Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Google Photos ti jedino može vući internet kad uploada slike, inače ništa ne troši, kamoli bateriju.

Upravo to :) Ako slikas cesto i stavis da ti automacki uploaduje eto ti, ode baterija za cas :)
 
Meni uopšte photos ne troši bateriju, mada ako je spor wifi ili loš signal, može da utiče. Ja nisam nikad osetio to trošenje.
 
Meni uopšte photos ne troši bateriju, mada ako je spor wifi ili loš signal, može da utiče. Ja nisam nikad osetio to trošenje.
+1
Буквално се и не појави у потрошњи батерије...

Купујмо домаће!
 
Izašao security update za oktobar

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Auu kako je los izgled Contacts-a...onaj prethodni bledi je bio los ali ovaj novi mi jos losiji... kontam da cu skinuti neku stariju verziju, samo ne znam odakle bih mogao. Da li neko ima predlog odakle je safe ?
 
Ja i ne primećujem razliku.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Mala razlika,ali posle abdejta radi Xiomi kao lud [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
Nije bio nikakav apdejt za Contacts. Ovakav je zadnja dva meseca.

Edit: Sad pogledah. Zadnji apdejt za Contacts je bio 29. avgusta i tada je dobio ovaj izgled.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nije bio nikakav apdejt za Contacts. Ovakav je zadnja dva meseca.

Edit: Sad pogledah. Zadnji apdejt za Contacts je bio 29. avgusta i tada je dobio ovaj izgled.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Jeste,ali je bio i jutros,nijanse izgleda su promenjena

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
Ne znam. Ne nudi mi apdejt i na Play Store u opisu app lepo piše Updated on 29. August.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Meni je bio jutros abdejt za KONTAKT i za GOOGLE PREVODITELJ i sinoc bio abdejt za sistem oktombarski

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
Ne nudi sam update,bar ne meni. Sam sam ručno odradio

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ne znam od kada je stajao taj novi update za Contacts ali danas sam uradio i sad kad otvorim drugacije je nego kad odem na Phone. Na Phone su one kao izbeljene ikonice a ove u Contacts su vise solid.
Mogu staviti ss ako zelis da vidis kako izgleda sad.
btw. Contacts ver. 3.1.5.217179163 , Phone ver. 24.0.214850721

Edit: Last update za Contacts gore navedenu ver. Oct 15, 2018
 
Poslednja izmena:
Napisah gore, gledao na Play Store kada je apdejtovano zadnni put i nema ništa. Stoji 29. avgust kao zadnji. Možda bude kasnije. :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Napisah gore, gledao na Play Store kada je apdejtovano zadnni put i nema ništa. Stoji 29. avgust kao zadnji. Možda bude kasnije. :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Od Avgusta do sada KONTAKT se abdejtova jedno tri ili cetiri puta.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
Bice sigurno. Meni npr ne stize jos oktobarski up, ali bice.. pre ili kasnije stize :)
nadam se da ce menjati ovaj Contacts jer mi je tol ocajan da ne mogu da ga gledam (moje subjektivno).
 
Onda mene baš mrze. Hahaha! Phone sam dobijao i kasnije, ali Contacts ništa od avgusta. :D

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Mogu da ti pošaljem screenshoot od jutros,ali ja svaki sat vremena idem na abdejt [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
Oktobarska zakrpa
fd746a34a18e56602bd588aa9c7675ac.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Za phone nije meni jos stiglo,kada stigne javljam.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
Ovo su slike od abdejta
213aab1aa5284d81c4456e154e7291b5.jpg


Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
ne kaže se i ne piše se "abdejt", nego ako ćeš već po vuku onda se kaže i piše "apdejt".

i kod supruge je v24 phone aplikacija. oktobarski patch dobila još jučer.
 
ne kaže se i ne piše se "abdejt", nego ako ćeš već po vuku onda se kaže i piše "apdejt".

i kod supruge je v24 phone aplikacija. oktobarski patch dobila još jučer.
Hvala kapetane,hvala živ ti nama bio na tvoj pravopis.Pokušaj da ostaneš tako do kraja na forumu da pratiš pravopis,jer nama treba takvi da prate pravopis.
Uz pravopis,možeš i da nam pomogneš oko telefona ako imaš nešto mi smo tu da pročitamo.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 
Samo da srede ovaj prolazili senzor u P ubi me u pojam. Stalno palim gasim sve živo obrazom. Užas. To mi jedino smeta kod mi a1

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ja nikad nisam imao taj problem ,ne verujem da je to vezano za softver . Nemoguće da nisam nijednom primetio to paljenje ekrana. Senzor radi sasvim normalno . Da je do softvera svi bi imali taj problem.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ja sam to rešio isključivanjem opcije da power dugme prekida poziv i već sam navikao da čim pozovem isključim ekran. BTW meni je polomljen ekran, pa ne znam da li senzor ne radi zbog toga ili zbog bug-a

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nema veze sa polomljenim ekranom. Čist BiH. Na neki radi na nekim aparatom ne,zašto pojma nemam ali je jako iritantni. Sastav se ljudi žali na taj problem, a ima i onih kojima radi

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno