Šta je novo?

Xiaomi 12T/Pro

Cene lepo pala vec ima da se uzme za od 500 do 550e
 
Danas sam malo pregledao testove 12t pro... Deluje sasvim ok tel, pogotovo za one koji igraju igrice, rashladni sistem je odlicno uradjen i performanse ne opadaju kao kod vecine. Pohvala i za PMW 1920Hz... Jedino sto mi je zapalo za oko je baterija koja ce kao drzati 800 punih ciklusa, a recimo Oneplus 10t 1600 ciklusa, uz jos brze punjenje. Kome se ne zuri, verovatno ce pasti cena na <450e do kraja proleca.
 


:cool::cool::cool:
 
Sad ce padobranci da upadnu sa komentarima tipa "nista mu ne znaci spoljna sminka kad je iznutra poluproizvod"...😄
 
Bice,bice..A kad krenu Custom romcici,to ce biti prava pricica..😁
 
Ma dobar je ovo telefon,nema sta,salu na stranu..Kome ne smeta Miui,koga ne zanima da menja romove i zsdovoljan je fabrickim.Ovo je top telefon za njega.
Jednu manu nisam mu nasao za sve ov9 vreme od kako ga imam.Ali i dalje me bode u oci fabricki rom,setapovanje telefona kao sto sam navikao na custom romovima..I najvise sto mi smeta su virtuelni dugmici koje moram koristiti (a ne mogu ih gledati ocima) zbog Nove i setapa telefona,velicine ikona,samih ikona koje koristim na svakom telefonu..Eto to je nesto sto mi najvise smeta sto nemam full gestures sa Novom.
 
@Pavell
Kakav mu je zum, recimo 3x, 4x? Jesu li takve fotografije upotrebljive i uporedive sa bazicnim 3x telefoto kamerama, kao npr. u Samsung FE modelima? Na primerima na internetu ne mogu da steknem dovoljno dobar utisak...
I drugo pitanje: kakva je vidljivost ekrana na suncu?🙂 Tu sam naleteo na razlicita misljenja na netu...
 
Flesno sam Elite Rom,videcemo kako se ponasa u narednim danima..Vidim da ima isti rom sa Android 13,mozda se prebacim ovih dana na njega..
@Migrant ,nisam merodavan da komentarisem o slikama..Mozda se nadje neko drugi..
Sto se tice vidljivosti na suncu,dobra je..Rekao bih da je bolja nego na Poco F3..Lepo se vidi sve kad se pojaca na max.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-01-01-23-43-59-338_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-01-01-23-43-59-338_com.android.settings.jpg
    58.5 KB · Pregleda: 97
Prebacio sam se na Miui 14,Android 13..
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-01-07-18-18-49-322_com.android.settings_1.jpg
    Screenshot_2023-01-07-18-18-49-322_com.android.settings_1.jpg
    62.7 KB · Pregleda: 76
Edit:Zanimljiv detalj sto moze da se spusti na 90hz osvezenje.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-01-08-00-03-12-536_com.xiaomi.misettings.jpg
    Screenshot_2023-01-08-00-03-12-536_com.xiaomi.misettings.jpg
    63.8 KB · Pregleda: 70
Kako su spori sa azuriranjima,caletu uzeo Vivo y35...znaci mob je oko 300 evra i juce mu azurirao na Android 13...a ja za ovaj moj jos cekam...a ovaj duplo skuplji...
 
Ako je telefon od operatera onda i ne očekuj uskoro. 😬 Koliko sam upoznat EEA je izašao za seriju 12.
Ne bih ja ni puštao update na A13 bez MIUI14 iskreno.
 
Ko zna kad ce azuriranje,prebaci se barem na EEU official.
 
Ja sam dobio na 12 Lite A13 pre par nedelja, A1 mreža
 
Presao na XEU,Miui 14,A13..
Ako je neko hteo da flesne onaj Eliterom A14,da ne radi to.Problemi sa gubitkom mreze,ne primaju se pozivi,poruke,telefon pokazuje da nema sim kartice i nema daljeg koriscenja telefona jer vraca u twrp.Probao sa Format Data,medjutim telefon radi neko vreme tipa 3h i opet krece sa problemima koje sam naveo.Verovatno ga nisu ispeglali kako treba.Sad cu videti kako radi XEU,mislim da bi on trebao raditi kako treba.
 

Prilozi

  • IMG_20230109_023546.jpg
    IMG_20230109_023546.jpg
    70 KB · Pregleda: 31
Ovo skoro premium mob,a od azuriranja mi traga ni glasa...haos...nikad vise Xiaomi
 
Sad i ti poceo pljuckanje po Somiju..😀
Imas telefone iz Xiaomi familije koji su dobili Miui 14,A13..Dobice i ovaj,polako..
 
Nikad mi se nije svidjao njihov poslovni sistem,nigde veze...izbacuju modela Boga oca,ko na mrtvu kobilu...azuriranja sistema gde slabiji modeli dobiju pre nekih jacih...vala pravi su kinezi,ko na pijaci,ko cigani
 
Iz teme 12/12x..Stigao Miui 14 za Xiaomi 12,za 12x jos nije,a kad su izasli telefoni...Sto ne predjes na Xeu,odavno je vec Miui 14,A13...Samo srce bateriju kao lud..Ja pobegao na EliteRom A12,odlican romcic sa dugom baterijom,kad se uporedi i global rom,i mix i eeu.Ja cu verovatno preci na EEU cim izadje A13,pod uslovom da je baterija dobra..Ako ne,ostajem na ovom dok ne izbace custom romove..
Sto se tice custom romova,iskupljaju pare za Deva koji vec radi Evox rom za Mi9t pro,da bi covek kupio 12t pro.Mada jos uvek nije pusten Source Code od strane Xiaomija.
 
Nekad je bolje ne ažurirati telefon, nebitno da li je Xiaomi ili Samsung. Srede 2 stvari zeznu 4.
Ako telefon dobro radi ne pipajte ništa. Ja Mi 10 nisam ažurirao 8 meseci kad sam ubo perfektnu verziju roma. Sad S22 Ultra neću ažurirati sigurno do A14 (ako se zadrži toliko kod mene).
 
Iz teme 12/12x..Stigao Miui 14 za Xiaomi 12,za 12x jos nije,a kad su izasli telefoni...Sto ne predjes na Xeu,odavno je vec Miui 14,A13...Samo srce bateriju kao lud..Ja pobegao na EliteRom A12,odlican romcic sa dugom baterijom,kad se uporedi i global rom,i mix i eeu.Ja cu verovatno preci na EEU cim izadje A13,pod uslovom da je baterija dobra..Ako ne,ostajem na ovom dok ne izbace custom romove..
Sto se tice custom romova,iskupljaju pare za Deva koji vec radi Evox rom za Mi9t pro,da bi covek kupio 12t pro.Mada jos uvek nije pusten Source Code od strane Xiaomija.
Jel to isti onaj sto su se za njega skupljale pare da kupi Mi 10? Ili koji je vec telefon trebao da kupi pa da uradi krsten rom.
 
Nazad
Vrh Dno