.
Sad posle jednog dana, utisak je da se lakše umrlja od prevlačenja prstom po staklu.

Sam touch radi lepo.
 
Našao sam zaštitno staklo i na eBay-u.
Cena je tu negde, kao i na Aliju, s tim da se ovde može platiti preko PayPal-a.
 
Ima li mozda neki WF gde moze da se podesi dual time?
Tj hteo bi da osim naseg imam i USA vreme (zbog posla)
 
Skoro mesec dana korišćenja i realno sam full zadovoljan, neko je pomenuo mane sa merenjem sna, to sam i ja primetio isto, iz prekida nekad meri nekad ne.. sve u svemu bez obzira na to, mislim da je super kupovina 🖖🏼
 
Тренутно је на акцији у Giga... па размишљам да узмем? Реално треба ми леп сат на руци, да видим тачно време, датум и да ми броји кораке и има аларм. Надам се да ће моје захтеве задовољити?
Читао сам за Amazfit GTR2, али разлика је скоро 100 евра, пуно!
 
I ja sam ga uzeo pre dve nedelje u Gigi (bez popusta, ali imao nešto njihovih bodova od ranije). Nisam zazažilio, niti me je i jednog momenta uhvatio "buyers remorse" :cool: . Sat je lep, fino leži na ruci, kajiš je iznenađujuće prijatan. Lako je rukovanje sa njime i brzo se nauči brz dolazak do komandi. Ima ugrađen GPS koji tačno radi (poredio sam ga sa drugim meračem). Korake (čini mi se) tačno broji napolju, u stanu zna da pretera :). Isključio sam stalno merenje pulsa. Čini mi se da ipak meri kada mu uključim merenje vožnje biciklom. Punio sam ga 27.10. popodne, trenutno je baterija na 42%. Malo je glomazniji na ruci (zato bi bilo dobro da ga probaš "u živo"). Meni ne smeta.
 
I ja sam ga uzeo pre dve nedelje u Gigi (bez popusta, ali imao nešto njihovih bodova od ranije). Nisam zazažilio, niti me je i jednog momenta uhvatio "buyers remorse" :cool: . Sat je lep, fino leži na ruci, kajiš je iznenađujuće prijatan. Lako je rukovanje sa njime i brzo se nauči brz dolazak do komandi. Ima ugrađen GPS koji tačno radi (poredio sam ga sa drugim meračem). Korake (čini mi se) tačno broji napolju, u stanu zna da pretera :). Isključio sam stalno merenje pulsa. Čini mi se da ipak meri kada mu uključim merenje vožnje biciklom. Punio sam ga 27.10. popodne, trenutno je baterija na 42%. Malo je glomazniji na ruci (zato bi bilo dobro da ga probaš "u živo"). Meni ne smeta.
Gde si mu iskljucio stalno merenje pulsa?
 
Na glavnom ekranu se uradi "sweep" (pokret prstom prema gore) i time se otvori meni sa sedam okruglih stavki (na vrhu je plavi krug za Alexu). Dole desno je stavka sa ikonom šestougaone matice. Pritisne se i time otvara skrolujući poduži meni. Tu nađi "Heart rate" i tu se isključuje stalno očitavanje pulsa.

20211105_121428.jpg 20211105_123317.jpg 20211105_123521.jpg
 
Poslednja izmena:
Izgleda da služi za zaključavanje osnovnog ekrana (gde je sat). Nisam probao.
 
Ljudi, danas sam ga uzeo ali nikako ne mogu da vidim opciju da podesim ili skinem skin koji prikazuje predjene kilometre ?
Moram da udjem u aplikaciju, kliknem na steps i tek onda??????????
Like "HE?" :|
Jel do mene ili...
 
ne da mi da editujem, pa me zanima takodje kada primim recimo sms ili viber notifikaciju kako da promenim "app" u ikonicu viber-a ?
 
ovaj momenat sihronizacije koraka i koraka na aplikaciji je takodje do 00, nema sta, sat kida!
mozda i najgore potrosen novac ikada u zivotu.
 

Prilozi

  • IMG_20211115_140211.jpg
    IMG_20211115_140211.jpg
    137.9 KB · Pregleda: 71
  • Screenshot_20211115-140205.jpg
    Screenshot_20211115-140205.jpg
    58.2 KB · Pregleda: 70
ne da mi da editujem, pa me zanima takodje kada primim recimo sms ili viber notifikaciju kako da promenim "app" u ikonicu viber-a ?
Ikonice aplikacija sa koje stiže notifikacija se ne mogu editovati. Za neke aplikacije postoje odgovarajuće ikonice, a za ostale samo generička - App. Pretpostavljam da će se to unaprediti u nekoj od sledećih nadogradnji apliacije, odnosno firmware-a sata, obzirom da ima dosta primedaba/zahteva korisnika na tu temu po internetu.
 
Poslednja izmena:
a sto na satu pise suprotno nego na app za "samo" 1000 koraka manje/vise, to nema veze ?
 
a sto na satu pise suprotno nego na app za "samo" 1000 koraka manje/vise, to nema veze ?
Ako mene pitaš, ne znam Odgovorio sam na ono šta znam.
Možda da se sa pitanjima koja se na to odnose obratiš uvozniku/proizvođaču (Xiaomi ipak nije neka anonimka firma)?
 
treba bezati (kao sto sam do sada) u 3 pm od xiaomija...amazfit je totalno druga klasa..i ako su i oni kinescine raspale ali makar sa manje anomalija.
 
i sta je na kraju istina, predjeni koraci na satu ili predjeni koraci na nazovi "aplikaciji" ?
 
Боље Huawei gt2(pro), лепши од самсунга
okruglo je duplo skuplji, Huawei gt2(pro) a galaxy 4 skoro 3x.
al ovo je svinjarija sta rade sa sihronizacijom i ostalim navedenim bolestinama.Ni jedan xiaomijev uredjaj ne valja u potpunosti, doslovno ni jedan.
 
Druze, sto ti to ne stavis na oglas i ratosiljas se bede?
 
Nazad
Vrh Dno