Šta je novo?

Xbox Series X / S

Jel Pes 2020 izbačen iz Game Passa?! A koliko vidim nema da se kupi na storu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nema ga na gamepassu :(
 
Šteta, video sam u međuvremenu. Što je najgore nema ga više ni na storu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Moze neko da mi kaze kakve su akcije na argentinskom storu trenutno, sta ima dobro bas i koliko su AC valhalla, Metro exodus i Sekiro. Hvala
 
Valhala je oko 25eur, Sekiro oko 11eur GOTY edicija, a Metro Exodus oko 6eur osnovna, a Gold edicija je oko 10eur.. npr ima akcija Unity, Syndicate i Black flag za nekih 2,5eur..

Btw novi rumor je da ce i Ubisoftova pretplata uci u Gamepass do kraja 2021-e godine, tako da ako se obistini eto i Valhale u GP [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Gamepass je vec sada odlican jos kada se pridruzi i ubisoft , xbox sve vise deluje kao mnogo bolja ponuda od ps5.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Pozz,

Da proverim samo. Prebacio sam se na Argentinski store. Hocu da kupim NHL 21, da li je stvarno ovoliko jeftinije? Na akciji je za 1799,55 pezosa koliko kontam. Sto mu je negde oko 18€. Da li je to to? Da li cu nakon kupovine moci da igram igru na bilo kom regionu? Takodje da li prolazi intesina kartica?

Hvala
efb27c016ce61f519c31f978d361c87c.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni prolazi visa intesa, kupovao na US i TUR store.

Jeste, to je to. Nemoj da te cude cene. A sve sto sam kupio na US radi mi i kada sam promenio na TUR i obrnuto tako da ne vidim razlog da ne rade i drugi.
 
Kupio nhl bez problema. Izaslo oko 20e. Fantazija. Kupio jos gomilu decijih igrica za po 1e. Mortal combat 11 za 6e. Rally 2.0 za 3e. Ovo je raj za kupovinu. Kartica prolazila na prvu za sve kupovine.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sad mi i nije žao što nisam uhvatio ps5, za male pare ima kvalitetnih igara. Nije xbox loša pričica.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Cene za game pass na arg oko 8€ na turskom 4€.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sad mi i nije žao što nisam uhvatio ps5, za male pare ima kvalitetnih igara. Nije xbox loša pričica.

Sent from my GM1910 using Tapatalk

Ista stvar.Pogotovo sa ovim cenama konzole.
Taman na prolece ili kad god to termin bio pasce i PS5.
A do tad zivela Argentina...i gamepass.
Kupio nekoliko voznji i igara za kusur.
Mobi banka master kartica.

Prijatno igranje ;)
 
Moze pomoc , devojci treba da napravim nalog za Xbox , novi korisnik , vidim da se ovde dosta pominje Argentina kao region , sto zbog cena sto zbog toga sto nase kartice prolaze pa ako ima neko ko bi napisao neki mini tutorijal u vezi ovoga .
 
Nema sta. Kada pravis pitace te za lokaciju tj region, odaberi i to je to.
Podatke za karticu stavis sve ime i prezime a dodas neku adresu iz nekog Arg grada ali moras naci i postanski broj. Na mapama nadji hotel i stavi.
To je to nema sta.
 
Vrh popusti na Arg storu, uzeh

The Witcher GOY edition - 2e
AC Unity, Syndicate, Black flag pack - oko 2e
MK 11 - oko 7e

Mislim da popust traje još danas.

Sent from my Oneplus 7 Pro
 
Jel može neko ko ima turski store aktivan da mi proveri koliko su igre Pes 2020, Pes 2021 i Shadow of the tomb raider?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jel može neko ko ima turski store aktivan da mi proveri koliko su igre Pes 2020, Pes 2021 i Shadow of the tomb raider?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

PES 20 iz nekog razloga nije dostupan. Nijedna verzija

PES 21 = 870 din

Tomb Raider = 844 din

Ovi popusti su jos 15h.

Za proveru cena koristi najbolje sajt xb deals. Nadjes igru i mozes jednim klikom da menjas store da proveris cene.
 
Nažalost poskupeo je Pes od juče na svakom storu. :-(

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Trebalo je uzeti dok je bio 6-7e [emoji53]

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Ja sam nameravao, ali sam juče zaboravio. A i iskreno nisam ni znao da će se menjati cena.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Kod Argentinaca ista cena, kao i kada je izašla igra tj preporučena maloprodajna cena. Akcijska je bila do juče, oko 13$.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Tako je, akcije su završene, za novopridošle u Xbox tabor:

Postoje 4 velika sniženja na Microsoft Store-u: Spring Sale (većinom u aprilu), Summer Sale (kraj jula-početak avgusta), Black Friday (kraj novembra), Countdown Sale (kraj decembra), svaki traje većinom dve nedelje, nekada se dešavalo da korisnici Gold-a imaju nedelju dana duže popuste, počne im ranije popust.

Pored ovih glavnih popusta, svake nedelje postoje popusti određenih izdavača/žanrova, takozvani Spotlight Sale. Takođe utorkom izlaze novi popusti za korisnike Gold-a i Xbox Game Pass Ultimate pretplate, Deals with Gold.

Postoji i specijalni ID@Xbox Sale, bude leti, pre Summer Sale i tu su samo Indie igre na akciji, često bude i besplatnih igara.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Evo ko je tražio PES:
00b9ca7343aac4df43c62c7070578ed5.jpg


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
U toku januara sve izlaze, konkretno PES 7.1.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Jel moguce da ni jedan apdejt za series x nije izasao? Uzeo sam pocetkom decembra konzolu, kad se upalio uradio apdejt i to je to.Mislim sve radi ok, ali neki apdejt gde popravljaju performanse itd...
 
Nista za sada nije toliko zasr%no pa da moraju da krpe.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno