Šta je novo?

Xiaomi 13T/Pro

Koliko sam primetio a mozda i gresim da kod kamere, opcija pro, AF ukljucen vrlo dobro se snalazi kod makro snimka sto ranije nisam uocio. Opet to je moje subjektivno misljenje, ima li neko jos nesto da je primetio u ovoj novoj nadogradnji ?
 
Isto, bio na 1.0.3.0 i dobio 1.0.7.0
Onda si dobio ovu od 608MB. Kada sam dobio nadgradnju, pisalo je drugačije nego sada. Sada stoji samo bezbednosna zakrpa, pretpostavljam da je samo to novo u 1.0.7.0, a ostalo je bilo novo u toj 1.0.5.0 koju su nam spojili sa poslednjom.
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-05-14-16-56-39-352_com.android.updater.png
    Screenshot_2024-05-14-16-56-39-352_com.android.updater.png
    73.5 KB · Pregleda: 21
  • Screenshot_2024-05-14-16-56-28-518_com.android.updater.png
    Screenshot_2024-05-14-16-56-28-518_com.android.updater.png
    257.8 KB · Pregleda: 12
  • Screenshot_2024-05-22-08-25-43-864_com.android.updater.png
    Screenshot_2024-05-22-08-25-43-864_com.android.updater.png
    49.7 KB · Pregleda: 21
Da li neko zna kako da podesim da poziv sa brojem bude preko celog ekrana a ne samo u gornjem delu ekrana ?
 
Onda si dobio ovu od 608MB. Kada sam dobio nadgradnju, pisalo je drugačije nego sada. Sada stoji samo bezbednosna zakrpa, pretpostavljam da je samo to novo u 1.0.7.0, a ostalo je bilo novo u toj 1.0.5.0 koju su nam spojili sa poslednjom.
Ja sam još na četvorčici :( .
 
Da li ima neko neki savet za zaštitnu futrolu da prilikom stavljanja futrole ili iz nje da se ne oštete ivice ekrana telefona?
 
Da li ima neko neki savet za zaštitnu futrolu da prilikom stavljanja futrole ili iz nje da se ne oštete ivice ekrana telefona?
Ja sam naručio nekoliko futrola sa Alija i samo je jedna Nilkin tvrda da se jedva telefon stavi u nju, a još teže vadi. Sad nosim telefon bez futrole, navikao sam se. Samo zaštitno staklo, a sada je Hydrogel film.
 
Ja sam naručio nekoliko futrola sa Alija i samo je jedna Nilkin tvrda da se jedva telefon stavi u nju, a još teže vadi. Sad nosim telefon bez futrole, navikao sam se. Samo zaštitno staklo, a sada je Hydrogel film.
Ma ja moram da uzmem neku vrećicu ili tako nešto zbog dzepa a na ekranu imam org.foliju
 
U gornjem desnom uglu gde stoji prikaz baterije mi blinka natpis android sistemska inteligencija. Zna li neko o čemu se radi?
 
13T
Inače, posle apdejta na hyperos, baterija jedva sastavi dan
 
App (ASI) treba da radi u pozadini jer pruža neke smart mogućnosti, ali ne videh da je ikada bilo kome tokom rada davao direktnu indikaciju rada svoje aktivnosti.

Što se tiče hyperos, sem što je syebao bateriju ništa drugo korisno nije doneo.
 
App (ASI) treba da radi u pozadini jer pruža neke smart mogućnosti, ali ne videh da je ikada bilo kome tokom rada davao direktnu indikaciju rada svoje aktivnosti.

Što se tiče hyperos, sem što je syebao bateriju ništa drugo korisno nije doneo.
Hvala za info, upravo sam je onemogućio.
 
Pa ne treba da se onemogući. Treba da radi u pozadini, ali da ne prikazuje to na ekranu.
 
Nazad
Vrh Dno