Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Meni i ovaj uspesno prosao, drugi update od instalacije gcam-a, sve radi i dalje bez problema.
 
Napisacu ja uskoro tut , moze i bez root-a...ali mora komp.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ima i postupak bez ruta.

Ima uputstvo nekoliko postova unazad u ovoj temi, odnosno link ka xda forumu gde se upustvo nalazi..

Послато са Mi A1
 
Ok, ali izgleda da i to bez ruta za*mjau**mjau**mjau**mjau* posle Update.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Evo kod mene GCam bez roota, odrađen update i sve normalno prošlo, GCam radi.
 
Pitanje za ljude kojima ne prolazi OTA posle Gcam tool-a...Kako ste izasli iz TWRP-a ? Jel vam ostao telefon u TWRP ili je tool sam odradio reboot ?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Cekam ja Dekijev tutorial, to mi najsigurnije. :D
 
Gcam, Point & shoot
9fb57e166dd0e80347870565c7d8b666.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Bilo bi lepo da se napisu tutorijali i onda da idu u prvi post. Tema bi se rasteretila od repetitivnih pitanja.
 
Odradio instalaciju Gcam bez root-a preko one aplikacije, a prošao je i aprilski update :)

Mi A1 TT
 
Nije htelo ni meni februarski, imam gcam. Dodje do instaliranja i nece. Skini Mi A1 tool, flash stock rom, download rom, save user data i onda lock bootloader. Ovo upustvo sto je dao Delicious je zavrsilo poso i radi. A sto se tice Kidenceta, sam odradi reboot.
 
Meni posle update-a ne radi apk slike,gcam radi,ali ne mogu da otvorim slike... Pise,apk slike se stalno zaustavlja. Sta moze da bude?

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
Sad sam provalio da ne radi ni google play prodavnica,kada hocu da instaliram nesto,isti slucaj ko sa slikama
 
Poslednja izmena:
Gde je to upustvo? Neće ni meni da se instalira...

Послато са Mi A1
 
Ja sam juce instalirao gcam po uputstvu od kidenceta, koje je okacio u redmi 5 plus temi. Isto je i za a1 samo treba twrp za a1. Prosao martovski ota, a zatim i april bez problema. Sve super radi. [emoji3]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Neko menjao puknut ekran, tj. staklo (touch radi)? Da li iko radi to i koji je opseg cena?
 
Bilo bi lepo da se napisu tutorijali i onda da idu u prvi post. Tema bi se rasteretila od repetitivnih pitanja.
To ti misliš. :d Eno pisali smo tutoriale za P9 lite i sve je postavljeno u prvi post, ali opet malo malo neko pita za nešto što je već napisano i onda se još buni kad mu kažemo da pogleda prvi post... Nastala još gora situacija. :D

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
To ti misliš. :d Eno pisali smo tutoriale za P9 lite i sve je postavljeno u prvi post, ali opet malo malo neko pita za nešto što je već napisano i onda se još buni kad mu kažemo da pogleda prvi post... Nastala još gora situacija. :D

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Zar je dotle doslo? :D PS steta sto ne ubacise 8.1 u aprilski :/
 
Osecam da ce biti fora da A2 stize sa 8.1 a mesec dana posle toga na A1 stavljaju 8.1 jerbo je ovo "star" model.
 
Hvala za link!

Koja si stavio podešavanja?

Послато са Mi A1
 
Za podešavanja ne znam, moraćete sami, jer ima gomila, još nisam isprobao sve, zaboravim šta sam podesio, pa moram ispočetka. Tako da isprobavajte, fotkajte, vidite šta je drugačije i bolje.
 
To ti misliš. :d Eno pisali smo tutoriale za P9 lite i sve je postavljeno u prvi post, ali opet malo malo neko pita za nešto što je već napisano i onda se još buni kad mu kažemo da pogleda prvi post... Nastala još gora situacija. :D

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Ko se buni... Da ne rimujrm [emoji23] inače I ja glasam za tutorial za nas neuke [emoji849]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ја сам пробао сваки апк, изузев овога који је Ђилко' "обесио" али се увек вратим на ову верзију и ова подешавања која сам наместио одавно... и увек је враћам титанијум-ом са подешавањима ....
Одлична апликација...
189b8da8f5f23f6a13f769be5656abed.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno