Šta je novo?

Xiaomi Mi A3

I kod sestre na MiA3 iz Vip-a stigao apdejt na android 10 danas...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Koliko je max shutter speed u Pro modu...?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Njoj za sada radi sve okej, msm nije se žalila još uvek ni na šta...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
i kod mene, moj kupljen u IT, aj javljajte, kako radi., ja se do sad zaleto, čim se pojavi, trpaj odma, sad neću, dok ne čujem, iskustva, nadam se da neće da pobegne adejt.
A10.png
 
jel ti radi led notfikacija za sms i propuštene pozive?, jel radi WiFi Direct?, za trajnost baterije je verujem rano da nešto kažeš
 
Gde?

Moze screenshot?
U podešavanjima display/advanced/lock screen display.
b7035b90ba31aa68f5da6897e5118ba7.jpg


Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
jel ti radi led notfikacija za sms i propuštene pozive?, jel radi WiFi Direct?, za trajnost baterije je verujem rano da nešto kažeš
Za sms i notifikacije mi radi a za pozive nisam toliko ni pratio. WiFi direct uopšte ni ne koristim. A za bateriju će biti veća potrošnja ako je uključen AOD.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
nisam mislio na wifi kao vezu za internet, već da li radi prebacivanje fajlova, umesto blututa, preko WiFi Direct opcije., bez da mora da se instalira dodatna aplikacija.,al po odgovoru, vidim da uopšte ne koristiš wifi, tako da ništa.
 
Ja sam svakako uradio hard reset i za sada je sve ok. Malo me smorilo da namestim ovu glupu silet notification, kadami stigne poruka na viber, ne vidim ko je, samo zasvetli ekran. Bem ti glupost.
 
"Just updated my phone and my first impressions are bad. The phone is laggy (even after factory reset). The icons are very big and ugly, my battery is draining very fast and the camera quality has dropped significantly. Don't update your phone yet and wait for bug fixes.", jel istina ovo? za kameru i bateriju?

https://c.mi.com/thread-2976559-1-0.html
 
Nemam ovaj telefon dugo nekih 7 dana otprilike.
Danas mi je dosao update na andorid 10,ono sto sam primjetio po paljenju telefona je nazubljenje donjih coskova/cornera telefona koje inace nisam primjecivao na android 9.
Mozda jd bilo i na deveci zbog male rezolucije ekrana ali eto nisam ih primjecivao vec sam ih primjetio odma po paljenju fona nakon update.
Molik bi ekipu koja je danas dobils update v11.0.1.0 da malo zagleda u cornere pa da jave kakva je situacija kod njih da vidim jesam li utripovo da jd neki bug
 
Jeste, to sam ja primetio jos kada sam prosle godine kupio telefon.
To je prosto do rezanja ekrana kod jeftinijih uredjaja, ti zubici su imperfekcije tog procesa, a softverski se sakrivaju skracivanjem prakticno.
Vide se kada se telefon bootuje uvek.
 
"Just updated my phone and my first impressions are bad. The phone is laggy (even after factory reset). The icons are very big and ugly, my battery is draining very fast and the camera quality has dropped significantly. Don't update your phone yet and wait for bug fixes.", jel istina ovo? za kameru i bateriju?

https://c.mi.com/thread-2976559-1-0.html

Isto me zanima i takođe izbegavam već danima da upgrade-ujem na A10, a notifikacije iskaču nekoliko puta dnevno.
Btw. da li je uopšte moguće dobijati mesečna ažuriranja bez upgrade-a na novi android?
 
Kako da dobiješ ažuriranje bez ažuriranja?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
misli da dobija sigunosne zakrpe a da ostane ista verzija androida,kao što bi npr na pc-ju ostala sedmica sa apdejtima,bez prelaska na 8/10.android tako naravno ne funkcioniše,naročito ne android one.
 
misli da dobija sigunosne zakrpe a da ostane ista verzija androida,kao što bi npr na pc-ju ostala sedmica sa apdejtima,bez prelaska na 8/10.android tako naravno ne funkcioniše,naročito ne android one.

To me zanimalo. Mislio sam da nastavim da koristim devetku koliko god da je moguće. Nisam znao da Android One program podrazumeva da uvek moraš da imaš najnoviji android.
 
Naravno da to ne može...
Toliko čekanja na A10 a sad necete da apdejtujete[emoji23]

Meni je A10 doneo sve što sam očekivao od ovog telefona.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Naravno da to ne može...
Toliko čekanja na A10 a sad necete da apdejtujete[emoji23]

Meni je A10 doneo sve što sam očekivao od ovog telefona.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Pa iskreno, ako već nastaje problem sa kamerom, baterijom i ostalim bagovima koje ostali prijavljuju... odložio bih nadogradnju što je moguće više.
 
Ja nikakve bitne bagove nisam primetio, osim onog fingerprinta ali to bese jos u februaru i to je davno reseno.

Mnogo se sve preuvelicava, telefon nema nikavih problema u svakodnevnom radu na androidu 10, devetku sam i zaboravio kako izgleda.
 
Za sada nikakav bug. Ni kamera niti bilo sta... Videcemo. Predji slobodno na A10. Ne tripuj sta drugi pisu jer vidis da svako ima svoju teoriju i iskustvo.
 
Sve je ok, jedino sam mislio da ce nestati ove geste odozdo :trust:
Primetio sam da sad neda da se iz vibera direktno prosledjuju poruke tipa fotke ili snimci. Daje na samo 3 app.

Screenshot_20200506-180903.png

Screenshot_20200506-180921.png
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno