Šta je novo?

Xiaomi 12 / 12X / 12 Pro / 12 Ultra

@sasa79 Код мене ради, LG tv, VOX АС, и мини ДЗ од СББ-а... Провери камером од другог телефона да ли ти ради IR, да ли баца сноп.
 
Poslednja izmena:
@sasa79 Код мене ради, LG tv, VOX АС, и мини ДЗ од СББ-а... Провери камером од другог телефона да ли ти ради IR, да ли баца сноп.
Klima radi, posle force stop aplikacije, televizori i dalje ne😁😁😁. Ali dobro, bar znam da telefon radi.
 
Пробај Cisco или Skyworth, ако и пронађеш може се десити да су команде мало измешане.
 
Poslednja izmena:
Hvala, radi kao Cisco, jesu neke komande izmesane... Strelica ka dole ne radi npr.
 
Naravno. Inače retko koristim, ali sad sam upalio LG TV i Samsung klimu, i ugasio. :)
 
Kakva je baterija na 12 pro ? Može li izgurati dan ?
U suštini može, zavisi samo šta radiš, meni izgura od 7 - 20h. Tada ako vidim da ću biti i dalje van kuće, dopunim ga malo i fercera do kasno u noć. Meni je svaki telefon tako, sitna su odstupanja.

1-2h razgovora
Mnogo vibera,WA...
3 mail sync
Par slika
Malo socijalne mreže, poput Ig,Te,Fb..
Osvetljenje na 70%
4G stalno bez wi-fi
 
To i nije toliko loše kao što kude bateriju 🙂
Meni otpilike na pola dana bude ukljucen ekran 2 sata tako da kontam da bi mozda i izgurao ceo dan
A kako si zadovoljan baterijom?
 
Pa ovo je to što sam ti napisao, kažem to je negde prosek kako su mi i svi drugi telefoni, tj. baterija držale u toku dana. Da bih voleo da mogu da budem siguran da će da izdrži još malo uz takvo korišćenje , pa sigurno da da, ali i ovako nije smak sveta, imajuci u vidu da relativno brzo može da sa 20% dodjes do 60,70,80 i opet budeš miran..
 
Dajte preporuku za MHL adapter.
 
Društvo, izvinjavam se što upadam ovako , nenajavljeno.
LM, imam Xiaomi Mi10T Pro.
Pošto se kineska bagra nešto izdelila na Mi i Xiaomi ogranke, može li mi neko reći koji je naslednik mog Xiaomi Mi10T pro modela?
Manimo se priča o sporom punjenju kod iPhone telefona i o refhresh rate od 140Hz kod mog telefona..kada sve saberem..Xiaomi šije iPhone u bar ta dva sagmenta..
Dakle..kako se sada zove fuck'n Mi serija kod Xiaoni-a ?
 
Trenutno nijedan nije vredan pomena. Čekamo seriju 13.
 
Društvo, izvinjavam se što upadam ovako , nenajavljeno.
LM, imam Xiaomi Mi10T Pro.
Pošto se kineska bagra nešto izdelila na Mi i Xiaomi ogranke, može li mi neko reći koji je naslednik mog Xiaomi Mi10T pro modela?
Manimo se priča o sporom punjenju kod iPhone telefona i o refhresh rate od 140Hz kod mog telefona..kada sve saberem..Xiaomi šije iPhone u bar ta dva sagmenta..
Dakle..kako se sada zove fuck'n Mi serija kod Xiaoni-a ?
Sad je to Xiaomi (bez Mi) serija. Npr. Xiaomi 12, 12pro, 12x...
 
Jel se uklapa od nekog drugog telefona zaštitna folija(ili staklo) za 12 pro?
Da zbudzim nesto dok ne dođe sa alija :)
 
Sa A1 sajta a posle vidim i na oficijelno sajtu
 

Prilozi

  • Screenshot_20221107_183006_com.android.chrome.png
    Screenshot_20221107_183006_com.android.chrome.png
    401.1 KB · Pregleda: 36
Kad pre. Meni još originalna iz marta. Nije da se ne vidi, more ju je unakazilo, pesak, ali baš me mrzi da lepim staklo, ali spremno je.
 
Da li još neko ima problema sa spikerfonom? Potpuno je neupotrebljiv, sagovornik me bolje čuje kada ga isključim
 
Ja nemam, radi okej.
Jedno polu glupo pitanje, kad nije uključena max brzina punjena(120w) sa kojom brzinom ga puni? 12 pro
 
Da li postoji opcija za always on display da se automatski uključuje kada pristigne neka nova notifikacija?
 
Da se nadovežem gore na daljinski, kod mene neće ni na Hisense tv ni na Fox-u.
Na oba tv je SBB kablovska, proverio preko kamere IR svetli lampica
 
Nazad
Vrh Dno