Šta je novo?

Xbox Series X / S

Koliko vas otprilike izadje GP Ultimate na godinu ili dve preko kodova?
Jer gledam po ovoj tabeli nesto najjeftinije sto sam uspeo da nadjem za dve godine GP preko konverzije jeste oko 98e.
Na domacem sajtu koji svi znamo, proveren prodavac nudi 25 meseci za 9999din sto je oko 85e po trenutnom kursu.
Sad je max 21 mesec po novom, nisu uskladili cene 😁
Oko 90€ ugrubo izađe 21m.
3*12 core (23~25€)
3m GPU oko 16~18€
 
Ako moze preporuka za nesto slicno temple runu ili subway surfu sa telefona ako ista takvo postoji 😁 takodje, kako najjeftinije da dodjem do CTR nitroa? 😊
Hvala.
 
Gde si nasao 12 meseci core-a za 23-25 €? Jel to preko Indije?
Indija, Gamivo, Eneba, slične cene. Obrati pažnju na rok redeem-a, videh za neki (ne znam tacno koji kod) da mora u roku od par dana.
Mislim da su Core bez ograničenja, ali samo obrati paznju.
 
Kako aktviriamo ovaj kod za igru kupljen za područje Argentine, preko mobilnog vpn ili preko konzole samo promenimo region na Argentinu i reedem?
Ja idem preko mobilnog i VPN-a, nekad mora da se promeni region naloga na web-u na željenu zemlju nekad ne.
Juce sam aktivirao kodove za Indiju preko vpn-a nalog US bez problema.
 
Koliko vas otprilike izadje GP Ultimate na godinu ili dve preko kodova?
Jer gledam po ovoj tabeli nesto najjeftinije sto sam uspeo da nadjem za dve godine GP preko konverzije jeste oko 98e.
Na domacem sajtu koji svi znamo, proveren prodavac nudi 25 meseci za 9999din sto je oko 85e po trenutnom kursu.
Ja sam, preko kupujem-prodajem, na moj us nalog, na kojem sam imao pretplatu, uzeo 14 meseci za 6500 dinara...
 
Pa ok to znam, i sam koristim tu pretplatu ali me je interesovalo sta je jeftinije. Ta opcija ili preko gore navedenih sajtova kombinacija 4 godine Core i jedan mesec Ultimate da bi se dobilo 25 meseci.
 
Pa ok to znam, i sam koristim tu pretplatu ali me je interesovalo sta je jeftinije. Ta opcija ili preko gore navedenih sajtova kombinacija 4 godine Core i jedan mesec Ultimate da bi se dobilo 25 meseci.
Nema više 25m.
Imaš moj odgovor. Ekipa sa KP, FB i ostalo uzima sa istih sajtova kodove.
 
Ja idem preko mobilnog i VPN-a, nekad mora da se promeni region naloga na web-u na željenu zemlju nekad ne.
Juce sam aktivirao kodove za Indiju preko vpn-a nalog US bez problema.
Region cega ti je US... 🤦🏻 Region ms storea, region konzole? Ili necega treceg...
 
Jedna stvar mi nije jasna sada.

Imam nalog kome je maticna zemlja Argentina. Konzola je do nove godine isto bila na Argentini i tako sam kupovao. Kada je kupovina u Argentini prestala da radi, jednostavno sam prebacio konzolu na Tursku (nalog nisam dirao) i do pre neki dan je sve radilo.

Sta sada raditi na nalogom i konzolom? Da li da oboje prebacim na US? Ili samo konzolu, posto sa ovog naloga najverovatnije vise necu kupovati (da ne bih na bilo koji nacin ugrozio postojece kupovine)?
 
Region cega ti je US... 🤦🏻 Region ms storea, region konzole? Ili necega treceg...
Па пише ти налог
Jedna stvar mi nije jasna sada.

Imam nalog kome je maticna zemlja Argentina. Konzola je do nove godine isto bila na Argentini i tako sam kupovao. Kada je kupovina u Argentini prestala da radi, jednostavno sam prebacio konzolu na Tursku (nalog nisam dirao) i do pre neki dan je sve radilo.

Sta sada raditi na nalogom i konzolom? Da li da oboje prebacim na US? Ili samo konzolu, posto sa ovog naloga najverovatnije vise necu kupovati (da ne bih na bilo koji nacin ugrozio postojece kupovine)?
Пребаци на неки други јефтинији регион, попут Чилеа, Колумбије, Јапана и Јужне Кореје и настави да купујеш нормално, додуше по већим ценама него у Турској, али мањим него у САД
 
@Uros2909
Izmenio sam nalog storea na tursku da bih iz suporta dobio info da mi je live nalog na us... Zato pitam...
Da li misli na
"
To change the region in your Microsoft account profile:

  1. Go to the Your info page of your Microsoft account dashboard:
    Sign in
  2. Select Edit profile info.
  3. Select the new Country or region from the dropdown list."
 
Пребаци на неки други јефтинији регион, попут Чилеа, Колумбије, Јапана и Јужне Кореје и настави да купујеш нормално, додуше по већим ценама него у Турској, али мањим него у САД
Sta da prebacim? Nalog ili konzolu ili oboje?
 
Pozdrav narode. Od skora imam Xbox Series S, ovde sam i video pre nego sam i kupio to za TR, pa me sada neke stvari interesuju, nemogu bas sve da pohvatam, pa ako moze mala pomoc.

Naime kada odem na Microsoft account preko kompa, vidim da mi stoji Country or region : Serbia

Na konzoli, u podesavanjima System - Language & Location - Location: Turkey

Na konzoli imam pod Subscriptions, GPU podeseno na recurring i sledeca naplata 25.09. naravno nasa kartica sa TR adresom

E sada ako moze pomoc. Sta bi trebalo prebacivati na neki drugi region? Najbitniji mi je Game Pass, mada povremeno sam i uzimao po neku igru. Da li prebacivati u konzoli pod tim podesavanjima tu umesto Turske, na zemlje koje ste vec pomenuli. Da li je to dovoljno ili treba i Microsoft account?
 
Region konzole kad se menja ne utiče na promenu regiona samog naloga. Region naloga se menja samo prkeo web-a.
Pozdrav narode. Od skora imam Xbox Series S, ovde sam i video pre nego sam i kupio to za TR, pa me sada neke stvari interesuju, nemogu bas sve da pohvatam, pa ako moze mala pomoc.

Naime kada odem na Microsoft account preko kompa, vidim da mi stoji Country or region : Serbia

Na konzoli, u podesavanjima System - Language & Location - Location: Turkey

Na konzoli imam pod Subscriptions, GPU podeseno na recurring i sledeca naplata 25.09. naravno nasa kartica sa TR adresom

E sada ako moze pomoc. Sta bi trebalo prebacivati na neki drugi region? Najbitniji mi je Game Pass, mada povremeno sam i uzimao po neku igru. Da li prebacivati u konzoli pod tim podesavanjima tu umesto Turske, na zemlje koje ste vec pomenuli. Da li je to dovoljno ili treba i Microsoft account?
Tebi je naplata zapoceta u Lirama, tako ce i ići. U poslednjih par dana više ne prolaze kupovine na TR (region konzole - system - language location - TR) ali automatske Game Pass pretplate su prolazile.
Čak i ako bi language & region stavio na US, tebi bi skinuli u Lirama. Barem je tako bilo do sad, lično sam držao konzolu ranije na ARG a skidali su mi u Lirama.
 
Od kad je na turskom store 2 za 1 mesec game pas ultimate? Da li je i na drugim regionima isto ili je ostalo 3 za 2?
 
Od kad je na turskom store 2 za 1 mesec game pas ultimate? Da li je i na drugim regionima isto ili je ostalo 3 za 2?
Mislim da je konverzija ista za sve regione. Microsoft poostrava uslove i pravila, zele da prikupe sto vise para. Verovatno ce u jednom trenutku da bude i 3:1 ili gore od toga. Ova poskupljenja pretplata i razna ogranicenja i restrikcije, koje svi veliki igraci primenjuju ce nazalost da nas vrate u vremena piraterije. Nasu zemlju vecina velikih ili ne vidi, ili tretira kao jednu od najrazvijenijenih zemalja EU.
 
Mozda je glupo pitanje ali da li je neko mozda razmisljao o koriscenju VPN-a i hotspot-ovanja te konekcije na konzolu?
Npr Turski region nam vise nije dostupan za kupovinu, hotspotuje se Turski VPN na konzolu sa racunara ili telefona i da se proba tada kupovina u prodavnici?
 
Mozda je glupo pitanje ali da li je neko mozda razmisljao o koriscenju VPN-a i hotspot-ovanja te konekcije na konzolu?
Npr Turski region nam vise nije dostupan za kupovinu, hotspotuje se Turski VPN na konzolu sa racunara ili telefona i da se proba tada kupovina u prodavnici?
Пробао ја, нема шансе. Такође сам пробао и впн да упалим на компу па да ту нетворк конекцију шерујем са главном на коју се повезује конзола каблом, исти случај. Нема те силе да се уради bypass
 
Mozda je glupo pitanje ali da li je neko mozda razmisljao o koriscenju VPN-a i hotspot-ovanja te konekcije na konzolu?
Npr Turski region nam vise nije dostupan za kupovinu, hotspotuje se Turski VPN na konzolu sa racunara ili telefona i da se proba tada kupovina u prodavnici?
Problem sa Turskim regionom nije IP adresa, vec kartica sa kojom se placa, a koja nije izdata u Turskoj.
 
Kad uzmete game code na Gamivo za Xbox igru za USA, aktivirate je ma Microsoft nalogu preko browser na telefonu uz VPN?
Zanimljivo da ima Space Marine 2 za 40 evra, a na Tursku je 60$
 
Problem sa Turskim regionom nije IP adresa, vec kartica sa kojom se placa, a koja nije izdata u Turskoj.
Pa mene nece ni da vodi do prozora za placanje, odmah izbaci da promenim region, cim probam da kupim igru.
Kod Argentinaca si barem mogao ici do samog kraja i tamo izbaci gresku pri placanju.
 
Da li moze da se ubaci Super Mario na Xbox series X, je l neko probao, da li je igrivljo ?
 
Nazad
Vrh Dno