Šta je novo?

Xiaomi Mi Max

Pozdrav,vec duze vreme pratim ovu temu,da li se na kraju zna koju kameru ima ovaj telefon.Nesto sto sam proguglao i nije tako los senzor.
 
Za tebe je onda ZTE z11 mini S :) naravno u crno crvenoj varijanti. [emoji7] Jedino je loše što ne postoji global rom i što mob nikada neće biti extra popularan.. šteta

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

sto bas taj? na prvi pogled, isti djavo kao ovo sto sad imam, tj samo moze da bude losije :) Kamera,iako napucano pixela ima, ne verujem da je bolja... SD 625 nista posebno... Ekran isti... Jedino sto su roknuli 4gb rama, ne znam sta ce mu :D
 
Pa zato što je drugačiji + je alu + je lep+ bićeš jedinstven :) modul kamere je kao na xperia ZX čini mi se , plus ima safirno staklo preko nje :) kažu ruje da je kamera dobra.
Baterija će biti sigurno bolja nego na 5x.
vidim u Italiji u prodaji oko januara i ima lte20 ,da li će kineskom moći da se otključa lte20 videćemo.
Obećali su i android 7

Dosta zanimljiv malisha .
http://gizchina.it/2016/11/nubia-z11-mini-s-recensione-gizchina/

Sorry za off :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ma moze kinja da ima i kameru sa dslr-a, nema sanse da odrade softverski to da valja... Vise puta provereno :D Sve se to zavrsi na "odlicne dnevne fotke...aaaaaalliiiiii udjes u kucu i odmah su njesra..." :D

i da zavrsimo sa off :D
 
Pa ono ,ZTE ima par dobro sređenih kamera na svojim mobovima :)
Ali ajde kako ti kažeš ;)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ma moze kinja da ima i kameru sa dslr-a, nema sanse da odrade softverski to da valja... Vise puta provereno :D Sve se to zavrsi na "odlicne dnevne fotke...aaaaaalliiiiii udjes u kucu i odmah su njesra..." :D

i da zavrsimo sa off :D
Evo jedna noćna

4fa21dd34ae2807c04c6a15c9ac441fd.jpg


Što se tiče redovnog apdejta na RN3 bio sam mu stavljao custom recovery da bih ga rutovao pa posle vratio fabrički (ako se dobro sećam) i posle sledećeg apdejta izgubio rut...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Mali off

@fkloznica Lte20 band moze da se otkljuca, ali dzabe, potreban je i hardver za tako nesto...to sto oni edituju fajl i preprave da pokazuje da ima lte20band u stvarnosti nista ne znaci.

Sent from my Redmi 4 prime
 
Znam to ali videćemo kako to sve ide sa ZTE :) još uvek ne postoji global rom za z11miniS

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
xiaomiui.jpg Zamolio bi korisnike ovog telefona da li mogu da potvrde da njihov mi max ima omnivision OV16880 .Hvala
 
Tako da OTA update otpada pošto imam twrp. Ako uradim update preko flash toola odnosno ako flashujem full rom da li gubim podatke?

Ili kako jednostavnije flashovati rom?

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Mislim da nema potrebe da bilo šta diraš osim ako nisi rešio da probaš neki od custom romova.Čekamo update na Nougat 7.0.
 
Ja sam ljubitelj Cyanogenmod romova ali ovaj MIUI radi tako dobro da nemam neku želju da ga menjam.Čak ni launčer drugi nisam probao iako je Nova moj prvi favorit odavno.

Послато са MI MAX
 
Ukucas ovaj kod *#*#6484#*#* sa ovim kodom ulazis u engineering mode,posle izaberes device view i tu bi trebalo da ti stoji koji tip elkrana ,prednje zadnje kamere ima tvoj mi max.
 
Ja sam ljubitelj Cyanogenmod romova ali ovaj MIUI radi tako dobro da nemam neku želju da ga menjam.Čak ni launčer drugi nisam probao iako je Nova moj prvi favorit odavno.

Послато са MI MAX
Ili te mrzi/nemaš vremena, ali nećeš da priznaš, kao što je u mom slučaju :D

Mi MAX
 
Ili brate radi. Meni samo nema nekih sitnica koje kvare ugođaj, battery life vele da može puno bolje, ali meni je dva normalna dana baterije ok zasad.
 
Imam vremena ali me i mrzi a i dobro radi ovako kako je:d.Samo sam sa global prešao na dev rom i otključao botloader.
 
Ljudi, gde kod nas naruciti staklo i neku maskicu? Ovi na KP nisu normalni, jedan prodaje obicnu providnu za 1200din, osetio da nema konkurenciju...
 
Ja naručio kod Alija ..
TPU Case for Xiaomi Mi Max Back Cover Original IMAK Ultra Slim Clear Stealth Flexible Slicone Dustproof Protective Shell Fundas
http://s.aliexpress.com/bYnIJ7nE
(from AliExpress Android)
I prezadovoljan Sam .. 20 Dana sačekaš .. 3.5$

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ma znam, i ja sve sa alija narucujem, nego nije za mene vec za jednu gospodju koja nece da ceka, da se telefon ne osteti za tih 20 dana (u torbi, na poslu itd itd :D )
 
Starija gospođa a voli veliki telefon .. pa još i nervozna .. nek plati onda
 
Stvarno, ja imam ručerde pa sam ipak uzeo Note 3 jer mi je Mi Max prevelik. :D
 
Starija gospođa a voli veliki telefon .. pa još i nervozna .. nek plati onda

ko je rekao da je starija? i ko je rekao da je nervozna?

kao i svaka zena, drzi telefon u tasni, gde moze da se ogrebe na 20 rajsferslusa...
da joj se placa, uzela bi najskuplji samsung, a ne xiaomi od 180 evra.
 
Ima li vlasnika ovog telefona iz Niša? Ako ima pogledao bih ga uzivo ako moze, zainteresovan sam za kupovinu ali pre bih da ga pogledam uzivo...
 
Nazad
Vrh Dno