Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

+1. Ne pamtim kada sam upalio 4g. Mnogo stabilniji signal i manja potrosnja baterije na 3g. Bas retko ga palim, nisam opterecen giga, mega, ultra speed.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Da, vidis tu stvar sam preskocio, potrosnja baterije. Meni licno sigurno najvaznija, eto ograninicih se samo na brzinu prenosa. Jos jedan minus za "nephodnos" 4G.
 
4g manje trosi od 3g.

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Kakva glupost i zabluda da je na 4g veca potrosnja baterije.Momci priverite informacije u vezi toga..Ko moze da priusti sebi i da uziva u konstantnom 4g signalu neka to uradi odmah.
 
Ne mora biti potrosnja na 4G veća, ukoliko je signal dobar

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Normalno da trosi vise, jel stalno drnda signal. Sem ako si u mestu gde ti je dobar 4g i slabo se kreces, a to je obicno u centru grada.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ti si napisao da 4G trosi vise, a ne da los signal na 4G trosi vise od dobrog na 3G .Ako tako gledas i los signal na 3G trosi vise od dobrog na 2G... pricamo o dobrom 4G i 3G signalu. 4G ne trosi vise.

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Ako zivis u centru grada i u njemu se kreces, onda ti (verovatno) ne trosi vise. Da li trosi isto ili manje kada je dobar signal ne znam, a ja nikad nisam vide na svom tel pun 4g signal. Obicno dve do tri crte, a mnogo cesce 1 crtu. Ako ti je tako lakse da objasnim. Ne znam da li ima neki test 3g vs 4g nije me ni zanimalo da guglam. Koji vise trosi u idealnim uslovima signala.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ukoliko je signal los, baterija se brze trosi zbog stalnog pingovanja nezavisno od 2/3/4/'5'g.
Nema tu nauke neke. 4G ni pod razno ne trosi vise baterije od 2g/3g, moze trositi samo manje.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
teoretski 4g je veci potrosac, ne znam odakle ste izvukli da nije...
 
Otišli fonovi...aaa...moram da čekam petak opet :/
 
4g je široko pojasna mreza, sto znaci da se ne mora tel kaciti na vise stanica kao u 3G. Ako je signal dobar, ne bi trebalo da trosi vise

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
I 3G je wideband(širokopojasna) mreža. Ne frljajte se terminima napamet.
 
ima li ovaj telefon fabrički blue filter?
Verovatno ima read mode kao i RN5, ali sam ja imao glavobolje cak i kad je read mode intenzitet na max, morao sam da skinem blue light filter app.

Ja sam poseban slucaj doduse, na racunarima drzim f.lux preko dana na 3500K, uvece na 2700K, ali barem nemam nikakve glavobolje, a bolela me glava, a i oci, poprilicno..

Sad mogu da sedim 12-13H uz racunar/telefon(sto ne znaci da to radim) i nemam apsolutno nikakve glavobolje :)
 
Imas na aliexpress 4/64 za 245 e

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Imas na aliexpress 4/64 za 245 e

Sent from my MI MAX using Tapatalk
I manje
c687a8332b835bc39ce46d2e9e4b6df2.jpg
 
Uzeo mi max 3 ipak, a ne mi mix 2s. Ispao 210e za model 128GB bratu bratu. Jedva čekam da mu šibnem global rom kad se vratim kući

:D
 
Jos kad bi moglo da prodje bez carinjenja

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Za sada mi je jako uzak a dugačak, u poredjenju sa max2. Treba malo vremena da se čovek navikne :/

Ekran je isti kao na dvojcinšto se tiče prelamanja svetla. Rezoluciju svakako ne primećujem preterano.

To je nešto za početak od utisaka

Sa kineskim Romom mi ova kamera ne deluje nista specijalno u odnosu na max2. Doduše ovde je veče. Zvučnici su iste jačine. Definitivno treba neki case da ne klizi pošto sad klizi još lakše
 
Poslednja izmena:
Da, kolega je uzeo S2 sa 18:9, iskreno, uzan je, ne znam da li bi mi se to i svidelo naspram trenutnog. Mada, uzimam mi max 3, pa ce se naviknemo

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Mi Max 3 je uzi za samo 1mm i cak je i deblji od Mi Max 2...ja ne znam sta vam je tu sad usko... :D
 
Evo nasao info na SunSky (link iznad):
Additional Features: OTG, OTA, VoLTE (need the operator support)

to po meni znaci da je global rom?
 
Poslednja izmena:
To sve bi trebalo da ima i kineski rom, kod nas Volte i ne vredi

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno