Šta je novo?

Xiaomi 13/Pro

Koja je konkretno razlika između 13 pro modela i 13 Ultre pa ultra na oglasima košta 250e više? Sem dve telefoto kamere kod Ultre?
 
Zdravo svima. Pazario sam ovu mašinicu. Koristim desetak dana i zadovoljan sam. Nije baš kao Samsung upeglan softver ali je ok. Veličina taman kako treba. Preporodio sam se kada razgovaram. :)

Zanima me da li je neko našao neki Gcam za HyperOS da radi kako treba? Android 14.
 
Nemam vise X13 ali jedno sto mi je radilo je MGC_8.1.101_A9_GV2b_ENG. Sve ostalo je bugovalo ili cak nije snimalo slike.
 
Nemam vise X13 ali jedno sto mi je radilo je MGC_8.1.101_A9_GV2b_ENG. Sve ostalo je bugovalo ili cak nije snimalo slike.
Nije ti radila jer ocigledno nisi imao dobar settings ili xml. U X13 photography grupi ima odlicna gcam+settings. jedino photo sphere jos nisu sredili, sve drugo rai odlicno.
Zdravo svima. Pazario sam ovu mašinicu. Koristim desetak dana i zadovoljan sam. Nije baš kao Samsung upeglan softver ali je ok. Veličina taman kako treba. Preporodio sam se kada razgovaram. :)

Zanima me da li je neko našao neki Gcam za HyperOS da radi kako treba? Android 14.
Pogledaj u X13 grupi. Ako ne uispes naci, javi pa cu ti postaviti linkove ovde.
 
Nije ti radila jer ocigledno nisi imao dobar settings ili xml. U X13 photography grupi ima odlicna gcam+settings. jedino photo sphere jos nisu sredili, sve drugo rai odlicno.

Pogledaj u X13 grupi. Ako ne uispes naci, javi pa cu ti postaviti linkove ovde.
Ajde molim te daj linkove. Ne vidim je nigde. Gledao sam i na XDA. To je ovde na bench-u?
 
Zavisi koja se verzija i koji settings koristi. Bilo je slucajeva da 90% vremena radi. I onda se desi da li kresa ili ne snimi. Trebalo je traziti adekvatan setting/xml.

Ne pada mi na pamet da testiram. Pogotovo u ovom periodu kada je xiaomi prelazio na android 14. Neke i koje su radile su zakazale pa je trebalo trazit novi setting.

Nemam pametnija posla. Tacno me je ta za**bancija oko kamere vratilo u doba kada su mi kinezi pravili certifikat za symbian da mogu potpisivat aplikacije. Enough said.
 
Koju kameru koristi 13 pro za macro mod? Kad je objekat blizu pa prebaci na macro kameru
 
Pokrijes rukom kamere i vidis u kojoj situaciji telefon koristi koju kameru. Tako sam provalio da je na mojoj običnoj 13 telefon 90% vremena koristio 1x za 3.2x kameru
 
Nazad
Vrh Dno