Šta je novo?

Xiaomi Mi 11 Lite

Ne zavisi od primerka do primerka telefona, već od primerka do primerka senzopra/tastera. Ja sam zamenio taster pa isto. Ali sam opet uzeo mint green. Drugar koji je uzeo black (na mint green) nema problem. Biće fora kao sa Redmi note 9 Pro serijom gde se ispostavilo da se Tropical Green primerci proizvode u Indiji a ne Kini i da je tu kontrola kvaliteta lošija, te je ta serija bila katastrofalna.
A moj je mint green. 😁
 
90% je mint green, koliko vidim po netu. I ja genije opet uzmem mint green taster.

Inače, evo slike primera sa RN9P. Oba uzeta u tadašnjem Vipu. Razlike zaokružene.
 

Prilozi

  • RN9P Vip.jpg
    RN9P Vip.jpg
    211.1 KB · Pregleda: 28
Ne zavisi od primerka do primerka telefona, već od primerka do primerka senzopra/tastera. Ja sam zamenio taster pa isto. Ali sam opet uzeo mint green. Drugar koji je uzeo black (na mint green) nema problem. Biće fora kao sa Redmi note 9 Pro serijom gde se ispostavilo da se Tropical Green primerci proizvode u Indiji a ne Kini i da je tu kontrola kvaliteta lošija, te je ta serija bila katastrofalna.
Ma jok.Na mom crnom MI 11 Lite 5g crko taster posle 2 mjeseca.Na zeninom 4g plavom posle pola godine.Krš komponente koje Xiaomi uvaljuje od pocetka, a prosipa priču kako su im manje cijene jer se odriču profita...
 
Juče mi nalete Redmi Note 10 pro i to Glacier Blue (ženska boja) u mint stanju na 100eu. Full pack, kutija, punjač, kabal. Garancija do 28.06. I ponudim ženi da joj rotiram fon (samo uradim kloniranje) i ona neće. Hoće da joj ponovo popravim senzor. O muko moja.

Da barem ranije nije imala RN10P. Generalno su tu u rangu telefoni. RN10P ima bolji i veći ekran i bolju bateriju, na strani Mi je brzina koja opet u realnom korišćenju fona ne dolazi do izražaja. Ali Mi je kao stvoren za ruku.
 
Ako za model pise Xiaomi Mi 11 lite na telefonu, bez 5g u nazivu,jel je to onda NE edicija? Bela boja. Vredi li ga uzimati sada?
 
To je 4G verzija, posle nje ima i 5G, kao i 5G NE koji je najnovija verzija.
 
4g da li vredi uzimati? Bela boja. Ima li 4g verzija probleme kao 5g verzije sa otiskom?
 
Pravo da ti kažem, u početku je 4G imao više problema sa ekranom od 5G, posle sam prestao da pratim. Za koju cenu, ako je pod garancijom i ako korisnik nije CPU zahtevan, nije loš zbog ergonomije, lepote, veličine.
 
Pravo da ti kažem, u početku je 4G imao više problema sa ekranom od 5G, posle sam prestao da pratim. Za koju cenu, ako je pod garancijom i ako korisnik nije CPU zahtevan, nije loš zbog ergonomije, lepote, veličine.
Imam ponudu za 130 eura. Ima Android 12. 6/128 GB. Beli. Bez garancije,pola godine star.
 
Kakva je situacija sa proximity senzorima, da li je neki od updatea uspeo malo da popravi situaciju?
 
Reset na fabrička podešavanja i briše sve iz telefona. Bolje prvo vidi kako ti radi posle update-a, možda i ne mora da se radi.
 
Nažalost moj telefon se ugasio, i posle tri nedelje u servisu nije mu bilo spasa.Odobrena je zamena šta uzeti?
 
Nažalost moj telefon se ugasio, i posle tri nedelje u servisu nije mu bilo spasa.Odobrena je zamena šta uzeti?
Sta ti nude u zameni i gledaj ovaj put da uzmes nesto daleko bolje pa cak i da moras da doplatis. I da te ne prevare pa ti kazu garancija se nastavlja na predhodni uredjaj. Nego kazes novi telefon nova garancija.
 
Sta ti nude u zameni i gledaj ovaj put da uzmes nesto daleko bolje pa cak i da moras da doplatis. I da te ne prevare pa ti kazu garancija se nastavlja na predhodni uredjaj. Nego kazes novi telefon nova garancija.
Još neznam, videću kad odem u poslovnici, A1 je u pitanju.Neznam šta bih i uzeo, nekako mi ponuda u toj klasi nikakva.Nisam znao da može garancija opet da bude dve godine.
 
Imaš temu na forumu za njega, sasvim korektan telefon. Rekao bih adekvatna zamena.
 
Ajde mala pomoć.
Nudi se mi 13 lite, uz doplatu od 10800 rsd, redmi 11 pro uz povraćaj 4000 rsd, ili honpr 70 uz doplatu 16800 rsd.Šta činiti a da bude ok.
Hvala
 
Uzeo Honor Magic5 lite.Slabiji telefon ali videćemo, ponuda nikakva u A1.Nisam hteo da dajem pare za neki skuplji telefon jer svi su nekako korak nazad.
 
Nije to los uredjaj, jesu ti pisali novu garanciju ili su rekli da mora stara da ide?
 
Kako nije los uredjaj? Osim baterije koja je odlicna kamera je tuga ziva ali dobro. Zavisi za sta mu treba :) Ima i recenzija za njega gde je potvrdjeno sto sam napisao.
 
Nazad
Vrh Dno