Šta je novo?

World of Warcraft thread

Ok. Hvala. Na Emerald Dream sam ja igrao malo, i drugari neki. To je Vanila blizzlike 100%. Dobar je...
 
Ok. Hvala. Na Emerald Dream sam ja igrao malo, i drugari neki. To je Vanila blizzlike 100%. Dobar je...

Ne znam, ono sto sam ja video ED zestoko ne valja. Razmisljao sam se da krenem na Valkyrie WOW, ali me mrzi opet da se levelujem. Jesi li A ili H?
 
Ja sam nesto sitno igrao tipa lvl 15 na ED...
 
Da Ed je true blizzlike al vanilla ja sam na AA I tamo je 14 XP za lvl, pa lako stignes na 70, a oko 2000 je population obicno
 
wow ban.PNG

Dobio sam u ban u igri zbog arena boost-a?

Naplacivao sam arena boost u wowu 150g po winu i popijem dc usred igre i vidim da sam dobio ban zbog toga?
 
Uh, pa jesi siguran da je zbog toga? Jesi kontaktirao support? Mislim da ne moze da bude abog arena boosta...
 
Ne daje se ban za arena boost. Nesto drugo je u pitanju.
 
Jel se desavalo nekom da prilikom digitalne kupovine transakcija prodje bez problema, novac mi skinu iz banke, downloadujem celu igru ali kad udjem u glavni meni meni se i dalje pojavljuje opcija "upgrade" ili "play trial" tj. i dalje sam limitiran na trial verziju ? U order history mi pise da je "queued" umesto "complete".
Do sad nisam imao problema sa ovakvim nacinom kupovine, sa Diablo 3 je recimo proslo sve kako treba, momentalno sam imao celu igru dostupnu.
 
Jel se desavalo nekom da prilikom digitalne kupovine transakcija prodje bez problema, novac mi skinu iz banke, downloadujem celu igru ali kad udjem u glavni meni meni se i dalje pojavljuje opcija "upgrade" ili "play trial" tj. i dalje sam limitiran na trial verziju ? U order history mi pise da je "queued" umesto "complete".
Do sad nisam imao problema sa ovakvim nacinom kupovine, sa Diablo 3 je recimo proslo sve kako treba, momentalno sam imao celu igru dostupnu.

Da. sačekaj 24h, ako se ne reši, zovi ih preko skypea.
 
Aktivno konzumiram ovu igru kad kod imam free od posla i devojke :) pored toga sto uzivam da pilam, naplacujem i usluge busta kako za rl kes tako i za golde ingame. Mogu i da preporucim servise ljudi koji rade slicno
 
Dobra stara WoW vremena, pogledajte ovaj dokumentarac, vratiće vas u prošlost ako ste bili Vanilla WoW igrač kao ja :) Ne igram već nekoliko godina, prestao sam potpuno kada je izašao Cataclysm, jednostavno nije bilo više vremena za igranje. Kad odgledaš ovaj poduži klip, skapiraš koliko je WoW bio više od igre, a naviru sva dobra sećanja i druženja sa ljudima, beskrajni sati zabave, svega se prisećam i da budem iskren, opet mi igra :D Šteta što ne mogu da posvetim toliko vremena igranju koliko bih hteo, tako da verovatno neću nikada ni opet počinjati, ali svejedno mi pomalo nedostaje sva ta zabava, raidovanje i druženje :)

[YOUTUBE]xyPzTywUBsQ[/YOUTUBE]
 
Odlican je dokumentarac!

WoW je definitivno nesto mnogo vise od igre..
Dokumentarac me vratio u TBC/WotLK vremena, strasno mi nedostaje to druzenje sa ljudima u igri.. :)
Isto sam prestao da se igram kad je Cataclysm izasao, zbog nedostatka vremena. MoP sam malo igrao, doduse veoma casual.

Ali cu definitivno odigrati malo WoD-a, prica mi je veoma interesantna!

Totalna TBC nostalgija :)
 
meni stvarno nije jasno kako neko moze da igra wow.samo grafiku kad vidim nije mi dobro.
 
Vratio sam se na TBC posle godinu dana pauze i imam problem sa framerate-om u igri. Masina je iz potpisa, FX8320 na 4.5GHz.
Kad je guzva fps pada na 30-ak, dok sam na prethodnom Phenom-u II 965 imao konstantnih 60fps. Jel moguce da je do CPU-a?
 
Bese ima Blizz neki obicaj da daje discount-e oko nove godine? Trenutno sam na Mists of Pandaria, a WoD kosta 45e, iako je mator vise od godinu dana. Glupo bi bilo kupiti sad ako ce Blizz uskoro da da neki popust, a cini mi se da imaju taj obicaj?! Btw, Sto se tice grafike u WOW, ona ne zastareva. Takodje, treba ti veoma jaka karta za sve na max...
 
Poslednja izmena:
Imas za 30 eu na G2A WoD . Nemoj mnogo da ocekujes snizenje mozda bude neki store mount ili sl .
 
30e je. ec Ok, plus vidim d sima za 22e i 60dana game play, sto je super... Nisam uopste znao za ovo? Da li je sigurno mupovati preko njih?
 
Ja sam uzimao par puta i nisam prevaren , mada ima po neki da se javi da je lose prosao ali retko , pitaj ove na forumu sto imaju tread za takve stvari vise su upuceni .
 
Kupio sam na Gamekeys4all WoD za 28e i 60 days time card za 21e :)
 
Nazad
Vrh Dno