Šta je novo?

Xiaomi Mi band 4

Moraću i ja da pazarim mb4 ako je ekran najveća razlika u odnosu na mb3 [emoji3]
Za koliko ste ulovili a da je bila niža cena u odnosu na standardnu ?
 
Jeste, ekran su bas unapredili, malo mi se cini samo sa je vibracija slabija ili sam ja zaboravio kako je na mb3. Ja sam svoj pazario za 19 dolara i prosao bez carine i pdv-a

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
I kroz NS carinu proslo bez carine i postarine... postsr mi se smejao kada je video koliko sam se iznenadio da nema troskova [emoji16]
 
Custom mi fit aplikacija.

Samo uključite ovo što sam označio.

https://www.dropbox.com/s/w7xshb2nxfujfi5/Mi Fit 4.0.11 - All in One v2.apk?dl=0
be3f971da56423a45f6e2c09eaefeac1.jpg
Ne uspevam da se ulogujem u app, do se u onu sa PS uloguje odmah bez problema. Brisao radio sam clean uninstall. ima li neka drugga verzija mozda?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Sa sam preko maila prijavljen, na official app se prijavljuje odmah.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Možda im serveri ne rade. Probaj malo kasnije.
 
Je l moguce kada mi neko pise preko whapa npr i posalje 5 poruka iz cuga kada ih ja listam da ih iscitam iz cuga 1 pa 2 pa 3 pa 4 pa 5....trenutno ja procitam 1 pa mi pise 4new message pa procitam drugu pa pise 3 new message.... Je l moguce izbaciti to smaranje i odmah citati poruke jednu za drugom???

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Jeste, ekran su bas unapredili, malo mi se cini samo sa je vibracija slabija ili sam ja zaboravio kako je na mb3. Ja sam svoj pazario za 19 dolara i prosao bez carine i pdv-a

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk


Kupio si na aliju uz kupon od 5$? Mog još nema, al niška carina to ne preskače, očekujem još crvenu odozgo.
 
Da uz kupone na akciji 11.11

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ja ne znam kako se vama to isplati, jedino ako ste sigurni da nece otvarati paket i naplacivati PDV. Pa onda sve to čekanje i neizvesnost kad ce stici, cak i sad kad su ovi popusti, nije mi to toliko jeftinije kao sto je nekad bilo, sad fino porucis sa nekog domaceg sajta i necimas se, jos ti stigne sutra dan.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Дупло је јефтиније ако прођеш без дажбина.
Још ако узмеш у пакету са резервном наруквицом и заштитом за дисплеј то више него дупло.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Meni ne stizu notifikacije sa Vibera(kojeg najvise i kosristim), sa drugih aplikacija stizu. Kakva je situacija kod vas?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
И ја имам проблем са тим, нека стижу некад не. Пише да треба ресетовати бутут.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Jesam li jedini kome je narukvica uspela da spadne par x?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Meni ne radi lift to wake. Uključena je opcija u Notify& Fitness pro aplikaciji ali ne radi. Da li postoji kalibracija senzora?

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Koje vrednosti vam pokazuje deep sleep? Ili ja ne spavam ili to ne radi kako treba? :S: max mi je sat, sat i po
 
Ja sinoc ubio 2h30min deep sleep-a

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Slabo vam to, bez 6h (deep sleep) ne računam da sam se naspaVao kvalitetno.
 
Imas li i nesto light sleep-a? Ili samo deep? :)

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
I ja se vrtim oko 2h.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Ako spavaš samo 5,6h i ne možeš bolje sa ds.
I meni tako u proseku.
Verujem i većini.
 
Nazad
Vrh Dno