Šta je novo?

Xbox Series X / S

To je dobra cena. Može li neko sa Turskim nalogom da mi uzme Forza Horizon 5 Premium Edition i pošalje kao poklon? Uplaćujem odmah na račun koliko treba. Nemam konzolu, tako da ne mogu da kupim sam. Igrao bih je na PC.
 
Ja imam samo argentinski, a tamo je premium 8000, a deluxe 6299, inače bih ti rado pazario
 
Nikakav problem. Hvala ti u svakom slučaju, @renne!
 
Da li ima neko ko bi dao nba2k22 u zamenu za sve ove igre: Assassins creed odyssey ultimate edition, Assassins creed unity, Assassins creed 3 remastered, Bioshock collection, Destiny 2, Mortal kombat 11, Remnant from the ashes, Titanfall 2, Path of exile, Nba2k20, Fifa20... Bukvalno igram samo nba i fifu, pa mi ovo sve visak.
I jos ima desetak igra uzetih uz gold.
 
Kako se otvara nalog preko Turske? Vidim da traze postansku adresu, jel moze neka random turska adresa?
 
pa nađeš neku stvarnu adresu na gmaps, neki hotel, benzinsku pumpu, nešto slično
 
Uzeo gamepass ultimatelzimate za 3500 preko KP. Promenio adresu. Mislim da je super za te novce
 
@Corvus Corax - postoji xbox-now kanal na discordu gde ljudi trguju sa gift igrama iz Argentine i Turske. Mozes da napises sta te zanima i onda da dobijes ponude za igre.

Ponude su obicno 10tak evra vece nego sto cu cene u prodavnici ali je i dalje velika usteda u odnosu na kupovinu u US ili evropskom Store-u
 
@Aragorn Znam za kanal. Uzeo sam FH4 tamo. Par puta sam postavljao zahtev za FH5, ali se niko nije javljao. Zato sam pitao ovde, mislio sam da će biti lakše. Kad ono, međutim. 😃 Nema veze, nije hitno. Hvala ti svakako na predlogu.
 
Jel konverzija live gold u GPU jos uvek funkcionise?
 
@Corvus Corax
Ako ti nije kasno, ja mogu u Utorak da uzmem.
@Mystique023 Imaš za oko 3000 na arg store, akcija traje još 10ak dana. Mislim da je i to mnogo, al' ako igraš samo to, što da ne.
 
Uzeo gamepass ultimatelzimate za 3500 preko KP. Promenio adresu. Mislim da je super za te novce
~4300 RSD, 36 meseci GPU kod. Pretpostavljam da je za argentinski region jer su svi kodovi koje uzimam od kineza za Argentinu. Ali ga necu uzimati dok se ne snadjem za konzolu. Do tad pakujem igre na nalog i cekam. Vidim da se suska da MS sprema jos jacu verziju Series X ali to nece skoro, bar do 2023.
 
Druže, gde ima GPU 3 godine za 4300 dinara? Može i na PM ako je ovde zabranjeno reklamiranje.
Ovih dana mi stiže Series S pa bih klincu uplatio odmah GPU.
 
Kinezi prodaju na taobao ~260 juana 3 godine. Ali kazem, pretpostavljam da je za argentinski region jer su im kodovi za XBox igre za Argentinu. Ako imas nekoga u Kini ili znas/imas nekog kineza gde zivis moze lagano da ti uzme jer se placanje vrsi preko AliPay a to svaki kinez ima. Nisam proveravao ali mislim da AliPay ne podrzava kartice koje nisu UnionPay (od kineskih banaka).
 
Na žalost, ne znam ni jednog kineza.
Ako se ne snađem tako, uzeću na KP.
Najpovoljnije što sam našao je 3000 din za godinu dana GPU. Čovek ima preko 2000 pozitivnih ocena ali treba da mu se da user u pass od naloga.
Trojicu sam kontaktirao i svi traže user i pass od naloga.
Koja je fora, nemam pojma.
Verovatno oni kupuju kod tih kineza.
 
Imaš i na poznatim sajtovima za kupovinu igara trial naloge za dva i tri meseca po zaista smešnim cenama
Ja sam kupio dva meseca ultimate za 0.78€ na Gamivo
 
Najpovoljnije što sam našao je 3000 din za godinu dana GPU. Čovek ima preko 2000 pozitivnih ocena ali treba da mu se da user u pass od naloga.
Trojicu sam kontaktirao i svi traže user i pass od naloga.
Vec je pisano o ovome - napravis neki sekundarni nalog i neka ti na njemu aktivira Game Pass. Onda je aktivan i za sve ostale naloge na konzoli.
 
Na žalost, ne znam ni jednog kineza.
Ako se ne snađem tako, uzeću na KP.
Najpovoljnije što sam našao je 3000 din za godinu dana GPU. Čovek ima preko 2000 pozitivnih ocena ali treba da mu se da user u pass od naloga.
Trojicu sam kontaktirao i svi traže user i pass od naloga.
Koja je fora, nemam pojma.
Verovatno oni kupuju kod tih kineza.
Fora je verovatno u tome da su imali losa iskustva sa ljudima kojima su dali kod, ovi iskoristili na jedan nalog a onda rekli "e vidi kod je vec iskoriscen kad hocu da ga redeemujem". Pa da bi izbegli tako nesto onda sami redeemuju kodove ljudima. Nije bas tako lako maznuti nalog nekome. Zastiti se preko broja telefona i sekundarnog mejla.
 
Koristite i Microsoft Authenticator. Aplikacija za telefon.

Zakljucate profil i samo sa njim moze da se uloguje tj vi da odobrite.
 
Do sada sam imao PS4 Pro ali me smorilo ovo čekanje PS5 Digital a i iskreno mi se ne daje 90.000 rad za bundle klincu koji ima 7 godina i igra samo Need for Speed i po malo Gta 5, pa sam mu uzeo Series S. Uplatiću mu GPU na godinu dana.
Otvorio sam sinoć 2 naloga, jedan na USA a drugi na Tursku. Čitajući celu ovu temu, ideja mi je da preko turskog naloga kupujem igre i šaljem ih kao gift na "glavni" USA nalog.
Hoću da uzmem GPU na 12 meseci preko KP za 3000 rad, kao što sam već pisao i moje pitanje je da li da otvaram treći nalog da bih dao tom liku user i pass ili mu mogu dati podatke od ovog turskog naloga i kad mi redeemuje kod za GPU, ja promenim password? Pitam iz razloga što bih sa tim turskim nalogom morao da povežem svoju platnu karticu jer sam negde pročitao da moram uneti sredstvo plaćanja da bih uopšte aktivirao GPU.
 
Poslednja izmena:
Tako je. Mora da dodas karticu.

Mozes i nov nalog. Tebi ce biti dostupna pretplata sa bilo kog naloga na konzoli (da igras na glavnom).
I zastiti i taj nalog, koristi ovu aplikaciju sto sam napisao i miran si.

A preporucujem da napravis i jos jedan nalog Argentina. Pa da kombinujes Tur i Arg u zavisnosti sta je povoljnije kad kupujes.
 
@vialle pa otvori treći nalog, neka ti doda GPU pa onda taj nalog postavi kao my home xbox i svi nalozi na konzoli imaće pristup GPU pretplati, to ti je po meni najbolja solucija.

I jedno pitanje za sve pošto većina je došla sa PS4 ili su pre imali 360 pa su povratnici ili su prosto čekali PS5, kakav vam je utisak što se konzole tiče nebitno dal SX ili SS, kako vam se čini MS ekosistem, mislim opisi u par rečenica, ili ljudi koji do sad nisu imali konzole već se igrali na PC-u isto pitanje, ne računam nas koji smo se igrali na Xbox One-u jer realno sve je slično osim SSD-a pa je stepen adaptacije bio nepostojeći što se meni lično baš svidelo, nisam morao da istražujem opcije, znam gde se šta nalazi i kako funkcioniše, lagana priča za dalje :D
 
Odlična je x/s konzola. Lako upravljivo, sve daleko dva klika, brzina.
Tona igara što na store, što preko GPU.
Baš velika preporuka
 
Imam još jednu nedoumicu.
Po savetu Marka1996 sam otvorio i 3.nalog (na Argentinu). Taj nalog mislim da koristim za kupovinu GPU-a na KP. Da bi mi prodavac aktivirao GPU na tom nalogu, da li treba pre toga da budu uneti podaci o mojoj platnoj kartici ili može on da aktivira GPU a ja da kasnije unesem podatke o kartici da bi koristio GPU. Malo mi je bezveze da on može da vidi podatke sa moje kartice.
 
Ne treba kartica jer to je običan ajde da kažemo prepaid kod koji će on da ukuca i da ti dodeli 12m Ultimate, a ti kasnije promeni šifru, dodaj karticu i završi posao, ALI treba da znaš da kada hoćeš da pristupiš podacima kartice, uvek ide neka dodatna provera da li sms ili ako si ukucao neki recovery mail i klasična verifikacija tako da ne može tek tako da viri, ali uradi tako kao što sam ti rekao, daj mu pristup da on aktivira, posle promeni pass i dodaj šta treba da dodaš i to je to.
 
Nazad
Vrh Dno