Šta je novo?

Xiaomi 11T / 11T Pro

Колико видим сада је на акцији у Гигатрону по цени од 44999 динара.
 
Je l' to bila neka akcija samo u razmaku od nekoliko sati kao što nekad znaju? 😁

Trenutno su ove cene
1640367813893.png
 
Пар дана била акција до пре пар сати, цене враћене на старо.
 
Ja sam kupio nov juče sa nalepnicom bez garancije za 330e. 11T 8/128, lik dobio u nagradnoj igri. Uzeo sam ga da vidim oce li se devojci dopasti, ona ima A71 ali poceo je da zeza napolju sad kadcje hladno gasi joj se... Uglavnom ne svidja se ni njoj a ni ja sebi necu ostaviti. Jednostavno, izigrao sam se danas na njemu i ne vidim razlog zasto bih se vracao na MIUI. Monotonija od sistema, koristim mesec i po dana OnePlus i juce prvi put u tih mesec i po dana pocela da mi kasne obavestenja... Naravno na 11T, a na OnePlus Nord neman tih problema uopste. Fuj od OS-a...
 
Koristi li neko neki GCam, sa settingom, za 11t pro, a da je stabilan i da valja cemu?
 
Reklamirao sam Xiaomi Mi 11 Lite 4g zbog senzora otiska prsta koji se pokvario i razmišljam da kupim Xiaomi 11T da li se isplati prelaziti na ovaj model uz malu doplatu ili uzeti 11 Lite NE
 
11T je sada 45000 din. na akciji. Da li se isplati prelaziti sa Mi9 ?
I da li je ispravljen bag sa gornjim zvucnikom prilikom poziva?
 
Ne znam za bug, ja ga nisam imao dok sa posedovao telefon. Isplati se preci sa Mi9, ali ono ni Mi9 nije za bacanje. Dvoje kolega ga imaju, prezadovoljni su i dalje posle 2 godine.
 
I ja sam prezadovoljan, jedino razmisljam o zameni zbog slabije baterije.
 
Ja isto imam mi 9 i razmisljam se da li uzeti 11t pro ili sacekati realme gt 2 pro???
 
Doci ce u Evropu 100%, samo se ne zna tacan datum. Osim "soon" i "very soon" nista drugo nije receno.
 
I dalje nije rešen bug sa videom kod uploada na twitter, zna li neko rešenje?
 
Evo nekoliko utisaka nakon par dana korišćenja MIUI 13 na 11T Pro:

Za sada ne primećujem neke ozbiljne promene (mada sam veoma nezahtevan korisnik), ali izgled interfejsa je definitivno upeglan u odnosu na 12.5. To najviše primetim po ikonama i oznakama u gornjem desnom uglu ekrana. Do sada je npr. oznaka za 4G bila nekako muljava i slabo se videla, a sada je mnogo jasnije vidljiva. Takođe, doživljaj kretanja kroz interfejs mi takođe deluje upeglanije i fluidnije (mada se možda samo tripujem :D).

Od ažuriranja mi je volšebno proradio VoLTE, iako nisam podneo nikakav zvanični zahtev za aktiviranje (A1 je mreža), već je samo uključena opcija da se koristi VoLTE (koja je bila uključena i pre ažuriranja, ali nije radio). Mislio sam da je neka greška, ali testirao sam sa više poziva, definitivno više ne prebacuje na 3G.
 
Zar VoLTE radi na Xiaomi uredjajima?Skoro bio u A1 i Telenor,kao odgovor dobio da radi na Samsung,Motorola i Huawei,naravno Iphone telefonima..
 
Pazi,ja sam ih kontaktirao na Twiteru,oni mi aktivirali VoLTE,ali dzaba kad telefon ne podrzava to,bez obzira sto imas u telefonu opciju za VoLTE..Sem ovih nabrojanih telefona koji podrzavaju to..Plus sto VoLTE radi ako pozivas drugu osobu koja isto ima aktiviran VoLTE..Uslov i sam aparat.
 
Pazi,ja sam ih kontaktirao na Twiteru,oni mi aktivirali VoLTE,ali dzaba kad telefon ne podrzava to,bez obzira sto imas u telefonu opciju za VoLTE..Sem ovih nabrojanih telefona koji podrzavaju to..Plus sto VoLTE radi ako pozivas drugu osobu koja isto ima aktiviran VoLTE..Uslov i sam aparat.
VoLTE sigurno radi, napisah gore, testirao sam na nekoliko poziva i više ne prebacuje na 3G (evo baš malopre sam opet probao). Takođe, veza se vidno brže uspostavlja. Promenu u kvalitetu zvuka nisam primetio.
 
@psihodel ,Prvo moras da aktiviras VoLTE u paketu,kod svog provajdera,posle toga aktiviras opciju VoLTE u telefonu.I sve to ce raditi ako imas odredjen model telefona,i ako i pozvana osoba ima aktivnu uslugu VoLTE...Nista ti ne znaci jednosmeran aktivan VoLTE i ako imas Samsungu,Huaweju ili Iphonu...Raspitaj se malo kako funkcionise ta usluga..Idi sutra u A1,videces sta ce ti reci..I ja imam Xiaomi,ali na zalost VoLTE na njima jos uvek nije produktivan..Aktiviran mi je VoLTE u paketu,ali nista od toga nemam...
 
@psihodel ,Prvo moras da aktiviras VoLTE u paketu,kod svog provajdera,posle toga aktiviras opciju VoLTE u telefonu.I sve to ce raditi ako imas odredjen model telefona,i ako i pozvana osoba ima aktivnu uslugu VoLTE...Nista ti ne znaci jednosmeran aktivan VoLTE i ako imas Samsungu,Huaweju ili Iphonu...Raspitaj se malo kako funkcionise ta usluga..Idi sutra u A1,videces sta ce ti reci..I ja imam Xiaomi,ali na zalost VoLTE na njima jos uvek nije produktivan..Aktiviran mi je VoLTE u paketu,ali nista od toga nemam...

Baci pogled iznad.

Sve razumem za to da treba da se aktivira inače, zato sam i napisao da sam mislio da je neka greška, ali definitivno je aktivirano i radi, ista ikona "VoLTE" kao u linkovanom postu mi se prikazuje u gornjem desnom uglu ekrana (a pre ažuriranja je nije bilo).
 
На 11Т још ми није стигао Андроид 12, јутрос контактирао Теленор да ми пусте VoLTE, могуће је да са Андроидом 12 активира аутоматски ко ће га знати.
 

Prilozi

  • IMG_20220224_133620.jpg
    IMG_20220224_133620.jpg
    114.3 KB · Pregleda: 29
Evo nekoliko utisaka nakon par dana korišćenja MIUI 13 na 11T Pro:

Za sada ne primećujem neke ozbiljne promene (mada sam veoma nezahtevan korisnik), ali izgled interfejsa je definitivno upeglan u odnosu na 12.5. To najviše primetim po ikonama i oznakama u gornjem desnom uglu ekrana. Do sada je npr. oznaka za 4G bila nekako muljava i slabo se videla, a sada je mnogo jasnije vidljiva. Takođe, doživljaj kretanja kroz interfejs mi takođe deluje upeglanije i fluidnije (mada se možda samo tripujem :D).

Od ažuriranja mi je volšebno proradio VoLTE, iako nisam podneo nikakav zvanični zahtev za aktiviranje (A1 je mreža), već je samo uključena opcija da se koristi VoLTE (koja je bila uključena i pre ažuriranja, ali nije radio). Mislio sam da je neka greška, ali testirao sam sa više poziva, definitivno više ne prebacuje na 3G.
Da se nadovežem, najviše se primeti razlika u samim animacijama UIa, fluidnije deluju i imam utisak da je odziv prilikom kretanja kroz drawer daleko bolji no ranije(mada je i ranije bio fluidniji od poco f1, poco x3 pro i honor 20).

Ako je bilo promena u nekim aplikacijama, tipa kamera, ne primećujem ih.

Za razliku od kolege, meni VoLTE nije aktiviran samim ažuriranjem(takođe je u pitanju A1).
 
Sta se dešava sa cenom ovog modela drastično je pala?, Pricam za 11t, kakva su Vam iskustva ps da li se isplati preci sa poco f3
 
Sta se dešava sa cenom ovog modela drastično je pala?, Pricam za 11t, kakva su Vam iskustva ps da li se isplati preci sa poco f3
Telefon ulazi u 5 mesec postojanja, a trziste uveliko iscekuje novu 12icu, pa... Ja sam ubo model od 256gb za 45k. Sto se utisaka tice, kod mene su uglavnom pozitivni. Ono na cemu bih zamerio 11T su trajanje baterije kada je 120hz ukljuceno i proximity senzor koji zna da se aktivira na 15ak cm od lica (u mracnijem okruzenju doduse). Prelazak sa F3 ti ne bih preporucio, jer ima uglavnom sve sto ima i 11T. Razlike su jedino u dve stavke: baterija - bolja na F3 i kamera - bolja na 11T.
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna posto vidim dosta oglasa da su ljudi uzimali preko mreze pa imaju 2 god garancije mts, telenor, a1 ko priznaje garanciju ako kupim od nekog sa mreze a garancija se ne vodi na moje ime u slucaju kvara da ga ja mogu odneti?
 
Kada se moze ocekivati MIUI 13 za 11T global? Koliko vidim trenutno je beta verzija ili ?
 
Nazad
Vrh Dno