Šta je novo?

Xbox Series X / S

WWI sjajna igra
 
Drugari, potreban je savet šta dalje. Do sad sam koristio Raiffeisen Visa karticu na turskom store. Uzeo sam Mastercard Poštanske štedionice danas. Dodao 10 evra na nju, kupio preko Alija neki proizvod ostalo mi 5 evra. Kad pokušam da dodam Payment method na konzoli: Check your security code. There appears to be an error in it. CVV je ispravan. Šta nameravam:
1. Sačekaću 2 dana i pokušati ponovo
Samo da prijavim šta se dešavalo. Posle 8 dana pauze uspeo sam da prođem ekran sa greškom Check your security code. There appears to be an error in it. Kad sam uneo drugu adresu u Turskoj, ne prihvata i vraća me na stranu sa karticama uz poruku da unesem drugu karticu. Definitivno sa ovom karticom/bankom neću moći da kupujem igre. Srećom, dopune rade.
 
Mozda nekom pomogne informacija o slucaju koji sam ja imao sa greskom: Check your security code. There appears to be an error in it.
Posteno sam se namucio sa menjanjem adresa, ali nista nije pomagalo da povezem karticu sa turskim nalogom. US store je radio normalno.

U mom slucaju uzrok je bila banka, tj MC. Nakon razgovora koji sam imao sa call centrom banke, ispostavilo se da su mi blokirana placanja u turskom regionu radi moje bezbednosti jer je navodno bilo puno prijavljenih zloupotreba za tog prodavca. Na moju inicijativu i zelju, ponovo su mi omogucili placanja i dali mi rok od nekoliko minuta da postavim karticu i povezem sa MS nalogom. Nakon postavke, kartica mi je normalno prihvacena na MS nalogu, a blokada najverovatnije vracena kasnije. Sada normalno kupujem na turskom store-u jer nije potrebno unositi CVV code kod kupovine.
 
Mozda nekom pomogne informacija o slucaju koji sam ja imao sa greskom: Check your security code. There appears to be an error in it.
Posteno sam se namucio sa menjanjem adresa, ali nista nije pomagalo da povezem karticu sa turskim nalogom. US store je radio normalno.

U mom slucaju uzrok je bila banka, tj MC. Nakon razgovora koji sam imao sa call centrom banke, ispostavilo se da su mi blokirana placanja u turskom regionu radi moje bezbednosti jer je navodno bilo puno prijavljenih zloupotreba za tog prodavca. Na moju inicijativu i zelju, ponovo su mi omogucili placanja i dali mi rok od nekoliko minuta da postavim karticu i povezem sa MS nalogom. Nakon postavke, kartica mi je normalno prihvacena na MS nalogu, a blokada najverovatnije vracena kasnije. Sada normalno kupujem na turskom store-u jer nije potrebno unositi CVV code kod kupovine.
Hvala ti što si podelio, kontaktiraću banku, uopšte nisam razmišljao na ovaj način
 
Prezentacija čudna. Toliko su nas izbombardovali cinematicima da ne moram više odgledati nikad nijedan.
Nadam se da će ove igre što dolaze 2024 dobiti neke veće prezentacije.
 
Koja će biti cena ovog belog digital? Mislim da će biti Best buy ako bude ispod 400€.
Šta je fora sa ovim S? On je svakako digital :unsure:
 
Koja će biti cena ovog belog digital? Mislim da će biti Best buy ako bude ispod 400€.
Šta je fora sa ovim S? On je svakako digital :unsure:
Cene su:
Xbox Series S 1TB in Robot White- $349.99
Xbox Series X All Digital 1TB -$449.99
Xbox Series X- 2TB Galaxy Black Special Edition - $599.99 (limited quantities)

Iskreno mene je event oduševio, mnogo igara koje mi se baš, baš sviđaju. Vidim da i javnost reaguje pozitivno i ocenjuje da je najbolji showcase u poslednjih 5 godina.
 
@Markic šta ti se sviđa? Meni na prvu Avowed, Fable, Stalker. Mada mislim da će Avowed odložiti za 2025. kako su krenuli. Fable jako interesantan.
 
Vreme je da uzmem svoj xbox od drugara 😂
 

Prilozi

  • IMG_4391.jpeg
    IMG_4391.jpeg
    351 KB · Pregleda: 99
Fable, Perfect Dark izgleda brutalno, Stalker, oduševila me je South of Midnight, prelep artstyle, a i gameplay deluje simpatično, novi Doom i naravno konačno najava novih Gearsa.

Od onih manjih, Life is Strange mi je odličan i jedva čekam nastavak, a dopada mi se i ona igra sa skejterima, deluje kul, Mixtape se zove.
 
......pozz ekipa , totalni sam newbee , zanima me da li vredi sada u 2024 godini kupiti XBOX X 1TB uz Forza horizon premium edition za 425e (navodno , nisam pitao prodavca da mi potvrdi) ......igra bih uglavnom Forzu a to je ujedno i glavni razlog zelje za XBOX-om.......da napomenem da PC nemam........
 
......pozz ekipa , totalni sam newbee , zanima me da li vredi sada u 2024 godini kupiti XBOX X 1TB uz Forza horizon premium edition za 425e (navodno , nisam pitao prodavca da mi potvrdi) ......igra bih uglavnom Forzu a to je ujedno i glavni razlog zelje za XBOX-om.......da napomenem da PC nemam........
To je super cena za novi xbox series x. Polovni mogu da se nadju i za 300
 
......pozz ekipa , totalni sam newbee , zanima me da li vredi sada u 2024 godini kupiti XBOX X 1TB uz Forza horizon premium edition za 425e (navodno , nisam pitao prodavca da mi potvrdi) ......igra bih uglavnom Forzu a to je ujedno i glavni razlog zelje za XBOX-om.......da napomenem da PC nemam........
Samo proveri da ti ne uvali One X, ako je Series X onda se isplati.
 
Samo se nadam da ce novi Indy Jones biti pocetak jedne lepe buduce trilogije, moj omiljeni zanr. Skoro sam uzeo ps4 samo da bih obrnuo uncharted. I takođe se nadam da novi black ops nece biti 300 gb
 

Ово ми је тотално бесмислено. Чему онда онај роадмап ако нећемо добити такве конзоле (цилиндрични Х). Која је тачно поента овог "рефреша"? 650е за Х са 2ТБ БЕЗ цд читача је сулудо. Притом, ништа ново се не добија, нит нови џојстик, нит усб ц који је наводно требао да буде, нит бт и побољшани вифи, ма ништа. Што се игрица тиче одличан шоукејс, али што се конзола тиче, ужас.
 
Ово ми је тотално бесмислено. Чему онда онај роадмап ако нећемо добити такве конзоле (цилиндрични Х). Која је тачно поента овог "рефреша"? 650е за Х са 2ТБ БЕЗ цд читача је сулудо. Притом, ништа ново се не добија, нит нови џојстик, нит усб ц који је наводно требао да буде, нит бт и побољшани вифи, ма ништа. Што се игрица тиче одличан шоукејс, али што се конзола тиче, ужас.
Meni je logicnije bilo da ova nova x bez diska dobije 2tb upgrade... Msm ovo mi nema smisla
 
Meni je logicnije bilo da ova nova x bez diska dobije 2tb upgrade... Msm ovo mi nema smisla
Добила је, али кошта 650е, што је ненормално јер се не добија никакав апгрејд поред тога. Само за меморију, без читача, да платим 650е? Па они су прсли.
 
Добила је, али кошта 650е, што је ненормално јер се не добија никакав апгрејд поред тога. Само за меморију, без читача, да платим 650е? Па они су прсли.
Bela X bez cd čitača ima samo 1tb :/ a ovoj sa diskom dali 2. Iako digitalnim konzolama je prekopotrebna memorija
 

Prilozi

  • Screenshot_20240610_152620_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20240610_152620_com.android.chrome.jpg
    157.4 KB · Pregleda: 38
Добила је, али кошта 650е, што је ненормално јер се не добија никакав апгрејд поред тога. Само за меморију, без читача, да платим 650е? Па они су прсли.
Ima čitač, verzija od 2TB. Bez čitača je bela sa 1TB.
 
Nešto su pričali da će danas biti prikazan u podcastu extended gameplay Avowed i Indiana Jones. U koje vreme bi to trebalo biti?
 
Samo se nadam da ce novi Indy Jones biti pocetak jedne lepe buduce trilogije, moj omiljeni zanr. Skoro sam uzeo ps4 samo da bih obrnuo uncharted. I takođe se nadam da novi black ops nece biti 300 gb
Ne bih se nadao tome da sam na tvom mestu. Ovo deluje kao igra od pre 5 godina minimum, i to neka AA kalibra. Daleko je to od Uncharteda u svakom smislu. Čak i da bude bolja nego što mi se čini svakako neće generisati dovoljno novca da opravdaju trilogiju, pa ni jedan jedini nastavak.
 
Ima čitač, verzija od 2TB. Bez čitača je bela sa 1TB.
Нисам онда прочитао лепо, али поента и даље стоји да је бесмислено куповати га кад се ништа ново поред тога не добија, а кошта папрено
 
Nazad
Vrh Dno