Šta je novo?

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro

Meni se danas desilo da sam osobu, koja mi je recimo nadredjena, stavio na mute jedno pola minuta dok nisam skontao. Ne desava mi se cesto, ali postoji problem :)
 
Jedno korisno pitanje. Kako ga naterati da pokreće youtube linkove preko vanced aplikacije. Clear defaults u google chrome i vanced ne pomaže. Obrisao sam i stock youtube
Probaj manage apps, pa tri tacke gore desno, defaults, opening links
 
Stigao update 12.5 za evrposki region. Naziv fajla je
Version: v12.5.1.0.RJDEUXM
Updated: 26-MAY-2021
 
A sto telefon vibrira do jednog momenta, posle vise ne, tipa 5 puta vibrira i stane ?
Sto pitas mene, pa nisam ga ja pravio pa da znam. :ROFLMAO:

Ali imas pravu temu za to pitanje pa mozes da pitas direktno Xiaomi predstavnika u toj temi.

 
Sto pitas mene, pa nisam ga ja pravio pa da znam. :ROFLMAO:

Ali imas pravu temu za to pitanje pa mozes da pitas direktno Xiaomi predstavnika u toj temi.

Znaci isto je i kod tebe ?
 
Jel mi verujes da nemam pojma, doduse ja nemam mi 10t nego mi 9t i mi 9t pro ali meni je vibracija od kada su oba telefona kupljena iskljucena a da me pitas razlog nemam pojma. :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Ono sto sam ti hteo reci da se ni na jednom telefonu ne moze menjati nacin kako ce da vibrira.
 
Jel mi verujes da nemam pojma, doduse ja nemam mi 10t nego mi 9t i mi 9t pro ali meni je vibracija od kada su oba telefona kupljena iskljucena a da me pitas razlog nemam pojma. :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Ono sto sam ti hteo reci da se ni na jednom telefonu ne moze menjati nacin kako ce da vibrira.
Nasao resenje, koje je inace jako glupo. Sama vibracija zavisi od melodije zvona verovaonili ne. Nema veze da l je ukljucen ili iskljucen zvuk, isto je sve 😅
 
Da li vam obaveštenja od vibera nestaju sa zakljucanog ekrana? Zavibrira telefon, pokaže ikonicu na always on ekranu i posle par sekundi nema je više? Odjednom se počelo dešavati, sve je radilo super. Dok ne udjes u aplikaciju ne znaš da li imaš obaveštenje.
 
Da li vam obaveštenja od vibera nestaju sa zakljucanog ekrana? Zavibrira telefon, pokaže ikonicu na always on ekranu i posle par sekundi nema je više? Odjednom se počelo dešavati, sve je radilo super. Dok ne udjes u aplikaciju ne znaš da li imaš obaveštenje.
Stalno mi se desava sa whatsapp-om.. Doduse imam Mi 10, ali to je isti telefon manje vise..
 
Ja imam mi note 10 pro, nikad nisam imao taj problem. Tj nikakve probleme nemam i ovo se odjednom javilo. Isključio sam optimizaciju baterije za viber i whatcap, pa ću da vidim da li je to to. Ne znam šta može drugo.
 
Uzeo preko A1, ali sam se zeznuo. Ipak je Amoled Amoled. Na Suncu se jedva razaznaje display, sve je skoro mračno na max osvetljenju,što sa Amoled nije slučaj.
Nisu imali Mi11, u A1.
Inače,telefon je težak k'o crna zemlja.
 
Nešto ti nije u redu sa podešavanjem, ekstra se vidi na suncu. Da je težak, težak je i glomazan.
 
Ako je slajder za osvetljenje na max, nemoguce da se jedva razaznaje diplej. Nije kao kod Amoleda, ali da se ne razaznaje, tesko.
 
Potpisujem. Imao sam pre ovog telefona Mi 9t koji ima solidan AMOLED. Ne top ali solidan. Na jakom suncu bolja je vidljivost na Mi 10t Pro. Naravno da se ne može porediti sa nekim ozbiljnijim AMOLED ekranima ali da se vidi na suncu - vidi se.
 
Molim Vas ako neko ima rešenje za problem da pomogne :D Danas mi se u gornjem desnom uglu pojavila ikonica da je work mode isključen(prva ikonica gore desno) a do sada nije to bio slučaj. Da li neko zna kako to mogu da izgasim a da pritom ne uključim work mode. Hvala unapred
 

Prilozi

  • 1622545337026.jpg
    1622545337026.jpg
    455.7 KB · Pregleda: 95
Nisam jos testirao, pravio sam bekap pa ću ići sa resetom. Posle javljam.
 
12.5 je najbolji MiUI do sada.

Koristim od decembra na Xiaomi.eu, radi kao blesav, baterija traje po 2 dana ako se ne drnda ceo dan, animacije ispeglane, bas je dobar. Telefon se ne greje, na suncu i max osvetljenju na 4g+ se tek oseti da nije skroz hladan.

U prevodu, Samsung has left the chat :D
 
Poslednja izmena:
12.5 je najbolji MiUI do sada.

Koristim od decembra na Xiaomi.eu, radi kao blesav, baterija traje po 2 dana ako se ne drnda ceo dan, animacije ispeglane, bas je dobar. Telefon se ne greje, na suncu i max osvetljenju na 4g+ se tek oseti da nije skroz hladan.

U prevodu, Samsung has left the chat :D
Super, još samo da " legne" na moj telefon zvanični 12.5. mrzi me da se igram sa flešovanjem, ponovnim podešavanjem i vraćanjem podataka. Btw pre ovog mi 10t pro imao sa S8+. jedino što je teško đubre na tom telefonu je exynos čip, za ostalo im skidam kapu.
 
Da stave SD 7xx u Samsung flagove bilo bi bolje nego kante od flagship Exynosa.
 
Da li vam se pojavilo ovako nešto? Odjednom, samo od sebe na svim kamerama
 

Prilozi

  • 1622748342277..jpg
    1622748342277..jpg
    121 KB · Pregleda: 63
Brisao sam , al rukom. Obrisacu sutra alkoholom pa probati opet uveče. Al kako baš svaka. Mislim da su oštećeni moduli kamera, onaj Kabel unutra ili je softver.
 
Obriši majicom ili mikrofiber krpicom. Gde može masnom rukom da se obriše bilo šta?
 
Nazad
Vrh Dno