Šta je novo?

Xbox Series X / S

Upravo! Nije Microsoft slučajno napravio ovakvu konzolu, tačno su gađali ljude poput mene koji igraju jednu, dve igre mesečno. 😂
 
Jel ima neko od "vozaca" koji koristi Xbox S?
Ja polude dok ne nadjem krsteni volan?
Narucio G923 iz jedne radnje,oni mi posalju verziju za PS.Vrate mi novac.
Sada uzmem neki Seaborg 400.ubedjuju me da radi na svim verzijama Xbox
Dodjem kuci.ni makac.Klasican usb id volana do konzole.papucice spojene takozvanim fon jackom.ali nikako da ga prepozna ni jedna igra
F1.DIRT.WRC
Ima li neko predlog ili savet sta i kako ovo eadi ako uopste radi na S konzoli?
A što ne bi radio onaj stari Thrustmaster Ferrari koji radi još od prvog 'one' xboxa? Meni je radio i na One i na One X. Series X imam od početka novembra, ali nisam probao volan, ne verujem da ima neku 'blokadu'..
 
Koja su vasa ocekivanja od E3 konferencije? Ja najvise cekam da prikazu Starfield, Elden Ring, Fable, Indiana Jones, Perfect Dark i Stalker, e sad sta ce stvarno prikazati to cemo videti. A ako objave BF VI za Game pass day one to ce biti ludnica pogotovo sto se vracaju modernom ratovanju, zesce smaraju svetski ratovi, CoD pogodio sa MW samo tako, brutalna grafika uz dobro napucavanje, tako da se nadam da ce i BF pokidati. SX pada do kraja godine to je neminovnost 😎
 
Za BF6 cemo videti sta i kako 9og a mozda pokazu jos nesto i na E3 mada je to samo par dana kasnije.
Dolazi i TakeTwo a red je da se sazna nesto novo za GTAV E&E pa ce biti zanimljivo njih ispratiti.
 
Evo lepo uputstvo za kupovinu na Argentinskom Store-u:
 
Lepo objašnjeno, ali nadam se da neću morati niđe iz SAD. :D
 
Neces morati, al kad su popusti na Argentinskom storu i kad vidis te cene koje su blago recene smesne, tesko ces odbiti :)
 
Neces morati, al kad su popusti na Argentinskom storu i kad vidis te cene koje su blago recene smesne, tesko ces odbiti :)
Ko zna, možda padnem u iskušenje. :)

Najviše bih voleo da napokon dođu kod nas i da se više ne ciganišemo sa tuđim storovima. Jebote, 2021. godina... Kad bi spojili celo EX YU tržište, sigurno bi bilo dovoljno ljudi za jedan zajednički store.
 
Argentinaa zakon. Uzeo Resident evil 1 i 0 bundle za 400 kinti, kod Amera 30 dolara.
Krivo mi sto nisam uhvatio Crash popust bio neki neljudski
 
Vidim konačno da ima X da se uzme po nekoj koliko toliko normalnoj cijeni - 599 EUR na KP ?

Kakav je sa aspekta kvarova, bilo je koliko mi se čini i na forumu jedan alučaj gdje je crkao posle par dana... ?
 
Ko zna, možda padnem u iskušenje. :)

Najviše bih voleo da napokon dođu kod nas i da se više ne ciganišemo sa tuđim storovima. Jebote, 2021. godina... Kad bi spojili celo EX YU tržište, sigurno bi bilo dovoljno ljudi za jedan zajednički store.
Iskreno, meni više odgovara ova situacija sada, em prolazim povoljno sa igrama, em uvek mogu da "selim" konzolu iz regiona u region i uzimam igru tamo gde je najpovoljnija. Pitanje je da li bismo imali takvu privilegiju u slučaju da otvore naš Store, plus bi cene sigurno bile "prave evropske". Za ovih 5+ godina na Xboxu ni u jednom trenutku nisam osetio da mi fali srpski Store.

Milina je rešena kupovina.
 
Je l' je izvodljivo da mi neko "iz" Argentine kupi igru kao poklon, meni koji sam SAD, a da ja to redeem-ujem bez VPN-a?
 
Ko zna, možda padnem u iskušenje. :)

Najviše bih voleo da napokon dođu kod nas i da se više ne ciganišemo sa tuđim storovima. Jebote, 2021. godina... Kad bi spojili celo EX YU tržište, sigurno bi bilo dovoljno ljudi za jedan zajednički store.
Izgleda da će ti se ostvariti želja;
 
🙏🏻🙏🏻🙏🏻
 
Evo lepo uputstvo za kupovinu na Argentinskom Store-u:
Meni ovo ne radi prijavljuje mi gresku. Podesio sam xbox na Argentinu.Nece izbaci mi ovpo vidi sliku
 

Prilozi

  • IMG20210609062030.jpg
    IMG20210609062030.jpg
    209 KB · Pregleda: 29
Šta je po vama bolje uzeti Xbox One X ili Series S? One X je jeftiniji po oglasima, polovan naravno. Da li se isplati ta razlika od nekih 100e za Series S?
 
Hvala! Ovo bi mi bio prvi Xbox tako da nemam mnogo iskustva. Uzeo bih game pass za igrice. Znam da je One X reklamiran kao najjača konzola ever kad je izašao a opet svidja mi se brzina kojom Series S učitava igrice.
 
Meni ovo ne radi prijavljuje mi gresku. Podesio sam xbox na Argentinu.Nece izbaci mi ovpo vidi sliku
I ja sam imao taj problem. Resio sam tako sto sam napravio drugi nalog pa sa tog poslao kao gift. Kad redeemujes kod moras vpn da palis. Imas sve to tu u uputstvu sto je Markic okacio
 
Čoveče, koliko novih ljudi su privukli Series S-om. Uspela im je misija. :)
 
Ja se odjavljujem sa teme. Prodao sam kolegi sa foruma. Nije mi legla, ok radi sve skroz dobra spravica, ali više vremena sam proveo listajuci gamepass i store nego što sam igrao 😂
 
I meni je sa xpassa malo igara leglo. Presao RE7, The walking dead, A plague tale, danas presao re 1 i krenuo re zero. Instalirao fifu, nba, doom ali samo stoji, jednom nisam usao
 
Meni je jako mrsava ta game pass lista..
Ali dobro, sigurno da ima ljudi kojima je OK
 
Još uvjek mi nije najjasnija ta stvar oko gamepass-a? U suštini, jedino klasičnom kupovinom (u digitalnom ili fizičkom obliku) imaš igru "za vazda", dok u slučaju gamepass-a igre bukvalno dođu i odu, igraš što je u tom trenutku u ponudi?
 
Pa klasicno iznajmljivanje dostupnih igara na meseca dana. Isto kao Origin Access i Uplay+.

Sta tu ima da bude nejasno... :)
 
Ili kao Netflix, imaš katalog, nešto ostaje zauvek, kao što Netflix Original produkcija ostaje, tako ostaju i Xbox Studios igre, a nešto se izbacuje nakon određenog vremena, kao recimo što Netflix izbacuje iz kataloga neke starije serije tuđe produkcije, blokbastere...
 
To me interesovalo, igre by Microsoft su uvjek dostupne ? Dostupne su retroaktivno sve ili samo one koje se pojave od momenta aktivacije gamepass-a ?
 
Kad aktiviraš GP dostupne su ti one koje su dostupne svima trenutno. :D
 
Nazad
Vrh Dno