Šta je novo?

Xiaomi Mi A3

I kod mene se nedavno pojavio sličan problem sa Viberom. Prilikom razgovora, zvuk pulsira i na momente se ne čuje sagovornik.
 
Kod mene nema "pulsiranja", Javim se, sagovornika savršeno čujem, on mene ne, a signal je odličan ("zelen").
 
Momci, počeo telefon da baguje drugaru. Ima Android 11, nije nikada radio factory reset. Da li da se uradi factory ili da se predje na drugi rom neki? On voli MIUI, pa možda to da mu upucam. Kakav je MIUI, jel koristio neko?
 
meni nikad nije legao taj cist android.
Taj telefon bi bio bolji da ima miui.
 
Probao, ok je, medjutim ne radi mi led notifikacija za propustene pozive i sms, tako da se najverovatnije vracam na MIUI...
 
Ako svako malo imas sve vise problema sa novim zakrpama pa cekas da ih isprave a onda izadje i vest da su ugasili ceo A program u XIaomiju...
Onda se softverska platforma smatra promasajem na ovom telefonu ako se neko zeznuo pa presao na A11. Sva sreca pa su tu ljudi sa XDA foruma
da peglaju lose podrske na mnogim telefonima.
Ako svako malo imas sve vise problema sa novim zakrpama pa cekas da ih isprave a onda izadje i vest da su ugasili ceo A program u XIaomiju...
Onda se softverska platforma smatra promasajem na ovom telefonu ako se neko zeznuo pa presao na A11. Sva sreca pa su tu ljudi sa XDA foruma
da peglaju lose podrske na mnogim telefonima.

Ako svako malo imas sve vise problema sa novim zakrpama pa cekas da ih isprave a onda izadje i vest da su ugasili ceo A program u XIaomiju...
Onda se softverska platforma smatra promasajem na ovom telefonu ako se neko zeznuo pa presao na A11. Sva sreca pa su tu ljudi sa XDA foruma
da peglaju lose podrske na mnogim telefonima.
da ja sam se zeznuo,sad mi gubi mrezu.
 
U redu,gledao samna yt,ali to mi je malo nepoznato, hvala,uradit cu nekako.😀
Lakse je kod A serije nego kod MI serije ako se ne varam :) nije tesko, kad jednom uradis svaki sledeci put je znatno lakse, kao i sve u zivotu :D
 
Stock firmware, kada se odradi fabrički reset, šta konkretno vrati backup sa gugla, a šta ostaje da se ručno drnda?
 
Pa pise ti lepo sta se bekapuje, spisak aplikacija ali ne i njihova podesavanja, slike i videi na Gugl, SMS, istorija poziva, podesavanja telefona i naravno google nalog.
Za sve aplikacije ces morati da bekapujes podatke ako nemaju u sebi neki bekap na cloud.
 
Koliko je komplikovano zameniti digitajzer na mi a3? Ekran je ostao citav, ali je staklo ispucalo.
 
Vidim ovo na aliju sto nude od zamenskih ekrana sve lcd. Kontam amoled bi bio skuplji od celog telefona. Tako izgleda da ce ostati tako razbijen...
 
Vidim ovo na aliju sto nude od zamenskih ekrana sve lcd. Kontam amoled bi bio skuplji od celog telefona. Tako izgleda da ce ostati tako razbijen...
Prati KP pa moze da natrci nesto sto je drugo pokvareno pa uzmes ekran za male pare. Male sanse ali nista ne kosta da jednom dnevno bacis pogled.
 
Ne isplati se menjati ni običan LCD ekran a amoled pogotovo, sve su to loši zamenski ekrani koji riknu posle 2 meseca
 
Na sta preci posle A3? Poco, A52?
Ja prešao na Poco F3 uz custom ROM. Ako ti kamera nije prioritet (tu je negde sa a3, možda malo bolja) i ako možeš da se nosiš sa tim da će ti potencijalno zapasti ekran koji ima green tint onda je solidan upgrade. A52s mi svakako zvuči kao sigurnija varijanta.
 
А Redmi note 10 pro?
 
Počeo sam od sebe da se gasi. Star možda godinu dana. Light user znači nije se pregrevao ili nešto slično. Ugasio se sam od sebe 3-4x i sada ok. Da li je neko imao sličnih problema?
 
Nazad
Vrh Dno