Šta je novo?

Xiaomi Mi band 4

Haha pa naravno , nego sitna slova , pa za slept sam napisao da je deep sleep [emoji1]
Evo nesto malo sam spavao [emoji15]


941e70b542e4c52a118deac2a430a956.jpg
 
Poslednja izmena:
Dopusti da pokažem iz arhive i ovo, gde ta teorija sa linka pada u vodu [emoji38]

0831f705cc833daedc438525d84086a6.jpg
 
Da , kažu da greši i do 50%

Verovatno je istina.
 
Kako vama radi sinhronizacija sa GPS i mapom. Neki put pokazuje putanju kako treba, neki put i posle 1000 - 2000 koraka pokazuje O km.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Dobio sam svom mb4 pre 2 dana... Prve noći prijavio je da nisam spavao sat i nešto, iako sam bio komiran. Noćas nisam spavao jedno pola sata sigurno, nešto se budio (ali nisam ustajao), a telefon prijavljuje da sam spavao puno vreme... Dešavalo se i vama ili ne?
 
To je sasvim normalno. Praćenje spavanja ne radi sjajno.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Nije toliko bilo problema sa mb3.
Nešto su zeznuli, možda su ubacili agresivniju kontrolu uštede baterije pa onda i zakaže sleep tracker.
 
Potvrdjujem da i kod mene na MB4 ne radi sleep tracking kao sto je radio na MB3... Nesto su zeznuli oko toga

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Gde nabavljate teme prikaza za sat? Stigla i meni MB4 i ja jednom dobro da prodjem bez carine [emoji16]

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Stigla i meni sa Alija, nema 20 dana kako sam porucio :)

Prosla bez dodatnih troskova.
 
Koja cena?!
Da znam koliko je sada, video brat od mene pa hoće i on.. haha
 
Mene je CN bila izašla 26$ sa 2 folije i dodatnom narukvicom.
Bila mi je zanimljiva svega 2 dana. :d valjda sam navikao na sat, pa sam uvek imao osećaj kao da nemam ništa na ruci.
 
Ja je bas zato i ne skidam, nemam osecaj da mi je na ruci. Pored sata i temperature eventualno za mutiranje zvona kad je neko uporan a telefon nije pri ruci. Alarmi su dobri, i ono za trazenje telefona kad se izgubi. Nisam jos poceo da treniram pa ove fitnes drangulije nisam ni probao. Koraci su mi bitni ko lanjski sneg ali tu sam na oko 6000 dnevno.
 
Notifikacije, pronalazak telefona i upozorenje za dugo sedenje su sjajne funkcije :)

Takodje i gasenje zvuka/odbijanje poziva, generalno dosta koristan gadget..

Fitness ni ja ne koristim iako cesto treniram - nepotrebno mi je.

Fale mikrofon i zvucnik da moze propisno poziv da se obavi, mada za ovu cenu je smesno ocekivati tako nesto, vec se mnogo dobija.
 
Poslednja izmena:
Notifikacije, pronalazak telefona i upozorenje za dugo sedenje su sjajne funkcije :)

Takodje i gasenje zvuka/odbijanje poziva, generalno dosta koristan gadget..

Fitness ni ja ne koristim iako cesto treniram - nepotrebno mi je.

Fale mikrofon i zvucnik da moze propisno poziv da se obavi, mada za ovu cenu je smesno ocekivati tako nesto, vec se mnogo dobija.
Meni se to upozorenje o sedenju nikada nije upalilo. Ne mogu da sedim duze od 10 minuta obavezno ustanem i setam po kancelariji. Isto kuci ako gledam tv na svakih 10 15 minuta ustanem nesto uradim. Zato samnom niko film ne moze da gleda [emoji4]
 
Danas u gym-u provalim da HR omaši i 60-70% od realne vrednosti. Smola.
 
Ja sam se razočarao kad sam skapirao kako broji korake. Vozim auto on mi natrpa 2000 koraka lagano. :d HR često maši osetno.
 
Ja sam se razočarao kad sam skapirao kako broji korake. Vozim auto on mi natrpa 2000 koraka lagano. :d HR često maši osetno.

Meni npr. ne broji korake dok vozim. Nikad. Uvek pogledam pre sedanja u auto i izlaska. Broj koraka isti.
Previse motas volan izgleda :d
 
Ili ga drzi na desnoj ruci a auto mu ima kratke brzine pa se našalta kao car a ovaj misli da šeta [emoji23]
 
Ćao ljudi, koristim ovu modovanu verziju Mi Fita što je djilkosh postavio, svaki put kad restartujem ili ugasim telefon, pri ponovnom paljenju ne rade notifikacije na satu. Samo vibrira kad neko zove a za poruke ne obaveštava, i onda svaki put brišem pa ponovo podešavam aplikaciju. Kako to da rešim?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
И мени често губи блутут конекцију.
И још нешто, не могу да угасим аларм на наруквици, тј. угасим га али опет звони за 10 минута и тако више пута, а нисам ишао на одложи него угаси. Ја га угасим али останем да спавам, е сад можда је то што немам активности па наруквица покушавала ме опет пробуди и ако није притиснуто одложи.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Verovatno si pritisnuo odlozi. Meni jutros zvoni alarm na narukvici, ja ga prekidam i nastavim da spavam jos sat vremena, nije se ponovo oglasavala.


Sent from my iPhone 11 using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno