Šta je novo?

Xbox Series X / S

Sad je 9000din cak :)
Poludeli su generalni i sony i ms sa cenama periferija a i igrama.
 
I plus još jedno 2-3k ko hoće onaj charging kit :( kao da to nosi mogli da uključe uz kontroler...
 
Zato turski game pass i jeftiniji kontroler :smoke:
 
Haha pa da, ja sam eto na xbox dzojped dao 14.500 sa pratecim delovima (charging kit i xbox wireless adapter) *mjau**mjau**mjau* pola cene Ps4 za koliko sam prodao. Popizdeo sam i na Ms i na sve sto su namerno ubangavili to sa Bt podrskom i sto ne radi kako treba,pa sam zato dodatno uzeo jos adapter
 
Za 45e si nasao dzoj za XSX?
 
Xsx joypad najjeftinije sto sam nasao na KP je nekih 65 evra , kad pogledam cenu plus dostava I godinu dana garancije nasuprot besplatne dostave I 2 godine garancije nisam se premisljao ni sekunde
 
Stigao joypad. Ažurirao firmware. Večeras idemo u co op. Zvao win win. Odradio 14.11. xbox preorder. Kažu da stiže od dobavljača ove nedelje. Uzeću ga *mjau**mjau**mjau*. 2 godine garancije 65000.... valjda će realizovati garanciju ako nešto crkne. Evo malo poredjenja sa xbox one s padom.

*mjau**mjau**mjau* u emiratima sam kupovao ds4 i xbox s joypadove za ispod 30e kad je Ramadan. Da sam znao da ču ovaj platiti 65e posle 4 godine, uzeo bih još jedan s za te pare. Ovo sam svakako uzeo za igranje lego igara sa malim...
 

Prilozi

  • IMG_20201116_194407.jpg
    IMG_20201116_194407.jpg
    1,006.1 KB · Pregleda: 169
  • IMG_20201116_194210.jpg
    IMG_20201116_194210.jpg
    1,014.2 KB · Pregleda: 147
  • IMG_20201116_192757.jpg
    IMG_20201116_192757.jpg
    809.5 KB · Pregleda: 143
  • IMG_20201116_192540.jpg
    IMG_20201116_192540.jpg
    823.3 KB · Pregleda: 139
  • IMG_20201116_192755.jpg
    IMG_20201116_192755.jpg
    863.4 KB · Pregleda: 135
To se meni desilo na daljincu od tv-a: bio je kontakt plus i minus voda sa jedne strane. Ispao je metalni navoj iz plasticnog lezistani dotakao susedni, baterije su bile vrele...
 
Ja sam sad kontaktirao console maniju. Čekam da vidi, pa da vidim kakva je procedura...
 
Ima na reditu. Mali kondezator je mrtav. Serijska greška. Videćemo sad kako ide reklamacija kod madjara iz prve ruke
 
I jel zna neko na kraju ko je generalni uvoznik? Sta se desava sa ComputerLand-om, kada stize druga tura?
 
^ Uvoznik je Iris Mega.
 
Samo da kazem koga zanima XSX dzoj i koriscenje na kompu. Uzeo sam wireless adapter i tek ovde ga vidi kao pravi Xinput dzoj i sa redovnim nazivom, u xbox app ga uredno vidi i moze se konfigurisati isto kao i kad je na kabelu. Kad je bio prikopcan preko BT nije moglo i preko BT ga je video kao genericki dzoj i na steamu nije dobro radio, prepoznavao je Xone controller i video jos jedan genericki i tu je nastala zbrka. Sad i steam ga lepo vidi i sve radi perfektno., samo sto me ovo cudo jos 3000din kostalo :smash: bolje da sam ostao na DS4
 
Samo da kazem koga zanima XSX dzoj i koriscenje na kompu. Uzeo sam wireless adapter i tek ovde ga vidi kao pravi Xinput dzoj i sa redovnim nazivom, u xbox app ga uredno vidi i moze se konfigurisati isto kao i kad je na kabelu. Kad je bio prikopcan preko BT nije moglo i preko BT ga je video kao genericki dzoj i na steamu nije dobro radio, prepoznavao je Xone controller i video jos jedan genericki i tu je nastala zbrka. Sad i steam ga lepo vidi i sve radi perfektno., samo sto me ovo cudo jos 3000din kostalo :smash: bolje da sam ostao na DS4
Imam xbox one controller i wifi adapter za isti na pc, da li xbox series x controller radi sa istim wifi adapterom na pc ili treba novi.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Moze link do modela kao I gde si pazario , moze I na PM .
 
Imam xbox one controller i wifi adapter za isti na pc, da li xbox series x controller radi sa istim wifi adapterom na pc ili treba novi.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Jel imas onaj stariji model adaptera, sto je glomazan u pm ili ovaj manji noviji sto je izasao cini mi se 2018.god? Mislim da su isti, da jedino ovaj noviji podrzava 8 dzojpeda a stariji 4 ali ne mogu sa sigurnoscu reci da stariji radi sa XSX dzojem jer nemam pojma stvarno. Moj je ovaj noviji mali

@Copyright
Mene pitas za adapter?


Edit: Copyright imas pM
 
Poslednja izmena:
Jel imas onaj stariji model adaptera, sto je glomazan u pm ili ovaj manji noviji sto je izasao cini mi se 2018.god? Mislim da su isti, da jedino ovaj noviji podrzava 8 dzojpeda a stariji 4 ali ne mogu sa sigurnoscu reci da stariji radi sa XSX dzojem jer nemam pojma stvarno. Moj je ovaj noviji mali

@Copyright
Mene pitas za adapter?


Edit: Copyright imas pM
Imam mali znaci radice . Hvala na info.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Vratio mi se kontroler sa reklamacije. Dečko je odradio rekalamciju za dva dana. Dobio sam nov. Svaka čast consolemaniji sa kupujem prodajem.
 
Na koju goru da napravim gamepass da mi dozvoli da koristim kodove za isti koje sam dobio uz joypadove? Napravio sam na HU, ali pretpostavljam da treba i komp da bude podešen na HU time zonu ili ne? Hajde stari xboxsaši dajte objašnjenje ili link. Hvala
 
Ja mislim da uopšte nije potrebno stavljati državu na Mađarska. Ja sam sa One S iz Mađarske dobio kodove za Live Gold, i normalno ih reedemovao na USA nalogu.

Svakako probaj sa svojim nalogom na trenutnoj državi, ništa nećeš izgubiti, ako ne radi, onda stavi na HU.



Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Na koju goru da napravim gamepass da mi dozvoli da koristim kodove za isti koje sam dobio uz joypadove? Napravio sam na HU, ali pretpostavljam da treba i komp da bude podešen na HU time zonu ili ne? Hajde stari xboxsaši dajte objašnjenje ili link. Hvala
Meni je bez problema prihvatilo kod za 14 dana Ultimate koji sam dobio uz kontroler .
 
Evo ovako. Meni traži VPN konekciju. Imam nord 2 godine, pa ajde, ali i to treba uračunati u cenu. Onda treba se povezati i aktivirati igru. Halo izbacuje grešku, a treba da je pick an install varijanta. WIndows legalan, sve ažuirano. Hvala na Gamepassu 14 dana uz joypadove. Toliko su ga zakomplikovali da 50% ljudi neće moći na PCu da se snajde. Odustajem od serije x i glomaznog i komplikovanog game passa. Dok ne olakšaju igranje, od mene neće videti ni dinar. Inače Srbija nije podržana zemlja, pa se kod nas ne može ni aktivirati.. Pravio sam nalog na madjarksu.
 

Prilozi

  • halo.PNG
    halo.PNG
    47.9 KB · Pregleda: 108
Samo stavis PC da ti region bude USA i reedem kod na windows store, meni tako prolazile i igre i gamepass.
 
To je ok kada ne koristiš komp za posao i možeš da švrljaš po regionima. Nema veze, šta da se radi.. Hvala svima
 
E sad nesto sam citao da na konzoli kada stavis aljasku da prolaze i nase kartice za gamepass ali to ne mogu da proverim jos, nema konzole
 
Nazad
Vrh Dno