Šta je novo?

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro

Link
I tako, do daljnjeg ništa od weekly beta.
Bar dok ne puste 12.5.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Hahahhahahaha.
Bravo!
Pa staće i sa stable.
A to me boli.
:)

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Pa nece stati sa stable, ceka se 12.5 miui onda ce izbaciti i stable. Nece oni stati ni sa weekly, tj stat ce za sledecu nedelju i onda kad izidje mi11 do kraja meseca ce izbaciti i weekly 12.5
 
Pa bar da I'm je stable stvarno stable.
Pazi kad OEM ne istestira svoj proizvod do kraja nego ga pusti pa povlači, pa opet pusti... A ni onda nije završen proizvod.
Pa promeni firmware pa twrp ne radi kako treba.
Stvarno sam se bio naoštrio da se igram sa ovim telefonom, ali pored svega ovoga ćutim i smrdim na 12.0.8.
Ipak mislim da ću se za praznike upustiti u avanturu sa 12.2.2.
Potvrđuješ mi da radi dual apps na XEU? Nema bagova?

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Probao sam onda dual apps, i rekao da rade. Probao sam samo zbog tebe inace ne koristim dual apps.
Imas itekako dobrih AOSP romova
 
Hvala ti. Ostarelo se, pamćenje oslabilo.
:(
Znači će ga probam. Al za praznike...
:)
Kad mogu da se posvetimo tome ceo dan, jer hoću clean flash da odradim.
Čitao sam i za AOSP romove, ali beše njima nijednom ne radi FOD, ili grešim.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Šta je dpmd? pojeo mi je 23% baterije, ubedljivo prvi potrošač nema ni ikonicu niti može force stop.
 
Device policy manager verovatno. Izguglaj zašto pravi problem


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nemam predstavu šta mogu da radim sa ovim. Odradio sam samo restar pa ćemo da vidimo.
 
Da nemaš waze navigaciju instaliranu?
01e861721cf164d37209e946dc9632d7.jpg

Edit: nisi jedini, neki krive Netflix za to
link

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nemam ni waze ni netflix. :d jutros od kako sam ga skinuo sa punjača je taj đavo radio u pozadini i tek sam to provalio pre sat vremena. Vidim 50% baterije a SOT ispod 2h, kao Samsung da koristim Bože me prosti. :d
Opalio mu restart nakon 40 dana rada, izgleda da se smirio taj proces ili šta već.
 
Probaj da isključiš MIUI optimizaciju, sad sam video nešto na redditu koje to pominje kao problem.
 
Nema toga na xeu. Bar nije na dnu u developer opcijama kao što je ranije bilo.

Deblotuj ga sa XiaomiADBFastbootTools-7.0, odkljucaj mu developer opciju pa mu u podesavanjiam ukljuci debug ili vec kako pise pa nakaci telefon na kabel i pokreni program pa sve beskorisni pogasi i nikada vise dogod budes koristio XEU se nista od toga sto pogasis nece vracati ma koliko novih verzija ubacio. U slucaju da ti nesto zatreba uvek preko istog programa mozes da vratis nazad.
 
Hvala ti. Ostarelo se, pamćenje oslabilo.
:(
Znači će ga probam. Al za praznike...
:)
Kad mogu da se posvetimo tome ceo dan, jer hoću clean flash da odradim.
Čitao sam i za AOSP romove, ali beše njima nijednom ne radi FOD, ili grešim.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока

Radi FOD na AOSP romovima, cak je na nivou MIUI-a , barem na OctaviOS koliko znam
 
Deblotuj ga sa XiaomiADBFastbootTools-7.0, odkljucaj mu developer opciju pa mu u podesavanjiam ukljuci debug ili vec kako pise pa nakaci telefon na kabel i pokreni program pa sve beskorisni pogasi i nikada vise dogod budes koristio XEU se nista od toga sto pogasis nece vracati ma koliko novih verzija ubacio. U slucaju da ti nesto zatreba uvek preko istog programa mozes da vratis nazad.
Koristim to, obrisao sam dosta stvari. Možda mi je ovo ostalo da sam preskočio. Baš ću da pogledam sutra.
Eto posle 40 dana mi je poludeo proces, nije strašno očekivao sam da će posle 10. :d
 
Smirili se procesi. :d Evo 79% baterije i 1h 47min SOT na 4g.
Nego je l ima neki program za kreiranje tema koji radi? Miui theme editor ne radi kako treba. Tj kad izmenim temu i postavim je i izgleda kao ta koju sam menjao.
 
Kako vam rade volume+- komande? Kad zadržim bilo koje od ta dva dugmeta - ne dešava se ništa, bukvalno ne odreaguje. Takodje, ne mogu da smanjim video/pesmu tako, već moram jednom po jednom da stiskam dugme. Jel to feature ili nešto nije u redu s telefonom? :d
 
Evo bas sad probao. Radi normalno ako stisne dugo volume +/-

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Zajebah se ipak, radi normalno u pesmi/videu, samo ovako neće van aplikacija, npr na početnom ekranu
 
Kod mene radi i na pocetnom ekranu. Ne znam kako da postavim video preko tapatalka

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Da li ste na A11 ili na A10? Sutra se nadam da cu preuzeti mi 10 pa da li nadogradjivati ili ostajati na 10?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Kako hoces, ja nisam imao problema ni na a10 ni na a11

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
da li je izvodljivo da se sakrije statusbar na A11 (immersive mode) ?

from komsa's Mi 9T
 
Izgleda kao po onoj narodnoj "korak napred, dva nazad" :d
 
Nazad
Vrh Dno