Šta je novo?

Xiaomi 13T/Pro

Kad dođe dođe, nije mi hitno, neću ni primetiti razliku najverovatnije :)
 
Zar deluje da ne znam šta koristim? 🙂
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-01-23-10-24-30-518_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-01-23-10-24-30-518_com.android.settings.jpg
    38.3 KB · Pregleda: 128
Ja sam stavio region Grčka nasumično menjajući države pre nego što se raspričalo za Češku i dobio HyperOS. Sad mi stoji na Grčkoj i dobio sam 1.0.3.0 odavno. Probaj Grčku...
 
Upravo tako, Grčka, samo što ja ne držim na tom regionu. Prebacim, proverim i vratim.
 
Takoðe Elada region, iz A1 tel.
 

Prilozi

  • db6ba224-41ca-418a-b083-88cec0b567f1.jpeg
    db6ba224-41ca-418a-b083-88cec0b567f1.jpeg
    98.4 KB · Pregleda: 96
Zato sto ima zivu estetiku...
 
Pozdrav, jel neko za ovaj model uopšte probao gcam i koji mod za istu? Ako jeste dajte link, da ne nagađamo kako rade i dal rade 😉
 
Je li to onaj sa patreon.com/xiaomieu?
Sa Sourceforge..
Kako ti radi fon na xeu? Baterija, fluidnost?
Fluidnost i vise nego ocekivana..Bez greske radi..Ima izmena i dodataka u odnosu na fabricki...Sto se tice baterije,XEU inace malo vise trosi,to je poznato jos od ranije..Ali nije to toliko alarmantno da sad gledas kako spadaju procenti...Ali oseca se malo jaca potrosnja u odnosu na fabricki rom.
 
Sa Sourceforge..

Fluidnost i vise nego ocekivana..Bez greske radi..Ima izmena i dodataka u odnosu na fabricki...Sto se tice baterije,XEU inace malo vise trosi,to je poznato jos od ranije..Ali nije to toliko alarmantno da sad gledas kako spadaju procenti...Ali oseca se malo jaca potrosnja u odnosu na fabricki rom.
Ima li šta više od opcija?
 
Ima vise opcija, ali nisam poredio jer nisam bio na official.. To ti je kao i obican xeu sto ima vise opcija naspram global ili eu roma..
Uzmi probaj, nista neces izgubiti. Ako ti se bas ne svidja lako ces se vratiti na official.
 
Ima li šta više od opcija?
Ja sam malo uneo zabunu, izvinjavam se.. Uporedio sam ovaj Xeu hyperOS, sa vasim hyperOS koji je na 13t/13t pro telefonima..Moj telefon je 12t pro, sa SD cipsetom, dok vi imate Dimensity, i za te cipove nema romova, barem za sad, mozda se nekad pojavi neki.. MTK specifican za romove..
Moja greska sto nisam obratio paznju a upao sam u diskusiju kao da i ja imam 13t/pro..
 
16% baterije na 2h 40 minuta. Ne znam je li to normalno na ovakvu upotrebu, pri tome je Instagram dobrim delom od 22 minuta dopisivanje. Meni ovo deluje katastrofa, ima li neko savet? Inace je na Hyper-u. Pozdrav
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-01-25-18-15-06-711_com.google.android.apps.wellbeing.jpg
    Screenshot_2024-01-25-18-15-06-711_com.google.android.apps.wellbeing.jpg
    61.2 KB · Pregleda: 41
Nazad
Vrh Dno